# Fabricio Coloccini - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fabricio Coloccini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Fabricio Coloccini

Coloccini mevzuu çok dillenmedi mi renkdaşlar? Bu saatten sonra bu transferin gerçekleşebileceğine pek ihtimal vermiyorum ben. Geçen sene, bu seneki kadar olmasa da yine de son derece kaliteli bir kadromuz vardı. Herşey çok güzeldi. Açık ara favori gösteriliyorduk. Sonra noldu? Skibbe gibi bir adam bu kadronun başına geldi. Ligin sonunu zor gördük. Yapılan bir hata tüm doğruları götürdü. Bu sene şu ana kadar yaptığımız her hamle doğruydu. Korkum, geçen seneki gibi bir hata yaparak tüm doğruların heba olması. Kanaatimce defansın göbeğine top tekniği yüksek bir savunmacı almadığımız takdirde yine hata yapmış olacağız. Ne yazık ki mevcut stoperlerimiz ile çok sancılı günlerin bizleri beklediğini düşünüyorum.

Eger Collo Gelecekseki ( ki ins Gelir) Stoperdeki şişkinlik bir an önce çözülmeli...

Emre asik yas 35 yolun yarısı

Emre Güngor kronik sakat

gokhan zan Cam Adam

Geriye adam akıllı bir Servet kaLıyor

COME ON COLLOCCİNİ PLS :D

Lazio'da hedef Coloccini

Lugano'yu kadrosuna katamayan Lazio, gözünü Fabio Coloccini'ye çevirdi.

Uruguaylı stoper Diego Lugano'nun Fenerbahçe'ye imza atmasından sonra, Lazio, Premier Lig'den düşen Newcastle United'ın savunma oyuncusu Fabio Coloccini'ye yöneldi.

Il Corriere dello Sport'a göre, mavi beyazlıların transfer listesinde beş isim var: Fabricio Coloccini, William Gallas, Renato Civelli, Alberto Rodriguez ve Michele Canini.

Ancak bu isimlerin içinde favori olan, İtalyan vatandaşlığı da bulunan Fabio Coloccini. Newcastle United da savunmasında sıkıntı yaşıyor. Kadrolarına Sol Campbell'ı katmak istiyorlar. Bu transfer gerçekleştiği takdirde, Coloccini'nin 5 milyon avroluk transferinin gerçekleşmesi de kolaylaşacaktır.

Arjantinli oyuncu için, Lazio'nun yanısıra Real Zaragoza ve Palermo'nun da devrede olduğu iddia ediliyor.

Newcastle-Reading maçını izledim. Newcastle 3-0 kazandı ve Coloccini 90 dk oynadı. Açıkçası Servet' ten ne farkı var ben anlamadım. Servet' in hızı, çabukluğu ne ise Coloccini' de o. Mesela Gökhan Zan çok daha hızlı oyuncu Coloccini' den. Bir tek özelliği defanstan top kurabiliyor. Sadece bu özellik için oyuncu alınacaksa Meira' da aynısıydı.

Ben beğenmedim kısacası. Bana göre Galatasaray' ın sağ beke ihtiyacı var hala.

meirayla colocciniyi de karşılaştırmayın artık.meira topa müdahale etme zahmetinde bile katlanmıyodu.bu adam tekmeye kafa sokuyo en azından

Emre Güngör' ün %100 iyileşmiş ve form tutmuş halini bir izlesek o gün kilitleriz bu topiği. Emre Güngör, Uğur, Linderoth, Topal %100 sağlıklı ve formda olabilseler bu bölgelere direk transfersiz devam edebiliriz. Fakat karabahtlı kem talihli futbolculardan oluşuyoruz.

UEFA nın favorilerinden olupta sakatlıklardan dolayı böylesine kahredici bir şekilde elenen tek takım olarak tarihe geçtik.

FalcıBüyücü rakibimizi engelleyecek nefesi kuvvetli mi kuvvetli Galatasaraylı bi hoca lazım bize hatta direk ekibe alalım sadece okusun kem gözlere büyülere karşı verelim bi futbolcu maaşı. Gülmeyin bak en büyük transfer olur tezahurat ederiz sonra.

Şaka bir yana iyiden iyiye buna inandım geçen sezon. Şampiyon olamamız için olması gereken herşey oldu:

Shalkede döktüren Lincoln bizde döküldü,

Sakatlıktan birtek Kewel i kaleye sokmadığımız kaldı 12 sakat sayısıyla rekor kırdık.

Bunlara artı kadıköyde 1 maç hariç her maçta adamlardan iyi oynayıp her defasında saçma sapan ve sebebsiz yenilirmi bir takım. Sizede garip gelmiyormu bunlar.

Herneyse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt