Eurovision 2012 Şarkısı Tanıtıldı | Can Bonomo - Love Me Back - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision 2012 Şarkısı Tanıtıldı | Can Bonomo - Love Me Back

Cevap: Eurovision 2012 Şarkısı Tanıtıldı | Can Bonomo - Love Me Back

ilk dinlediğimde bende karar veremedim iyimi kötümü diye ama sonra bi kaç defa daha dinlediğimde güzel şarkı ama biz 2003 ten beri dinlediğimiz her eurovision şarkısında bir ewery vay that ı can arıyoruz:)

Can Bonomo yu ilk defa duydum. daha tanilmis bir isim olmaliydi (bence)

Saka maka abartmiyorum bagimlilik yapti bende.

Cok akilda kalici bir sarki, bazen durduk yere melodisi falan aklima geliyor.

ben bu şarkıyı hep ıslık olarak çalıyorum farkında olmadan

subliminal mi koymuş içine napmışsa :D

Ben bizim oglanin muzigine bir türlü isinamadim,kisisel olarak algilanmasin ama yaptigi müzigi palyanconun sarayda muzik yapmasina benzetiyorum,sarkimizida sevmedim,ama kisilik olarak sempatik bir cocuk belli sevdimde kendisini ama muzik tarzi ve bu muzik bence cok kötü,tabi sonucta zevk meselesi begenmis sanirim insanlar ama ben bu sarkiya oy vermezdim,aslinda iyi yapmislar bu eurovision denen sacma yarisma programina ünlü ünlü sanatcilar yollamamiza sinir oluyordum,cünkü politika var sürekli,güya muzik evrensel bu yüzden bu tarz adamlar yollasinlar,sertap v.s gibi sanatcilar yollamamiza kiziyordum bu yarismayi neden önemsiyoruz millet olarak onuda anlamiyorum,sallayin gitsin.

Üst Alt