Eylül Ayı Divan Toplantısı Gerçekleşti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eylül Ayı Divan Toplantısı Gerçekleşti

Bu harcamalar devam ederse bu borc artacaktir

surekli bu sava karsi "buyumeden borcu kapatamazsin" argumani sunulsa da 20 senedir tum bilanco gostergeleri buyumesine ragmen (gelirler de elbette) , giderler her daim gelirlerden fazla oldugu icin makas git gide buyumekte

kabul edin ya da etmeyin bu boyle

surekli bu sava karsi "buyumeden borcu kapatamazsin" argumani sunulsa da 20 senedir tum bilanco gostergeleri buyumesine ragmen (gelirler de elbette) , giderler her daim gelirlerden fazla oldugu icin makas git gide buyumekte

Euro ile sözleşme yaparsan yükselir. En kötü yerliler ile TL üzerinden sözleşme imzalansin. Hakan çalhanoğlu gibi yerlilerle euro üzerinden sözleşme yaparsın. Puan başına para vermek iyi değil

????GALATASARAY????

Borç yönetilebilecek seviyede oldukça veya faiz oranları saçma sapan yıllık %25-30 lar olmadığı sürece borç olabilir. Böyle büyük kuruluşlar borç ile yönetilmeyi bilmeliler. Çok kafaya takılacak bir durum olmaz aslında ama bir yerde bir delik var ve akıyor sürekli dışarı.
Ayrıca GSStore nasıl zarar ediyor bir türlü anlamıyorum. Yıllık 300-350.000 den fazla forma satılıyor, bunun çapraz satışları vs var. Nasıl böyle bir yapı zarar edebilir ki. Bunu sadece şöyle açıklayabilirim. Geçenlerde beni GsStore departmanından diye aradılar. 0(850)4737655 numaralı telefondan. Eğer bu adamlar orjinal ürün gönderiyorsa belki de bilmediğimiz hortumlar yapılıyordur alttan alttan. Çok canım sıkılmıştı bu duruma. O yüzden kendiniz store lardan veya Gsstore internet sitesinden alışveriş yaparsanız daha sağlıklı olur.

eskiden kebapcinin oldugu kata konferans salonu , kafe , ve 15 civari ofis yapmislar , onlari kiraliyorlar

mesele o

Süpermiş. Çok daha inovatif bir fikir. Sevdim. Gerçi stada ulaşım kolay olmadığı sürece insanlar gelip konferans düzenler mi emin değilim ama çok güzel fikir.

Teşekkür ederim bilgi için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu sezon UEFA ile FFP kapsaminda tekrar bir anlasma yapilma olasiligi 99%. Nasil bir anlasma olur bilemem ama bundan kacis yok gibi. Harcanan para ortada, tabiki iyi bir kadro icin bu gerekiyordu ama FFP' nin kurallari da az cok belli zaten. Bunu gecende unlu bir GS Fan hesabinda (twitter de) da okumustum ama adini hatirlamiyorum simdi.
Uefa esneklik yapacağını açıkladı

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Transfer le büyüme olunacağı sanılıyor
2 yıldız etrafına harcamadan yetiştirdiğin adamlarla
Avrupa da süreklilik kazanarak büyürsün
Her Cl de tur atlasak kendi oyuncunu yetiştirsek marka haline gelince borç biter

Transfer le büyüme olunacağı sanılıyor
2 yıldız etrafına harcamadan yetiştirdiğin adamlarla
Avrupa da süreklilik kazanarak büyürsün
Her Cl de tur atlasak kendi oyuncunu yetiştirsek marka haline gelince borç biter

Bizim gelir elde ettigimizde onu iyi degerlendirdigimiz gorulmemistir

bizim derken tum turkiye

Bizim gelir elde ettigimizde onu iyi degerlendirdigimiz gorulmemistir

bizim derken tum turkiye
Gelirden çok süreklilik önemli gelirde eninde sonunda parayı kullanmayı öğrenirsin
Ev hayati gibidir ekonomi hayati zamanla tercube kazanıp doğru yola kanalize olursun
Lakin bizde genellikle boşanma ile bitiyor

Üst Alt