GSC Scout - # Evander - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çalımı atıp rakibi küçük düşürür, hareket halinde topa korkmadan vurur denmiş analizde
Gelsin istiyorum lincoln den beri böyle topçumuz olmadı
7 milyon euro büyük kumar ama tutmazsa yarı fiyatına rahatlıkla elden çıkartırız
Ama tutarsa 30 milyona büyük takımlara satarız
Ben gelsin isterim
Bizim ihtiyacımız belhanda nın bir iki tık daha iyisi
Öyle safkan 10 numara devri geçti

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Risk skalası denilen bir şey varsa, durumu baya yüksek görünüyor. Bizim bu halimizde bu riske girebilecek hem maddi, hem de tahammül noktamız var mı? Orası baya baya soru işareti. Bana göre çok net ' ben buyum/şuyum, buradayım ' diye bağıran bir adam değil.

Onyeka ligini bulamadı bence bulduğunda çılgın atacaktır. Danimarka ligini ofansif mevkide olup sallayan oyuncuların bir sonraki transferleri hep hüsran. Evander konusunda en büyük şüpheyi burada duyuyorum.
Buradan çıkıp hypelanan tüm oyuncular ayni kaderi yaşadı.
Hele o ligde 10 numara dedin mi ligin içinden geçen oyuncu vardı marcondes. Şuan o yukseliş dönemini yaşasa forum kendini kaybederdi muhtemelen.
Sonrası ama tam hüsran oldu.
Ofansif olarak çok adam çıkıyor ligden ancak tek üst düzey futbolcu olan labotka oldu.
2-3 milyon bons max 1 milyon maaş ile gelen oyunculara hayır demem ancak bu kurtarıcı mesih götümüzü verelim diyenin karşısındayım.
Evander gerekli atılımı yapıp büyük futbolcu olacağından şüpheliyim bunun nedeni de kesinlikle oyuncu karakteriyle ilgili. Sert bir futbolcu olsa gelsin isterdim alirsan cicaldau benzeri bir katiyerle karsilasırız.
Cica-evander kafa kafaya takaslayalım seneye cica 7 milyona italyaya gider biz hayalete bak diye kendimizi kandiririz.

Biraz igneyi kendimize batırmak gerekiyor.

Onyeka ligini bulamadı bence bulduğunda çılgın atacaktır. Danimarka ligini ofansif mevkide olup sallayan oyuncuların bir sonraki transferleri hep hüsran. Evander konusunda en büyük şüpheyi burada duyuyorum.
Buradan çıkıp hypelanan tüm oyuncular ayni kaderi yaşadı.
Hele o ligde 10 numara dedin mi ligin içinden geçen oyuncu vardı marcondes. Şuan o yukseliş dönemini yaşasa forum kendini kaybederdi muhtemelen.
Sonrası ama tam hüsran oldu.
Ofansif olarak çok adam çıkıyor ligden ancak tek üst düzey futbolcu olan labotka oldu.
2-3 milyon bons max 1 milyon maaş ile gelen oyunculara hayır demem ancak bu kurtarıcı mesih götümüzü verelim diyenin karşısındayım.
Evander gerekli atılımı yapıp büyük futbolcu olacağından şüpheliyim bunun nedeni de kesinlikle oyuncu karakteriyle ilgili. Sert bir futbolcu olsa gelsin isterdim alirsan cicaldau benzeri bir katiyerle karsilasırız.
Cica-evander kafa kafaya takaslayalım seneye cica 7 milyona italyaya gider biz hayalete bak diye kendimizi kandiririz.

Biraz igneyi kendimize batırmak gerekiyor.
Dreyer iyi gibi. Rusyada da iyi oynamis

44 maçta 17 gol 7 asist yapmış bu sene, Avrupa ligi maçlarında takip ettim ben bu sezon nasıl ki bizim takımın grup maçlarında yıldızımız Marcao olduysa Evander de grup aşamasının yıldızı oldu

Danimarka Liginin Şampiyonluk Turnuvasını takip ettiğim kadarıyla şovuna orda da devam ediyor. Dün oynanan maçta attığı gol

Müthiş bir savunma performansı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Danimarkada iyi isler cikarmis ama bu demek degilki türkiyede aynisini yapabilecek. Danimarka disinda baska bir avrupa takimi oynayip ayni basariya yakalamis olsaydi kesin alinsin derdim. 7 milyon verirsek baya riskli bir transfer olur, bunu alacaksak bari casperi 3-4 satis yapsakta evanderin yari fiyatini burdan cikarsak.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Danimarkada iyi isler cikarmis ama bu demek degilki türkiyede aynisini yapabilecek. Danimarka disinda baska bir avrupa takimi oynayip ayni basariya yakalamis olsaydi kesin alinsin derdim. 7 milyon verirsek baya riskli bir transfer olur, bunu alacaksak bari casperi 3-4 satis yapsakta evanderin yari fiyatini burdan cikarsak.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Avrupa ligi sayılır mı?

Üst Alt