F.Bahçeliler'den Komik Koreografi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçeliler'den Komik Koreografi

Cevap: F.Bahçeliler'den Komik Koreografi

Sene 1996 Trabzon'un TD Şenol Güneş.Aykut Kocaman'ın golüyle Trabzon şampiyonluğu kaydebiyor.Ve Trabzonluların içinde Aykut Kocaman ismi hep bir ukte olarak kalıyor normal olarak.

Sene 2011 bu sefer Aykut Kocaman Fenerbahçe'nin TD. Ve yine şampiyonluk yarışı verdiği Trabzonsporu geride bırakarak ligi lider bitiriyor. Trabzonsporlular büyük bir hasret ve umutla beklenen şampiyonluğu yine aynı isimle Aykut Kocaman'la kaybediyor.Normak olarak kızıyorlar..

bunun tezahuratı bile vardır. ''Nasıl k.... Aykut Kocaman''

Bu koreografide buna vuru yapılarak hazırlanmıştır.Bunun anlamını Trabzonsporlular daha iyi bilir.

[video=youtube;gi91vWpFjEs]https://www.youtube.com/watch?v=gi91vWpFjEs[/video]

[video=youtube;Rz1jvLU5UrQ]https://www.youtube.com/watch?v=Rz1jvLU5UrQ[/video]

Sene 1996 Trabzon'un TD Şenol Güneş.Aykut Kocaman'ın golüyle Trabzon şampiyonluğu kaydebiyor.Ve Trabzonluların içinde Aykut Kocaman ismi hep bir ukte olarak kalıyor normal olarak.

Sene 2011 bu sefer Aykut Kocaman Fenerbahçe'nin TD. Ve yine şampiyonluk yarışı verdiği Trabzonsporu geride bırakarak ligi lider bitiriyor. Trabzonsporlular büyük bir hasret ve umutla beklenen şampiyonluğu yine aynı isimle Aykut Kocaman'la kaybediyor.Normak olarak kızıyorlar..

bunun tezahuratı bile vardır. ''Nasıl k.... Aykut Kocaman''

Bu koreografide buna vuru yapılarak hazırlanmıştır.Bunun anlamını Trabzonsporlular daha iyi bilir.

[video=youtube;gi91vWpFjEs]https://www.youtube.com/watch?v=gi91vWpFjEs[/video]

2010=30 yıldır alamadıgınız kupayı 3-1 yenerek elinizden aldılar

2010=Son maç şampiyonluktan ettiler

2011=Şampiyonluğu Trabzona verecekler, fb küme düşecek

sormak lazım şimdi nasıl koydular aykut KOCAMAN KOCAMAN.

2010=30 yıldır alamadıgınız kupayı 3-1 yenerek elinizden aldılar

2010=Son maç şampiyonluktan ettiler

2011=Şampiyonluğu Trabzona verecekler, fb küme düşecek

sormak lazım şimdi nasıl koydular aykut KOCAMAN KOCAMAN.

farkettiysen bu koreografi seçiminin kısa öyküsünü anlattım.O günden bu yana oluşan diğer olaylarla ilgili değil, konu ve yazdıklarım.

İlk 2 madde için onlarda koreografi yapsınlar bişey dedikmi? :) Konuyla ne ilgisi var anlamadım.laf çarptırmak istiyorsab başka sefere..

3.madde zaten hepten hayali..

farkettiysen bu koreografi seçiminin kısa öyküsünü anlattım.O günden bu yana oluşan diğer olaylarla ilgili değil, konu ve yazdıklarım.

İlk 2 madde için onlarda koreografi yapsınlar bişey dedikmi? :) Konuyla ne ilgisi var anlamadım.laf çarptırmak istiyorsab başka sefere..

hayalimi gerçekmi göreceğiz:asd:

Aykut 1996 yılındaki şampiyonluktan sonra tv kameralarına şöyle konuşmuştu:

"Elbette mutluyum ama Trabzonsporlu meslektaşlarım adına da üzülüyorum. Onların yerinde biz de olabilirdik. Bu bir spor olayı, fazla abartmamak lazım."

O zamanlar bu konuşması Fenerbahçe camiasının genelinde infial uyandırmıştı. Camia olarak alışık olmadıkları bir duruş gösterdiği için adamı ipe göndermişlerdi.

Neden sonra o Aykut geldi Fenerbahçe'nin başına geçti. Meğersem camia olarak adamın dönüşümünü tamamlamışlar. Onu da camia olarak kendi fabrika ayarlarına uydurmuşlar. 96'nın Aykut'u şimdilerde oldu şikeci takımın hocası.

Özetle bu koreografi'nin anlamı şudur: '' Biz adamı işte böyle şike şike Fenerli yapar, camiamızın duruşuna uydururuz.''

Bu koreografi hocalarının da artık kendi saflarında yer aldığının umuma arzı ve kutlanması amaçlıdır. Yoksa Trabzon falan işin hikâyesi (!) :)

aslında şike olayları olmasaydı,rakibi kızdıracak kadar etkili ve zekice olmuş denilebilrdi ama işte şikeciler yapınca saçma oluyor.

hayallerinizin bittiği yerde Platinin gerçekleri başlar.:happynew:

Bunların tarihi yok lan ozaman şikesiz şampiyonlukları 2-3 tane herhalde.

Üst Alt