F.Bahçeliler'den Terim'e Gönderme! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçeliler'den Terim'e Gönderme!

Cevap: F.Bahçeliler'den Terim'e Gönderme!

Yarabandınıza attırıyım kızlar , MYC verenede bişey demiyorum hakketiler arkadaşlar bu lafı.

-------

Fenerli yapar ; haklıdır, çünki o Fenerlidir

Ama Galatasaraylı yaparsa " yok canım , haksızdır kesin, Çünk o Galatasaraylıdır.... "

Fenerli yapar ; oooo, büyük iş..........Dünyada bu işi yapan sayılı klüpten biridir Fenerbahçe...

Ama Galatasaraylı yaparsa " yok canım o kadar da büyütülecek bir iş değil, çünki Galatasaray yapmıştır... "

Fenerli yapamıyorsa ; zaten yapmaya değmez o işi... Kılını kıpırdatmaya değmez... Zaten Fenerde bilerek yapmıyordur. Çünki o iş değerli birşey değildir...

Fenerlinin her yaptığı , her dediği doğrudur...

Galatasaraylının ise yanlış...

Otto Bariç'in sırtına taş atılır , dürüst basınımız futbolun yüzünü kızartır:

11+Şubat+1998-Trabzonspor-Fenerbahçe+maçı.jpg

Ama Fatih Terim'in sadece kaşı açılmıştır , o kadar...

Nerdeyse utanmasalar " Kardeşim kollasaydı kendini " deyip Fatih Hocayı suçlu ilan edecektir dürüst basınımız...

xcvxcv.png

YaaaaaaaRRaaaaaaaaaa baandııııı fenerr..

yaaaaRRaaaaaaa bandııı fenerrrrr

YaRRaa bandııııı yaRRa bandııı feneeeerrr..

,

yaaaRRRRaaa bandııııı feneer yaRRRRaa bandıı fenerrrr yaRRRaa bandı yaRRaaaa bandı fener..

Opera..

:yenieek:

Hep beraber YaaaaaaaRRaaaaaaaaaa baandııııı fenerr..

yaaaaRRaaaaaaa bandııı fenerrrrr

YaRRaa bandııııı yaRRa bandııı feneeeerrr..

,

yaaaRRRRaaa bandııııı feneer yaRRRRaa bandıı fenerrrr yaRRRaa bandı yaRRaaaa bandı fener..

Opera..

Infantino fenerin kaşında değilde başka bir yerinde feci bir yara açtı zaten bugün

feeeeenerbahçe çoooooooocuklarııı

feeeeenerbahçe çoooooooocuklarııı

..................... .........................

..................... .........................

Hepiniz Fatih Terimin kaşının bir teli etmezsiniz , o yarabandını Play off 'ta yapıştıracaz bi tarafınıza.

Arkadaşlar ben neden yarabandı taktıklarını anlamadım.Ne demek istemişler,yabancı madde attık iyi oldu bu mudur? Burda gönderme nerde?

niye bu kadar nefret ettiğimi bi kere daha anladım

bunları şükrü saraçoğlunun çimlerine gömüp sonra da bankasyaya uğurlamadan bize rahat yok

Adamın kafasını yarmışsınız tek kelime etmemiş adam bi de üstüne yara bandı takmasıyla dalga geçiyosun insanın sabrını sınıyo bu şerefsizler.

katranı kaynatsan olur mu şeker cinsini ...ğim cinsine çeker!..

babadan oğula nesil bunlar, kadını erkeği yok bi farkı hepsi aynı bokun laciverti..

İnsan olmayı beceremeden geberip gidecekler. Bu tarz şeylerin ne alayı olur ne de göndermesi. Adım gibi biliyorum, allah korusun sahada Galatasaraylı bir futbolcu kalp krizi geçirse sevinir bunlar.

Üst Alt