F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı mı?

Cevap: F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı mı?

Bilirsiniz arada ters köşe sorularım olur. Onlardan bir kaçı daha gelsin mi? :)

Fenerbahçeliler HU döneminde Galatasaray'ı şike ile suçlarken ne cevap veriyordun? Bugün yaptığının Fenerbahçelilerin o dönemler yaptığından en ufak farkı var mı? O dönem Galatasaray'ı suçlayan Fenerbahçeliler adam değilse bugün Fenerbahçe'yi suçlayan Galatasaraylılar da mı adam değil?

Buyrun sorularım halka açık olsun, isteyen cevap versin. Gelen cevapları görelim.

Çok ters köşelik bir durum yok ortada. Malum Haluk Ulusoy'un dönemi bizim 4 yıl üstüste şampiyon olduğumuz ve Uefa kupasını aldığımız döneme denk geliyor. O dönem ki Galatasaray'ın nasıl bir futbol oynadığı taraflı ve tarafsız birçok kişi tarafından zaten takdir ediliyorken, hala başarıyı hakemlere bağlayan birinin futbol bilgisinden şüphe etmek gerekir zaten.

Ha bazen arkadaşlarla atışmalarımızda galibiyetlerimizi hakemlere bağlayan arkadaşlara "Avrupa'daki hakemleri de Haluk Ulusoy belirliyor zaten" diyorduk :)

Yalnız Kayseri maçında eğer birşey olmuşsa bile bunu Fenerbahçe'ye bağlamak çok yersiz olur. Eğer birşey varsa bile bu kötü bir kaleci ve profesyonel olamamış bir oyuncudan öteye gitmez.

Bilirsiniz arada ters köşe sorularım olur. Onlardan bir kaçı daha gelsin mi? :)

Fenerbahçeliler HU döneminde Galatasaray'ı şike ile suçlarken ne cevap veriyordun? Bugün yaptığının Fenerbahçelilerin o dönemler yaptığından en ufak farkı var mı? O dönem Galatasaray'ı suçlayan Fenerbahçeliler adam değilse bugün Fenerbahçe'yi suçlayan Galatasaraylılar da mı adam değil?

Buyrun sorularım halka açık olsun, isteyen cevap versin. Gelen cevapları görelim.

Cevap basit: UEFA & Super Kupa. Madem ligde şampiyonluklarımız şaibeliydi. Avrupa'da nasıl kupa kazandık? Haluk Ulusoy UEFA'ya da mı el attı? Ya da Faruk Süren Henry'e maçtan önce gol atmaması için para mı verdi? Galatasaray Türk Futbol tarihinin en iyi takımıydı.

Cevap: F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı!mı?

Volkanın yediği golde kamara arkası herşeyi açıklıyor...

Bunlar alışılmış şeyler

Allah Trabzonspor ile Bursaspor'a yardım etsin işalllah geçen sene olduğu gibi denizlide olduğu gibi

İlahi adalet tecelli eder...

Tabi ne oldu geçen sene mesela Bursa Beşiktaşı İbrahim toramaının kendi kalesine attığı golle yendi yendi sonra Beşiktaşlılarla Bursalılar soyunma odasında Bursasporun şampiyonluğunu kutladı.Lig temiz oldu ilahi adalet tecelli etti falan filan :)

Merak etmeyin bu yılda Trabzona olacak şampiyon sizin deyiminizle ilahi adalet tecelli etmiş olacak:)

Fener şike yapıyor mu bilmem ama Bursa'nın önünü kesmeye başladılra bile şimdiden

Cevap basit: UEFA & Super Kupa. Madem ligde şampiyonluklarımız şaibeliydi. Avrupa'da nasıl kupa kazandık? Haluk Ulusoy UEFA'ya da mı el attı? Ya da Faruk Süren Henry'e maçtan önce gol atmaması için para mı verdi? Galatasaray Türk Futbol tarihinin en iyi takımıydı.

Bizim son 6- 7 yılda ligde aldığımız sonuçlar şaibeliyse Galatasaray maçlarını da mı şaibeyle kazandık

Mesela Leo Francoya,geçen seneki Galatasaray kalecesine de para mı verdik?

Volkan şike yaptı diyor bazı rakipler hiç şike yapan adam öyle bir hata yapar mı :)

Volkan o mesela İzmirdeki kupa finalinde taç çizgisinden gol yemişti :)4 gol yediği maçı diyorum

Çok kötü bir kaleci olay sadece bu.Çirkin olan Fenerbahçe kazandığı zaman komplo teorileri ortaya atmak yollardır böyle

Son 10 yıla dönüp bakalım derbi maçlarına mesela Trabzona sahamızda mağlubiyetimiz yok deplasmanda da sanırım 2 filandır

Beşiktaşa da 10 yılda 4 lig maçı mağlubiyeti olsun

Galatasaraya da 3 var sanırım

Bunlar da şaibe mi?

