Everton'ın Yeni Hocası Ancelotti Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Everton'ın Yeni Hocası Ancelotti Oldu

1576575904109.png

Carlo Ancelotti adım adım Everton'a gidiyor. Cenk Tosun'un da forma giydiği İngiliz kulübü bir süredir ilgilendiği İtalyan teknik adamla prensipte anlaştı.

Sky Sports'un verdiği habere göre, Marco Silva ile yolların ayrılmasından sonra menajerlik koltuğu için bir numaralı adayını Ancelotti olarak belirleyen Merseyside ekibi, deneyimli teknik adamla prensip anlaşmasına vardı.

Carlo Ancelotti, Everton ile görüşmek üzere dün Liverpool şehrindeydi. Ancelotti son olarak Napoli'de görev yapıyordu.

Öte yandan Everton'da geçici menajerlik koltuğunda oturan Duncan Ferguson'ın Lig Kupası'nda oynanacak Leicester City maçında takımın başında olacağı açıklandı. İskoç teknik adam Chelsea ve Manchester United'dan dört puan alarak gözleri üzerine çekmişti.

Everton kötü tercihlere devam ediyor. Ancelotti'nin devri geçti. Kısa süreli bir toparlanma yaşatır sonra yine düşüşe geçerler.

Bu adam hiç sevmem Everton'u da Moyes zamanından çok çok severim . Fakat enteresan şekilde çok başarılı olacağını düşünüyorum . ( 7. olmak başarıdır . )

Everton çok büyük mallık yapmış.
Genç bir hoca bulup Liverpool gibi sistem işine girmeliydiler.

Bu rezil futbol da emeği olan herkese Lanet Gelsin!

Kazandıkları paradan hayır görmesinler!

Üst Alt