Eurovision 2012 Türkiye Temsilcisi Can Bonomo - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision 2012 Türkiye Temsilcisi Can Bonomo

Cevap: 2012 Eurovision Temsilcimiz Can Bonomo !

[video=youtube;YyCnfW8I8tE]https://www.youtube.com/watch?v=YyCnfW8I8tE&feature=related[/video]

kaç sene öncesinin müziği bunları katlar arkadaş, yazık günah ülkede ne gruplar var.

Neye göre belirleniyor bu seçimler ? Herkesin elektrik parasından TRT'ye para almayı biliyorlar ya bazı şeylere de halk karar versin bakalım madem.Eurovizyon çok da umrumda olan bişey değil ama senin benim faturalarımdan kesilen vergilerle ayakta duran bi kuruluş trt.en azından insanlara birkaç isim belirtilerek seçim şansı tanınabilirdi.

tamam herkes bonomo bilmeli, öğrenmeli öbür türlü boş millet oluyormuşuz :D

Haklısın renktaş gerçekten ne kadar boş ve cahil bir milletiz Can Bonomo'yu bile bilmiyoruz, eğitim şart eğitim

Can Bonomo ile egitimin ne alakasi var adam bilim adami mi ? elektrik mi icat etmis ? üstelik Can bonomo'yu tanimamak bizim sucumuz degil , hergün 16 saat evlenme programlarini ekranlara tasiyan kanal sahiplerine soracaksin, kaldiki Can Bonomoyu tanisak zeki mi olacaz ?

Alman kanallarinda belgesel izlerim ben genelde ,Can bonomo'dan daha yararli onlar , o yüzden can bonomoyu tanimiyorum ama cahilde degilim

Can Bonomo ile egitimin ne alakasi var adam bilim adami mi ? elektrik mi icat etmis ? üstelik Can bonomo'yu tanimamak bizim sucumuz degil , hergün 16 saat evlenme programlarini ekranlara tasiyan kanal sahiplerine soracaksin, kaldiki Can Bonomoyu tanisak zeki mi olacaz ?

Alman kanallarinda belgesel izlerim ben genelde ,Can bonomo'dan daha yararli onlar , o yüzden can bonomoyu tanimiyorum ama cahilde degilim

Abi bence o sayfanın tamamını okursan demek istediğimi anlarsın :yenieek:

Gönder Hayko Cepkin'i olsun bitsin. Sahne performansıının kralını izletir cümle aleme.

çok güzel bi tercih olmuş

hem de böyle başarılı bi sanatçı türkiyede tanınacak

bu yarışmadan sonra can bonomoyu tanımayan türk kalmaz

ayrıca yarışma çok da şeyimde değil

geçen sene çalıntı şarkıyla katıldık trtnin gıkı çıkmadı

zaten bizim 4. 5. olmamız gurbetçiler sayesinde garanti gibi

çok güzel bi tercih olmuş

hem de böyle başarılı bi sanatçı türkiyede tanınacak

bu yarışmadan sonra can bonomoyu tanımayan türk kalmaz

ayrıca yarışma çok da şeyimde değil

geçen sene çalıntı şarkıyla katıldık trtnin gıkı çıkmadı

zaten bizim 4. 5. olmamız gurbetçiler sayesinde garanti gibi

geçen sene elemeyi geçemedik

bu sene böyle olmaz inşallah

Can Bonomo Eurovision 2012 Şarkımız

[video=youtube;uzdfOKy4WH0]https://www.youtube.com/watch?v=uzdfOKy4WH0&feature=youtu.be[/video]

:lol::lol::lol:

Üst Alt