10 yılda yaklaşık 60 maç yapar az degil

Aklıma birden bu geldi nedense geçen seneden

ivesa-rapic.gif

İlahi adalet er geç tecil edecektir. 2001 de şampiyonluğumuzu çalmışlardı kanıtlanmıştıda üstelik o şike ama ilahi adalet tecil etti ertesi sene Fb Şampiyonlar lignde 0 çekti Galatasaray daha kötü kadroyla çeyrek finalin kapısından döndü

Bu kadar tesadüf biraz fazla değilmi ?

- Geçen sene fb maçında hatalı goller yiyen Ivesa nın maç öncesinde fb nin eski futbolcusu kendisinin de kankası olan Rapaiçle görüştüğü ortaya çıktı.

- Geçen sene Ankaragücü maçından önce Serkan Kırıntıla yollanan paralar ve açılan isimsiz telefonlar( bunu kendi ve Ankaragücü yöneticileri söyledi)

- Ne hikmettir Aynı Serkan Kırıntılı ertesi sezon fb ye transfer oluyor.

- Bu senede kiralık verilen Volkan Babacanın yediği komik goller

Sergen Yalçının dediği gibi '' Sıkıntı var '' beyler

Çok ters köşelik bir durum yok ortada. Malum Haluk Ulusoy'un dönemi bizim 4 yıl üstüste şampiyon olduğumuz ve Uefa kupasını aldığımız döneme denk geliyor. O dönem ki Galatasaray'ın nasıl bir futbol oynadığı taraflı ve tarafsız birçok kişi tarafından zaten takdir ediliyorken, hala başarıyı hakemlere bağlayan birinin futbol bilgisinden şüphe etmek gerekir zaten.

Ha bazen arkadaşlarla atışmalarımızda galibiyetlerimizi hakemlere bağlayan arkadaşlara "Avrupa'daki hakemleri de Haluk Ulusoy belirliyor zaten" diyorduk :)

Yalnız Kayseri maçında eğer birşey olmuşsa bile bunu Fenerbahçe'ye bağlamak çok yersiz olur. Eğer birşey varsa bile bu kötü bir kaleci ve profesyonel olamamış bir oyuncudan öteye gitmez.

Hakan Şükür'ün 38 gol attığı sezon Galatasaray 11-12 penaltı atmıştı yanılmıyorsam. Arif penaltıları ve Fenerbahçe'ye 34 hafta penaltı çalınmayışı da "Galatasaray çok baskılı oynuyordu, sürekli ceza sahasına giriyordu ve çok penaltı kazanıyordu. Fenerbahçe tam tersi temposuz oynadığı için penaltı kazanamıyordu." şeklinde açıklanabilir tabi. :)

Ne demek istiyorsun İbrahim diyen çıkacaktır. Diyorum ki yok birbirimizden farkımız. Herkes kendi aleyhine ve rakip lehine olan durumları konuşup ve bunlardan örnekler koyuyor ortaya. Kendi lehine ve rakipler alehine olan durumları hiç yokmuş gibi kabul ediyor. Yöneticiler beceriksizliklerini ancak böyle unutturabiliyor, taraftarlar her seferinde zokayı yutuyor çünkü.

Hakan Şükür'ün 38 gol attığı sezon Galatasaray 11-12 penaltı atmıştı yanılmıyorsam. Arif penaltıları ve Fenerbahçe'ye 34 hafta penaltı çalınmayışı da "Galatasaray çok baskılı oynuyordu, sürekli ceza sahasına giriyordu ve çok penaltı kazanıyordu. Fenerbahçe tam tersi temposuz oynadığı için penaltı kazanamıyordu." şeklinde açıklanabilir tabi. :)

Ne demek istiyorsun İbrahim diyen çıkacaktır. Diyorum ki yok birbirimizden farkımız. Herkes kendi aleyhine ve rakip lehine olan durumları konuşup ve bunlardan örnekler koyuyor ortaya. Kendi lehine ve rakipler alehine olan durumları hiç yokmuş gibi kabul ediyor. Yöneticiler beceriksizliklerini ancak böyle unutturabiliyor, taraftarlar her seferinde zokayı yutuyor çünkü.

2004 - 2005 yada 2003 - 2004 sezonu ve 1995-96 sezonu 10 ar penaltı kullanarak şampiyon olmuştunuz konu burda penaltı değil zaten kaleci hataları. Ha ayrıca deyinmişken bahsettiğin sezon 90 küsür gol atmıştık o 90 küsür gol içinde 11 tane penaltı golü hiç sırıtmaz. Abartılcak bi yönü yok o penaltıların yani aynısı sizinde oldu ben bişey demiyorum onlara. Ayrıca o sezon kullandığımız penaltıların %90 ında maçları 6-0 7-1 8-0 falan kazanmışız :D o penaltılarda maç 5-0 ken 4-0 ken falan verilmişti hep hepsinin dökümünü bulabilirsin tff sitesinde :D

Zaten ben açık açık fb şike yaptı demiyorum ama bu kadar tesadüfün olmuşması insanların içinde doğal olarak şüphe uyandırır

Benim ezik kuzenim bile kabul etti maçın şaibeli olduğunu.Sadri başkan'da boş yere konuşmaz, bu işlerin içinde adamlar, biliyor birşeylerin döndüğünü.

