Evlilik Programları Yasaklandı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Evlilik Programları Yasaklandı!

Nurulluh ile Solmaz beraber degil daha zaten en son Cansel ile birlikteydi o da olmadi :D

Biliyorum. Solmaz ile Kaan birlikte şuan. Nurullah ile Solmaz daha çok yakışıyorlar bence, sonunda kavuşurlar :D

Dediğin gibi Cansel'e yol verdi reyis. Hatta köyüne götürmüştü Nurullah Cansel'i diye hatırlıyorum, ama sonra şutladı :D

Nurulluh ile Solmaz beraber degil daha zaten en son Cansel ile birlikteydi o da olmadi :D

Biliyorum. Solmaz ile Kaan birlikte şuan. Nurullah ile Solmaz daha çok yakışıyorlar :D

Dediğin gibi Cansel'e yol verdi reyis. Hatta köyüne götürmüştü Nurullah Cansel'i diye hatırlıyorum, ama sonra şutladı :D
Heh bir bu eksikti size özel kocakarı dedikodu başlığı da açalım tam olsun

e8a7f38e1e25129c7189ff3907690f11.jpg

Yeni bir durum olmadığı gibi hiç bir şeyi değiştirmeyecektir, ekranlarda kaynım bana kaydı benzeri programların türemesine mahal vermekten öte bir anlamı yoktur çünkü halkın beklentisi ve istediği programlar bu yönde. Şimdi gelsin belgeseller gitsin deneyler filan olacak sanki Türk televizyonları...

''yeni alınan KHK kararlarıyla dursun özbek G.Saray başkanlığından alındı'' şöyle bir haber duyamaz mıyız acaba?

Üst Alt