Everton Luyindama'ya Talip! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Everton Luyindama'ya Talip!

Sen piyasası uçmuş adamları örnek veriyosun. Zaten ortası yok iyi olan yerli isimleri alamıyosun geriye kalanlardan da 7 milyon verilebilecek kimseyi göremiyorum ben.

Tam 7 m eu istiyosun ne istiyosun anlamadım

7 m verilecek adam yok diyosun örnek veriyoruz beğenmiyosun.

Mert Müldür var Sassuolo'da Mariano yerine iyi transfer olur. Bunu beğendin mi renkdaşım

Tam 7 m eu istiyosun ne istiyosun anlamadım

7 m verilecek adam yok diyosun örnek veriyoruz beğenmiyosun.

Mert Müldür var Sassuolo'da Mariano yerine iyi transfer olur. Bunu beğendin mi renkdaşım

40 milyonluk adamları örnek veriyosun sen yahu. Ortası yok işte ya böyle çok üst düzey adamlar çıkıyor ya 3-5 milyonluk Mert Müldür gibi adamlar çıkıyor ve ne yapmış ki 7 milyon veriyosun elin adamı takip ederken sen nerdeydin ? Bir örnekte Mert Çetin adam burdayken yüzüne bakma Avrupa ya gidince kamyonla para ver al bunu mu beğeniyosun renktaşım.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Alemin kazı biziz yemin ediyorum ya, taş gibi stoper bulmuşsun, PL’de herkes fellik fellik böyle adam arıyor 15’e satayım bana yeter diyorsun. Ne pazarlık yapmayı ne oyuncu satmayı biliyoruz gerçekten yazık.
Öyle deme Renktaş.

Hoca ordan gelecek 15 milyon Euro ile yeni bir diagne bulur ligden aldırır.
O parayı da çöp eder.

Luyindamayi ve marcao'tu kim önerdiyse onun transfer listesine bakmalıyız.

Aksi halde iş terime kalırsa istersen luyindamayi 100 milyona sat.
Gider o parayla irfancan ve Mahmut'u alır.

Öyle deme Renktaş.

O parayı da çöp eder.

üst üste puan kayıpları ve mert hakan fb gelişmesi yaşanınca keyfin baya yerine gelmiştir heralde

Öyle deme Renktaş.

O parayı da çöp eder.

Diagne transferinde hoca'yi degil yonetimi elestirmen lazim, scout ekibinin listesinden bir kac oyuncu onerildi ama alamadilar(Tetteh, Ze Luis, Onuachu). Beceriksizliklerini belli etmemek icin Diagne'yi aldilar. Diagne listenin basinda olsaydi transfer doneminin ilk gunlerinde transfer edilirdi. Kaldi ki Diagne'nin kazanilan sampiyonlukta payi var.

Bu transferde birini elestireceksen yonetimi elestir, ligde en cok gol atan yabanci oyuncu olan adami satmayi beceremediler.

forumdaki skotinglerin yorumlarına bakılırsa irfan ve mahmut hiçte fena olmaz gibi duruyor üstat. inş lyundimayı 100mye satabiliriz.
bu arada fener mert hakan yandaşı ayartmış reis adı bizle geçerken gariban anadolu takımlarının oyuncularını ayartıyoruz diye çemkiriyordun.
üst üste puan kayıpları ve mert hakan fb gelişmesi yaşanınca keyfin baya yerine gelmiştir heralde
Bırak Rize maçını, ligin başındaki ilk Denizli maçından beri benim canım sıkkın.
Yani öyle puan kaybı diye dalga geçme istersen.
Keşke ilk devreden beri her maçın önemini bildiğim kadar hocada maçlara önem verseydi de bu sezon çöpe gitmeseydi.

Ancak mert konusunda haklısın umarım kuşlara gider.

Diagne transferinde hoca'yi degil yonetimi elestirmen lazim, scout ekibinin listesinden bir kac oyuncu onerildi ama alamadilar(Tetteh, Ze Luis, Onuachu). Beceriksizliklerini belli etmemek icin Diagne'yi aldilar. Diagne listenin basinda olsaydi transfer doneminin ilk gunlerinde transfer edilirdi. Kaldi ki Diagne'nin kazanilan sampiyonlukta payi var.

Bu transferde birini elestireceksen yonetimi elestir, ligde en cok gol atan yabanci oyuncu olan adami satmayi beceremediler.
Yaw bırak bu hoca istemedi ayaklarını.

Hoca hoca olsaydı o zaman yön deseydi.

Hocanın transfer fiyaskolarini buraya yazmaya kalksak klavyenin tuşları çürür.

Sende benden iyi biliyorsun hocanın futbolcudan ve transferden anlamadığını da itiraf edemiyorsun.

Sneijder yerine sakat ve bitik kaka'yi almak için başkanla küsen kişiden bize hayır gelmez

Ze Luise 15 milyon istiyorlardi ve Tetteh icin 10 dan inmiyorlar diye hatirliyorum. Onuachu icinde sanki Tetteh civarinda bonservis istiyorlardi. Yani Ze Luis haric diger iki kisiyi hoca Diagneden fazla isterse alamazmiydik?

Onuachu videolarinda acayip kazmaya benziyordu ve burdada öyle konusulmustu. Tettehin de performansi düsmemismiydi sezonun ikinci döneminde? Bu sezonda cok asiri basarili durmuyor istatisikleri.

Hoca bence Tettehin ve Onuachunun degerini Diagnenin altinda gördü ve kendisi ve yönetim Diagneyi yazin 10 milyona falan araplara direk satip yerine baska forvetle doldururuz amaciyla aldilar diye düsünûyorum.

