Tier 1 - Fabrizio Romano: "Boey, Brighton'ın listesinde yer almıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Fabrizio Romano: "Boey, Brighton'ın listesinde yer almıyor"

Bence kalmalı zaten. Clde göstereceği performansla avrupanın dingil kulüplerinin ağzının suyunu akıtacaktır. Şerefsiz namussuz karaktersiz avrupalılar hepinizin

Şampiyonlar Ligi'nde oynama fırsatını tepip Brighton'a gideceğini sanmıyorum zaten. Arsenal diyorlar, o mantıklı. Ama Brighton falan aptallık olur.

Gidecekse bir an önce 20 milyon civarı teklifle gitse ve ona göre bir çare düşünülse. EPL den cazip bir teklif alırsa kalmak istemeyeceğini net ifade etti zaten...

İlgilenenlerin geri çekilmesiyle, bir yıl daha aynı konsantrasyonla devam etmesini tercih ederim. Önceleri mental yönden kırılgan gördüğüm için yüksek çizgide devam edemeyebileceği hesabıyla, çift haneleri gördüğü an gönderilmesini istiyordum. Ancak son 2-3 ayda seviyeyi daha da yükseltti ve mental yönden de aşırı şekilde güven verdi maşaallah. Seneye en azından şimdiki ederini koruyacaktır, Allah sakatlık kaza bela vermezse...

Nelsson' un gideceği tahminiyle, bir de Boey' in kaybedilmesi defansı sıkıntıya sokar. Yerine iyi bir stoper alınsa bile uyum süreci filan...

Ciddi talibi yoksa kalsın. Sözleşmesini +2/3 yıl uzatalım. Yoksa seneye başımız ağrır.

Şampiyonlar Ligi'nde oynama fırsatını tepip Brighton'a gideceğini sanmıyorum zaten. Arsenal diyorlar, o mantıklı. Ama Brighton falan aptallık olur.
Brighton aksine adı çıkanlar arasında en mantıklısıydı. Çok iyi yönetiliyorlar. Uzun zamandır iyi top oynuyorlar. Avrupa Ligi'ne katıldılar. Ayrıca EPL'nin büyüklerinin gözü önünde olacak. TSL + CL'den daha iyi vitrin kendisi için.

Bizim zaten ihtiyacımız var bu adama. Parayı veriyorlarsa gidebilir 20 ve üzeri keş.. para yok boey yok.. genç adam oynasın bize kazandirsin

Üst Alt