F.Bahçe'lilerin Cumhurbaşkanı'na Yolladıkları Mail - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'lilerin Cumhurbaşkanı'na Yolladıkları Mail

Cevap: F.Bahçe'lilerin Cumhurbaşkanı'na Yolladıkları Mail

Arkadaşlar tartışana kadar raporlayın uzamasın olaylar lütfen.

semihsen ne yazdi bilmiyorum galiba siyaseten oldu bu kavga askerleden basladi galiba ... ben bir solcu olarak hatta ve hatta ateist olarak akp yi savundugumda oluyor mesela su askeriyedeki katiller icin.. senelerce insanlari katledip infaz ettiler cok iyi yaptilar bunlara... kim gelirse gelsin harp okullarinda gercekden yurdunu seven insanlarda vardir herkesin yeri dolar ... insan ne olursa olsun OBJEKTIV olmak zorundadir ... saygi önemli bir kavramdir saygi göstermessen saygi alamassin... konuyu futbola baglarsak en azindan bu olaylari cikrattilar bu da bise baska lari olsaydi yapacaklarini hic sanmiyorum hatta ve hatta oy icin azizenin eteginin altina bile girerlerdi... ben cumhurbaskani GÜL ün herkesi ters köseye yatiracagina inaniyorum ...

Para ve rant için mevkisini makamını şerefini satanlar yüzünden birbirinizi kırmayın değmez.

Yukarida 1 Aralik'da Cumhurbaskani youtube'de sorularinizi cevapliyor reklami var. Hucum edin arkadaslar. :D

:asd:

Bunlarin Cumhurbaskani Aziz degilmiydi? :asd:

Yine yaliyorlar tukurduklerini :)

Biz de bu maili Uefa'ya yollayalım beyler.Pislik örtmek için nasıl yalvarıyorlar,olay siyasi diyip nasıl o siyasilerden medet umuyorlar diye.

Cumhurbaskanının veto etme sansı var ama bu zamana kadr veto ettığı yasa yok.. Sonucu tahmın etmek zor olmasa gerek..

Üst Alt