F.Bahçe'li Yönetici Eboue'yle Dalga Geçti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'li Yönetici Eboue'yle Dalga Geçti

Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçti

Bu mantıkla ancak Fenerbahçe'ye yönetici olurmuşsun zaten.

Olmuşsun, tebrikler.

Adam korunmak için kafasını tuttu belki.Resmen savaş alanındaydı adam Emirates'den gelmiş senin gibi nerden çıktığı belli olmayan bir puşt değil.

Eboue'nin anatomisini incelersen çok korkacağın şeyler görebilirsin bence uzak durmalısın.

Bu mot suratli gavat gitsin aynaya baksin ve sonra kim incelemeye tutulmali anlar!

:sgr: :sgr:

Dinime küfreden Müslüman olsa....veya kendileri sütten çıkmış ak kaşık....

Ben başta Rıdvan ve bu adam gibilerine çok şey söylerimde... Biiiipppppp diyorum......

Yahu sen kendi derdini düşün bırak milletle uğraşmayı be adam....

Seni kim kurtaracak.... Ama doğruya MAA yı neden TFF başkanı seçtiler acep... bir güvendiklerimi var ki...

F.Bahçe idari menajeri Hasan Çetinkaya, Eboue'nin tribünden gelen yabancı maddeler nedeniyle yerde kalmasını alaya aldı.

kjjk_12.jpg

F.Bahçe idari menajeri Hasan Çetinkaya, Beşiktaş-Galatasaray maçında Eboue'nin tribünden gelen yabancı maddeler nedeniyle uzun süre yerde kalmasını twitterdan şöyle değerlendirdi:

"Fildişi Sahilli futbolcuların kaba etine su gelince kafalarında acı hissetmeleri çok garip :) Anatomilerini incelemek lazım!?!"

Hasan Çetinkaya'nın bu imalı sözleri de önümüzdeki günlerde gündemi meşgul etmeye aday bir yaklaşım olarak değerlendirildi.

ne şerefsiz insanlar var ! :mad:

bu arada twitterda buldum bu şahsı... kaldırmış o twiti.. bende ona mesaj attım. noldu len korktunmu diye :D :D :D

Anatomiyi incelemeye kalkma bence görecegin seyler sende derin izler bırakabilir ŞEREFSİZ herif seni

Derbi yaklaştıkça başaldılar ortamı germeye. Arena'da olay çıkarttıracaklar. Artarak devam edecek bunlar göreceksiniz.

Aman kaba etini koru yoksa eboue çok pis korur senin kaba etini haberin ola.

Zaten sen nonda dan alışkınsındır bu gibi durumlara.

Eboue kafasini tutmakla dogru yapmadi haliyle, fenerli bi oyuncu yapsa bizde dalga gecer kizardik, ama bunu bi yöneticinin yapmasi dogru olmamis.

Üst Alt