Evlilik Programları Yasaklanmamış! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Evlilik Programları Yasaklanmamış!

Evleneceksen Gel basliyor :)

1356449_7d069f9bc2b1a496b7e26b2405c1e925_640x640.gif

Böyle kaypak bir hükümet olabilir mi ya? Hangi dedikleri eksiksiz dogru cikti bu zamana kadar?

Yaptiklari dogrular da hep basta reddettikleri muhalefetin seyleri..

Mecliste muhalefeti dinlemeyen, önerilerini reddeden renksiz parti maalesef KHK'larla bile yasaklamamis programlari.

Bu programlari hic izlemedim, hicbir güc de izletemez..

Son düzenleme:
Böyle kaypak bir hükümet olabilir mi ya? Hangi dedikleri eksiksiz dogru cikti bu zamana kadar?

Mecliste muhalefeti dinlemeyen, önerilerini reddeden renksiz parti maalesef KHK'larla bile yasaklamamis programlari.

La olm zaten bunun için khk çıkarılması saçmalık bu programları yasaklamanın bir mantığı yok ki. Her şey bitti bu kalmış gibi bir gündem oluşturdular. Bununla uğraşacaklarına işsizlik vs ile uğraşsınlar.

La olm zaten bunun için khk çıkarılması saçmalık bu programları yasaklamanın bir mantığı yok ki. Her şey bitti bu kalmış gibi bir gündem oluşturdular. Bununla uğraşacaklarına işsizlik vs ile uğraşsınlar.

Nabza göre serbet veriyor yetki sahipleri. RTÜK'e binlerce sikayet gelmesine ragmen hicbir sekilde islem yapmamalari basli basina bir skandal. Ülkede adam akilli calisan bir kurum yok sayilir.

Yandaşın kufru serbest

MHP desteği ile RTUK'e yeni başkan - Son Dakika Gundem Haberleri

MHP'nin desteğiyle RTUK'un yeni başkanı AKP'li oldu

RTÜK'ün nasil calismadigina dair haberlere göz atmani öneririm.

946ecd1868f7dc52e3cc242a66382e01.jpg

Üst Alt