F.Bahçe'de Koreografi Krizi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'de Koreografi Krizi!

Cevap: F.Bahçe'de Koreografi Krizi!

Bi dahaki derbide "Ücretsiz Kareografi Eğitimi Verilir. Ama Eğitimler, Kuşlara Paralıdır " şeklinde bir kareografi hazırlayalım.

3n3u3.jpg

fenerbahçeli arkadaşlardan özür diliyorum. Hazırlıksız yakalanmışız meğerse, bilseydik gözlüklerimizi alırdık kırtasiyeden. :lol:

Cidden yaptiklari kareografi neydi. Ne anlatmak istendi. Merak ediyorum. Trabzon macinda harika bir kareografi daha yapsak hic fena olmaz.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Kadıköy'de kopan makara sayesinde Galatasaraylılar tarafından sanal alemde iyi MAKARAlar KOPtu :)

bence baya basariliydi. biz 3-d yaptik diye adamlar 4-d koreografi yaptilar. 4. boyutu kesfedemedigimizden goremedik ama yine de adamlar yapti, saygi duymak gerekir

Ayrıca açmayı başardıkları sıradan pankartla neyi anlatmak istediler anlayan var mı. Ortada bir deniz feneri, sağ tarafta Fenerbahçe arması , sol tarafında Aziz Yıldırım. Eee sonuç. Deniz feneri saçtığı ışıkla deniz araçlarının yönünü bulmasını sağlayan bir nesnedir. Futbolla bağlantısı nedir anlamadım. Bir ÖSS sorusu gibiydi "Şair soruda ne anlatmak istiyor" gibisinden. Fenerbahçe taraftarı koreografide ne anlatmak istiyor diye sorulabilir. Belki de alelacele ellerinde olan kağıt parçalarından onları çıkartabildiler ve yanına da yine daha önceden ellerinde olan Aziz Yıldırım ve arma resimlerini koydular..

bence kendi taraftarı çok güzel özetlemiş fener taraftarının derbi hazırlıklarını buyrun :D [video=youtube;E8Un9LRhKOc]https://www.youtube.com/watch?v=E8Un9LRhKOc[/video]

yapılan emekler açısından çok acı bir durum olmuş gerçekten, emek harcayanlar adına üzüldüm..

ha içten içe "iyi olmuş" da diyorum orası ayrı :) çünkü koreografinin içeriğinde (milliyette yazdığına göre) aslan kuklası oynatan aykut kocaman olacakmış: m.milliyet.com.tr

ipler bu yüzden çok karışık sanırım, o kadar çok ip kullanırlarsa normaldir böyle şeylerle karşılaşmaları

bizim beşiktaş maçından sonra fena gaza gelip kontra yapmaya kalktılar ama patladı.. ders ola

418115_10150655364606236_681446235_9017191_1185244305_n.jpg

Hahaha vallahi bunu dünde gördüm kim kim diye düsündüm, simdi biri Aykut yazdida anladim.

Hic benzemiyor arkadas :D

Keske kareografiyi yapabilselerdi çünkü rezil olacaklardı.Zira çalışma tamamen anaokulu terk olmuş.makasla aslan kafası kesmek ne arkadaş.ayrıca o adam aykutsa ben kimim lan?

Ayrıca açmayı başardıkları sıradan pankartla neyi anlatmak istediler anlayan var mı. Ortada bir deniz feneri, sağ tarafta Fenerbahçe arması , sol tarafında Aziz Yıldırım. Eee sonuç. Deniz feneri saçtığı ışıkla deniz araçlarının yönünü bulmasını sağlayan bir nesnedir. Futbolla bağlantısı nedir anlamadım. Bir ÖSS sorusu gibiydi "Şair soruda ne anlatmak istiyor" gibisinden. Fenerbahçe taraftarı koreografide ne anlatmak istiyor diye sorulabilir. Belki de alelacele ellerinde olan kağıt parçalarından onları çıkartabildiler ve yanına da yine daha önceden ellerinde olan Aziz Yıldırım ve arma resimlerini koydular..

acaba "bizim olayımız sadece şike değil , deniz feneri davası dahil ne kadar pis iş varsa hepsinde parmağımız var " demek mi istediler ?

:D :D :D

Üst Alt