evren göz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

evren göz

Sol bek. Sol açık ve en önemlisi orta saha da bir eksiklik var ama çözemedim tam ne olduğunu.
Onuda artık hoca düşünsün.
Belhanda yetersizliği olabilir bilemiyorum. Stoper tandemi toparlanır maicon ve Serdar ile bence. Şampiyonluk gelirse çok iyi stoper de gerekli diye düşünüyorum ama. Maicon oyunu kurmaktan vazgeçmesi gerekir acilen hemde.
Orta sahada bir eksik yok. Dizginleri tutulmuş, defansif olarak oynamaya mahküm edilmiş bir üçlü var sadece. Ndiaye, belhanda ve fernando tamamen defansa odaklı oynuyorlar. Igor'un en boktan yanı ve hatası buydu zaten. 10 numaralı adam 12km koşup aynı zamanda ileride harikalar yaratamaz.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bence en flaş transferimiz altyapıdan çocuklar ve Sinan gümüş olacak göreceksiniz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Önce bir bilmek gerek terim hangi tatktikle saha cikacak, ona göre eksiklerini gidermesini isteyecektir. sol bek ve sol acik mecburen alinmali gomis ile rekabete girecek bir ikinci forvet ve iyi bir stoperle bence sampiyonluk icin cok büyük bir adim atariz. yok terim linnesden memnunum sol bek gerek yok, yasinide sol acik oynatirim derse yandik

altyapıdaki isimlerde potansiyel varsa en azından 1 tanesi kadroya girer...442 deneyip Gomis-Sinan yapabilir....Drogba-Burak tarzı bir etki çıkabilir buradan Sinan'ı geliştirebilir zaten Sinan'ın sorunu mental

sunday alimi cok önemli,ahmet sivri özellikle.barış zeren ve celil fatih hocanın aradıgı genç,çalışkan ortasahalar.hiç selçukla falan vakit keybetmesin.ama en önemlisi sağbek için emirhan civelek.fiziği geliştirilmeli.gercekten hem hücumda hem savunmada yıllar sonra iyi biri geliyo.ali ülgenler falan da iyi.solbek için furkan korkut var,melih gökçimen var ama batuhan tekin değerlendirilmeli bence.batuhan şu an 6-7 gol ortalama ile oynuyo sol acık oynadıgı halde.savunması da iyi,ki milli takım forması giyiyo.

Üst Alt