Diagneyi dogru dürüz yedeke almamasi degeri düsmesinde araplara postalayim diyeydi herhalde

Tetteh'i Ze Luis'i oneren neden Sorloth'u veya Vedat'i gecen Ocak ayinda onermemis? Madem Vedat 2 ay boyunca pesinden kosulacak kadar degerliyse kis ayinda neden istemedi?
En fazla 5 milyona biterdi.

Yaw bırak bu hoca istemedi ayaklarını.

Hoca hoca olsaydı o zaman yön deseydi.

Hocanın transfer fiyaskolarini buraya yazmaya kalksak klavyenin tuşları çürür.

Sende benden iyi biliyorsun hocanın futbolcudan ve transferden anlamadığını da itiraf edemiyorsun.

Sneijder yerine sakat ve bitik kaka'yi almak için başkanla küsen kişiden bize hayır gelmez

Transfer konusunda hocalik kariyerinde fiyasko transferler yapmayan teknik direktor var mi? Neden hep kotulerden bahsediyorsun? Ben sana Guardiola ve Mourinho'nun en az 10 tane fiyasko transferini yazabilirim istersen.

Adamin kazandigi kupalara deginmiyorsun. Bir de yerine Bjelica'yi onermissin dalga gecer gibi. Bjelica'yi fener istemeseydi dunya'da boyle birinin varligindan bile haber olmayacaktin gelmissin Galatasaray konusunda senin hayatindaki sevinclerinin hepsini yasatan adama salliyorsun. Elestirilere lafim yok Guardiola, Mourinho, Zidane, Klopp bile elestiriliyor ama yorumlarinin 90% Terim hakkinda. Bir de sıkılmadan yerine Bjelica'yi oneriyorsun.

Tetteh'i Ze Luis'i oneren neden Sorloth'u veya Vedat'i gecen Ocak ayinda onermemis? Madem Vedat 2 ay boyunca pesinden kosulacak kadar degerliyse kis ayinda neden istemedi?
En fazla 5 milyona biterdi.
Vedat'in gecen sezonun ilk yarisinda sadece 5 golu vardi. Niye onersin? Eren'i 6 ay izlemek zorunda kalan taraftarlara ocak transfer doneminde ligin ilk yarisinda 5 gol atan Vedat'i almazsin herhalde.

Sorloth konusuna gelince Sorloth o zamanlar Palace'de az sure almis zaten. Takiminda az sure alan bir oyuncuyu 3 buyukler 1. forvet olarak transfer etmez. + Sorloth Groningen ve Palace'de tutunamadi. Mantikli oneri degil yani.

Ze Luise 15 milyon istiyorlardi ve Tetteh icin 10 dan inmiyorlar diye hatirliyorum. Onuachu icinde sanki Tetteh civarinda bonservis istiyorlardi. Yani Ze Luis haric diger iki kisiyi hoca Diagneden fazla isterse alamazmiydik?

Onuachu videolarinda acayip kazmaya benziyordu ve burdada öyle konusulmustu. Tettehin de performansi düsmemismiydi sezonun ikinci döneminde? Bu sezonda cok asiri basarili durmuyor istatisikleri.

Hoca bence Tettehin ve Onuachunun degerini Diagnenin altinda gördü ve kendisi ve yönetim Diagneyi yazin 10 milyona falan araplara direk satip yerine baska forvetle doldururuz amaciyla aldilar diye düsünûyorum.

Diagneyi dogru dürüz yedeke almamasi degeri düsmesinde araplara postalayim diyeydi herhalde
Onuachu ve Tetteh'e 10m verecegime ligin gol kralina ayni parayi vereyim demistir. Ikisini de hic izlemedim, videolara bakarsak berbat oneriler o ayri ama bu ligde afrika'li forvetlerin basarili olma ihtimali yuksek. En az 10 gol atarlar diye dusunuyorum, yani 5m kazanan Falcao kadar atarlar.

Ben acikcasi scout ekibinden daha iyi oneriler beklerdim.

Transfer başarısı aldığın paranın en az 4 katına 5 büyük ligten birine satmak demek. 5m ise 20, 8 ise 32 milyona kadar yolu var. İngilterede takımlarım hayvan gibi bütçesi var. Everton gibi kulüpler her transfer sezonu €100 milyon’dan fazla para harcıyor artık hatta Aston Villa 150m’yi bile geçmiş. 40 yılın başı paraya kıyıp potansiyeli büyük stoper almışız, 25’ten aşağı satmak kerizlik.

Vedat'in gecen sezonun ilk yarisinda sadece 5 golu vardi. Niye onersin? Eren'i 6 ay izlemek zorunda kalan taraftarlara ocak transfer doneminde ligin ilk yarisinda 5 gol atan Vedat'i almazsin herhalde.

Sorloth konusuna gelince Sorloth o zamanlar Palace'de az sure almis zaten. Takiminda az sure alan bir oyuncuyu 3 buyukler 1. forvet olarak transfer etmez. + Sorloth Groningen ve Palace'de tutunamadi. Mantikli oneri degil yani.

Ortadan daldım ama şunu eklemek isterim. Taraftar açısından söylenenlere hak veriyorum. Baros bize gelmeden önce Lyon'da rezalet bir dönem geçiriyordu mesela. Ona bile laf eden olmuştu. Adam geldi leblebi gibi gol attı sonra. Scoutun işi oyuncunun yeteneğini ve takımda yapabileceklerini değerlendirmek zaten. İstatistik ve form durumuna göre biz de oyuncu öneririz. O anlamda yetersiz veyahut cesaretsiz bir scout ekibimiz var.

Üst Alt