Fabri: "Bir sonraki turda Real Madrid ile eşleşmek isteriz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fabri: "Bir sonraki turda Real Madrid ile eşleşmek isteriz"

Roma bu performansı devam ettirecek ise kabul edebileceğim bir kura olur.

%50 %50 olur ve elenseler bile kıl payı elenirler. Bize bunlara oraya ait olmadıklarını gösterip derslerini verecek baba bir takım lazım. Elediğimiz Juve gelse de iki maçta da futbol dersi verse o da güzel olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fft16_mf8123105.Jpeg

Real, Bayern, Juventus çekebilecekleri en güçlü takımlar. Az biraz kendilerine denk de Roma var. Diğer 2. ler Sevilla, Shaktar, Basel. Shaktar’ı bilmem de Sevilla ve Basel’i kesin elerler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çek bir Bayern.
Havaya girdi mi Almanlar, İspanyollar gibi 3 Gol da bırakmaz...kanıta kanıta devam ederler

Real'e evlerinde 9-10 atarlar. Hatta günlerinde olursa 20-30 da görebilirler.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Real değilde şöyle City Bayern veya Barça gelmesi lazım 150 milyon Euro luk oğuzhanin disine göre takım olmalı

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

150 milyon euro değerindeki Oğuzhan Ronaldoya gerekli dersi verecektir hiç şüphesiz.Çakma barcayı el clasicoda 1 adım önde görüyorum.

kim gelirse gelsin eleneceğiz, bari RM elesin demek istemiş sanırım. Yoksa aklı başında biri neden Madrid`i istesin ki. Tiner bunların topçulara da sirayet etmiş anlaşılan.

Bayern bu sene ritim bulamadı. Ama Real elemelerde vitesi artırıyor. Grup ikincisi olmalarına bakmayın. Real'in gelmesi iyi olur. Eli ayağı düzgün bir rakip karşısında görmedik. Real'de bu ekiplerin zirvesidir. Real'i eleme ihtimallerini geçtim berabere kalmaları bile zor. Hele ilk maç İnönü'de olacak muhtemelen 0-3 falan bitebilir. Öyle Porto gibi hapsettin mi Real içinden geçer.

Bizim insanımıza ait özellikler vardır.Kalabalık ortamlarda nasılsa birileri ayırır mantığıyla karşı tarafa gider yaparlar.Bunlarda aynen öyle.Real gelsin derler ama içten içe aslında hiç istemezler.İkinci sıradaki takımların %99'u bunlarla eşleşmek istiyorken bunların yaşadığı kafayı gerçekten anlayamıyorum.

Üst Alt