F.Bahçe'liler İsrail Bayrakları İle Dolaşacaklar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'liler İsrail Bayrakları İle Dolaşacaklar

Cevap: F.Bahçe'liler İsrail Bayrakları İle Dolaşacaklar

Al birde burdan yak

tribundergi Tribun Dergi

Yarin Milano'da bir grup Fenerbahce taraftarinin formalari ile Inter tarafina girerek Inter'i destekleyecekleri haberleri var.

Eger Türkiye'de bir Türk takımın taraftarı olarak İsrail bayragını acmaya cesaret ediyorlarsa , her maçta da Fener Bayraklarının yakılmasına hazır olsunlar..

Sadece bunu söylüyorum..!!

Saraçoglunu siz yakamadınız ama yakanlar bulunur elbettt..

Al birde burdan yak

tribundergi Tribun Dergi

Yarin Milano'da bir grup Fenerbahce taraftarinin formalari ile Inter tarafina girerek Inter'i destekleyecekleri haberleri var.

Inter formasiyla Inter tarafinda Inter'i destekleyen Italyan taraftarlardan ne farklari olacak cozemedim

Ne hiyar adamlar la bunlar

Al birde burdan yak

tribundergi Tribun Dergi

Şaşırmam gözü dönmüş pez....n .

Desteklesinler bakalım ama keser döner sap döner gün gelir hesap döner..

Her türlüğü pisliği yaptınız bi bu kalmıştı bunu da yapın rahatlayın...

tribundergi Tribun Dergi

Yeni gelen bilgi: Inter'liler arasina girecek Fenerbahceliler UEFA'yi protesto eden bir pankart acacaklar.

UEFA nin sinirlerini biraz daha bozarlarsa UEFAnin neler yapabilecegini düsünmek bile istemiyorum.

tribundergi Tribun Dergi

Yeni gelen bilgi: Inter'liler arasina girecek Fenerbahceliler UEFA'yi protesto eden bir pankart acacaklar.

UEFA nin sineirlerini biraz daha bozarlarsa UEFAnin neler yapabilecegini düsünmek bile istemiyorum.

ee hadi o zaman insallah açarlar o pankartı..

UEFA o pankartı kapayıp sokacak yeri iyi bilir..

Dengesiz bu fener taraftarı yaa..

öyle bişe yapacakalrını sanmıyorum. fenerbahçe taraftarına kızacağınıza bu adama kızın. bu bilgiyi nerden aldığınıda söyleseymiş

aslında gayet güzel yakışır onlara ama o kadarda aptal olacaklarını zannetmiyorum.

Üst Alt