GSC Scout - # Evander - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kopenhagla oynadıkları derbi maçında güzel 1 frikik golü atmış.Kopenhag daha sonra penaltı kaçırmış ve maç şu an 1-1 eğer böyle biterse attığı gol daha da değerli olacak..

5 milyon +1 sene sizde oynasin diyip alacaktık yatirim yapmalik oyuncuydu hic oynatmadan yuksek kar bile yapabilirdik.
Bizde oynayamayacak oyuncuya yatırım yapmamak gibi bir yanlış düşünce var.

Para yok ki. Yoksa yaptık işte Ozornwafor'a. Kar etmedik ama orasını boşver.
O cok vizyonsuz bir hareket ya kulup net mallik pesinde bu konuda.
Para yok da diyemeyiz isin ozu ha yusuf ha evander ikisi de ayni paraya gelecek olan yabanci oyunculardı. Benim drdigim taktikle 4.5 civarina biterdi.
Millet 6 ay sonra oynatacagi oyuncuya 6 milyon euro veriyor sponsorla geliyoruz para sorun degil diyen adamlar parayi dusunsunler. Hatta dusunmesinler direkt uygulamaya gecsinler.
Ozornwaforn strateji dogruyru ama seviye hatali bence. Biz kömür madeni ocagi kiralayip elmas bulma pesindeyiz elmas istiyorsak elmas cikabilecek seviyeye girmeliyiz.
2-3 milyon euroları yatirim olarak verip arkamiza bakmamliyiz.
Ross transferi bu sekilde iyi hoş güzel ancak cocugu net bir sekilde en az bir dönem takiminda birakacaktik o kontenjani da yine ayni statüde fakat ofansif hizli kanat yada forvet iki oyuncuya ayiracaktik.
Parasini verip 3-5 oyuncunun hakkini alma gibi eylemler sart.
Bunun icin kafamda birkac profilde oyuncu da var aslinda.
Ama eminim öğreneceğiz bunu.

Zamanında çok dedim Mertens yerine bu adam alınmalıydı bizim yapıda 9.5 numaradan öte 8-10'lar daha iyi iş yapıyor ayrıca takımın asıl gücü orta sahan ne kadar kuvvetliyse o kadar iyisin geçen Kayseri maçında orta sahayı kaybettik ve maçı kaybettik orta sahada Torreira-Oliveira-Evander yapsaydık güzel şeyler konuşuyor olabilirdik.

Ne diyonuz ya adam iyi bile oynamıyor ki. Lig maçlarını izlemedim elbette ama 4g0a ile oynuyor gollerin üçü penaltı biri frikik. Kupada amatör küme takımına iki gol atmış biri penaltı. Bir de Avrupa Ligi var orada Lazio maçını izledim istatistikleri gören harika oynamış sanar fakat yine attığı gol penaltı yaptığı asistler uyduruktu. Oyunun içinde hiç yok gibiydi zaten top kaybetme makinesi adam. Feyenoord maçlarında birer asist yapmış onlara bakmak lazım. €3-4m bandına denenebilir biri ama fazlası gereksiz olurdu.

Üst Alt