Fabian Ernst: BJK taraftarı işçi sınıfı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fabian Ernst: BJK taraftarı işçi sınıfı!

Cevap: Fabian Ernst: BJK taraftarı işçi sınıfı!

Bizim taraftar biraz daha entel takiliyor bence. Bizim Tribünlerde facebookcu youtubecu taraftar çok (son 5 sene için konusuyorum) :D.

3 büyüklerden bundan en az olani BJK tribünleri, kisisel görusum.

Bizim taraftar biraz daha entel takiliyor bence. Bizim Tribünlerde facebookcu youtubecu taraftar çok (son 5 sene için konusuyorum) :D.

3 büyüklerden bundan en az olani BJK tribünleri, kisisel görusum.

Haklısın 3 büyüklere göre en az taraftar sayısı beşiktaşta ama inönüdeki atmosfer gibisi yok :)

Haklısın 3 büyüklere göre en az taraftar sayısı beşiktaşta ama inönüdeki atmosfer gibisi yok :)

tezahurat olarak çarşı 1 numara çok iyi bağırıyorlar, fakat görsellik ve tribün show olarak çok kötüsünüz, renklerden kaynaklanıyor olabilir, uA bu konuda 1 numara, genele bakacak olursak tribün tarihine yaptıklarıyla damga vurmuş olan tribün Galatasaray'dır,son yıllarda düşüş yaşasakda.

Hocam ben olaya bu yönden bakiyorum 80'lerin ortalarindan 90'larin ortalarina kadar Fener tribünleri 3 büyükler arasindan en iyisiydi.

'95-'06 a kadar GS tribünleri en iyisiydi 3 büyükler arasinda.

'06-... BJK tribünleri...

Her tribün belli bir dönemeçten geçer diye dusunuyorum.

Simdi BJK tribünleri çok iyi ama bu hep boyle kalmaz.

Sizde birgün UEFA kupasini alirsiniz sizinde entel taraftariniz cogalir :D

İşçi sınıfından kasıt endüstriyel futbola karşı koymuş takımsa Livorno da bence işçi takımı olmaktan çıkmış. Endüstriyel futbola direnememişler ki bu normal. Formasını, atkısı büyük tekstil firmalarına yaptırıyorlar sonuçta. Liverpool içinde aynı şeyler denirdi. Kulübün geliri sadece bilet ve kulübün çıkardığı formalar olan takım ADS dışında var mı bilmiyorum.

biz islamın Takımıyız .

fener rumun

8jk ise ????

Bu ne ya, yarım saattir katıla katıla gülüyorum. Futbolun dini boyutuna da indik sonunda. :D

Yalnız yanlış tanımlamışsın. Doğru sıralama aşağıdaki gibi olacaktı.

Galatasaray -> Fransız

Beşiktaş -> Rum

Fenerbahçe -> İngiliz

:D

Konu nereden nereye gelmiş ah Ernst nereden uydurursun işçi sınıfı falan ? :D.

tezahurat olarak çarşı 1 numara çok iyi bağırıyorlar, fakat görsellik ve tribün show olarak çok kötüsünüz, renklerden kaynaklanıyor olabilir, uA bu konuda 1 numara, genele bakacak olursak tribün tarihine yaptıklarıyla damga vurmuş olan tribün Galatasaray'dır,son yıllarda düşüş yaşasakda.

Görsel şovda dale var güzel bir gösteri oluyor

Üst Alt