Evren Nuri Turhan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Insani televizyondan sogutuyor böyle seviyesiz insanlar.

Yaklasik 1-1,5 yildir falan hic bir spor programini izlemiyorum televizyonda.

Dogru analiz ama turgay demir ve zaman zaman emre bol , gurcan , guven taner ve erol kaynar sinsi sinsi ...

Orada cok adam var ama iyiler de var

Ahmet akcan , ugur , eskiden ilgaz , bazen zeki , taner karaman .. bunlar iyi

Ama evren neyse de kerem muthis saldiriyor , tam GS neferi :)

O kanaldaki en donanimli adam kerem canbulat .. hakan gundogar da tam bjk sivacisi

Ama toplamda iyi kadro kurdular acikcasi , izletiyorlar

Reis Beşiktaşın 5 kırmızı görüp maçın abandone olduğu Beşiktaş-Samsunspor maçında Samsunspor 11'indeydi.Ordan kalma sanırım bu karın ağrısı Turgay'ın.Kirita reisin kel kafasını da yad edelim bu vesileyle

Yok adam cok icten fanatik GS li , kimseye garezinden degil , bir de cabuk parlayan

Eski futbolculardan en duzgun yorumcu tartismasiz ilker yagcioglu

Bana cok antipatik gelirdi ama en duzgun o cikti .

Dogru analiz ama turgay demir ve zaman zaman emre bol , gurcan , guven taner ve erol kaynar sinsi sinsi ...

O kanaldaki en donanimli adam kerem canbulat .. hakan gundogar da tam bjk sivacisi

+Mustafa Göksu

Bunların hepsi boş tek gerçek Erman Toroğlu.

O kanalin en muthis adami zaten , standart ustu oldugu icin zikretmedim . Harika yonetiyor , asporda hapsolmamasi gereken biri , her aksam 23:00-02:00 kitliyor son sayfa beni

Sevdigim 3 lu de haldun-mustafa-ugur

Hele o gol olur mu olmaz milardaki espriler ..

Sinan engin adamci , ertem sivaci

Sevdigim adam tipleri degil, sadece zamaninda menejerlik avantajindan futbolculuk avantajindan bazi eski hatirlatmalari filan isabetli oluyor ama kendini bilgi anlaminda hic gelistirmeyen birisi

Yani ne averaj sistemlerini bilir , ne tr kupasi statusunden anlar , ne futbol kurallarini inceler

Cok sakil duruyor . Anca levent kizilla yaptigi yuruyusler , "ardanin hata yaptigini soyledik" falandi filandilarla program gecistiriyor

Üst Alt