# Eyong Tarkang Enoh - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eyong Tarkang Enoh

Cevap: # Eyong Tarkang Enoh

Pas hatası çok nadir yaptı. 35/45 zaten isabet oranı. 10 pas hatası var. Onlar da şişirme toplar falan, hata sayılmazlar. Asıl hataları, topu kontrol edemeyip rakibe kaptırdığı pozisyonlardı. 4-5 tane böyle pozisyonu var. Zemine bağlıyorum bir kısmını. İlk yarıdaki performansını da kötü olarak değerlendirmek mümkün. Ancak ikinci yarıda oynadığı futbol takdire şayandı. Sahanın en çok koşan Kamerunlusu olmuş zaten.

Orta üçlünün en aklı başında oynayanıydı bugün.

Fakat hücumu desteklemek konusunda gayet verimsizdi. Kamerun'un kısır oyunu, rezalet iç oyuncuları sebebiyleydi zaten. Enoh rezalet denmese de bana göre ahım şahım oynamadı. Yanındaki adamlar da oyununu etkilemiştir, ilk Dünya Kupası maçıdır deyip önümüzdeki maçlara bakalım.

Öte yandan M'bia'ya biraz daha hayran oldum doğrusu. Çok acayip bir adam.

Butun mac tek bir olumlu top atti dikine, o da yaklasik 2 metre onunde bosa kacan bir adama. Top kontrolu rezalet. Kisaca cikar Enoh'u koy Sarp'i bunda daha kotu olmaz, hatta duran toptan gol falan atar.

5ckhfb.gif

----------------------------------------------------------

aw9mo8.jpg

:yenieek: :tiphat:

Vasat performansa da iyi demek gerekiyor herhalde

İlk yarı kötü diyorum zaten. İkinci yarı ise 50. dakikadan sonra hatasız oynadı adam ve çok etkili oldu. Rakibe bastı, toplar kaptı. Pasları düzeldi. Tabi bunun sebebi de, ilk yarıda daha dar bir alanda oynuyor oluşuydu. Dar alanda iyi oynaması çok zor. Bir de üzerine, etrafı kalabalıkken pas verdiler adama. Toplu oyunda mümkün olduğu kadar geniş ve rahat alanda olması lazım. Topsuz oyunda ise en iyi Kamerunlu'ydu.

Üst Alt