Sahin'in ezik kuzeni bile kabul ettiyse kesin sikedir.

Daha konusmayin.. Konu kilit.

Şike olasılığı ağır basıyor ama.. neyse varsa öyle birşey sezon sonu çıkar acısı elbet..

Doğru söylemiş, salaklar kalenin içine girmeyi planlıyordu heralde kaptırana kadar inatla şut çekmediler.Deli oldum maçta.

Şike olmadığını söylemekde bana şaka gibi geliyor ya, ne alakası var ki? ben şike diyorum sen değil diyorsun bunda komik olan birşey yok.

Insan karsisindakini kendi gibi zannedermis..

Volkan Babacan'i mac satmakla suclayanlar onun yerinde olsalar emin olunuz ki menfaat icin mac satabilirler. Yoksa neden bilmedikleri, hic tanimadiklari bir insani serefsizlikle suclayabilirlerki? Bir insanin ahini almak, sucu kanitlanmadan ona camur atmak benim gozumde en buyuk serefsizliktir. Keza bu serefsizligi hic bir vicdan azabi hissetmeden yapan kisi ayni gonul rahatliligi ile macta satar. Buna her mac sonrasi hakemleri suclayanlarda dahil..

Sozum hem meclisten iceri, hemde Sadri Sener'e..

Fb - kayseri maçı bi yanada asıl kıyamet eskişehir - bursa maçında vardı kimse bahsetmiyor. Bursasporu hakem resmen biçti yahu sanki bi güç o maç bursanın kazanmasını engelledi yarışın dışına atmaya çalıştı bursayı.

2004 - 2005 yada 2003 - 2004 sezonu ve 1995-96 sezonu 10 ar penaltı kullanarak şampiyon olmuştunuz konu burda penaltı değil zaten kaleci hataları. Ha ayrıca deyinmişken bahsettiğin sezon 90 küsür gol atmıştık o 90 küsür gol içinde 11 tane penaltı golü hiç sırıtmaz. Ayrıca o sezon kullandığımız penaltıların %90 ında maçları 6-0 7-1 8-0 falan kazanmışız :D o penaltılarda maç 5-0 ken 4-0 ken falan verilmişti hep hepsinin dökümünü bulabilirsin tff sitesinde :D

Kaleci hataları umarım kasıtlıdır çünkü bu yıl Fenerbahçe'nin gerçekten şike yaparak şampiyon olmasını istiyorum. Durduk yere dünya laf ediliyor, hiç değilse cidden şike yapalım da konuşulanlar boşa gitmesin. Ortalığı karıştıranların kudurduğunu görmek apayrı bir keyif olacak. Cidden şampiyonluk sevincim daha da katlanacak. Önceden sinir olurdum ama şu an çatlasınlar ve daha beter konuşsunlar diyorum sadece.

Tabi bir şeyin altını çizmem lazım, ortalığı karıştıranlardan kastımın Hıncal Uluç, Erman Toroğlu, Serhat Ulueren ve benzeri tetikçiler ile başta BJK olmak üzere bir kaç kulübün yöneticileri olduğunu belirteyim de rakip taraftarlara söylüyormuşum gibi algılanmasın. Taraftarlar medya ve yöneticilerin istediği gibi manipüle ettiği piyonlardan başka bir şey değil. Bir takım yönetici veya gazeteciler çıkıp ortaya iddia atar, insanlar da peşinden gider. Fenerbahçeliler için de aynısı geçerli, aynı şekilde bizler de birileri tarafından manipüle edilip rakipler ile ilgili haklı haksız iddialarda bulunuyoruz çünkü.

Insan karsisindakini kendi gibi zannedermis..

Volkan Babacan'i mac satmakla suclayanlar onun yerinde olsalar emin olunuz ki menfaat icin mac satabilirler. Yoksa neden bilmedikleri, hic tanimadiklari bir insani serefsizlikle suclayabilirlerki? Bir insanin ahini almak, sucu kanitlanmadan ona camur atmak benim gozumde en buyuk serefsizliktir. Keza bu serefsizligi hic bir vicdan azabi hissetmeden yapan kisi ayni gonul rahatliligi ile macta satar. Buna her mac sonrasi hakemleri suclayanlarda dahil..

Sozum hem meclisten iceri, hemde Sadri Sener'e..

Sen satmadığını ispatlayamazsın, bende sattığını, sadece fikir yürütebiliriz, abartmaya gerek yok bence.

Üst Alt