Fas Medyası: "Belhanda Al İttihad ile 9 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında anlaşmaya vardı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fas Medyası: "Belhanda Al İttihad ile 9 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında anlaşmaya vardı"

Sene sonu gelir icin

Belhanda
Feghouli
Mariano
Fernando

Satilmali. Bunlardan 25 gelse harika olur. Cunku baya dam almamiz lazim.

3 adet 6 ve 8 oynayabilecek oyuncu. 1 adet sag acik, 1 adet 10 numara, 1 sol acik , 1 sag bek olmak uzere minimum 7 oyuncu lazim.

Isimiz zor.

9 m€ ara transfer doneminde teklif edildi ve FT yuzunden o treni kaçırdık maalesef..

Yaz donemi için yine o rakamı teklif edeceklerini hiç sanmam. Tarafları baglayan yazılı bir anlasma yapıldıgına inanmıyorum.
Aynen yazin bence de bu teklifleri bulamayacagiz. 6ya falan satsak 3 bonservisten 2 de yarim sezonluk maasindan toplam 5m euro zarar. Maclarda verdigi zararlar da cabası. Muthis yonetiliyoruz.

Tarihi kazigi kovun. Hain serefsiz herif. Kirmizi karta bu kadar yakin olan bir oyuncu gormedim
Kendi oyuncusuna kufur eden taraftari gorunce sizin yerinize ben utaniyorum.

Takima verdigi katki, performans elestirilebilir her futbolcu da oldugu gibi ama aralik ayinda sakatliktan 10 gun once donup takima yardim etmek isteyen, Fatih hocanin tabiri ile bir gun hocam buram agriyor maca cikmak istemiyorum demedi, devre arasinda da gidecekti ama Fatih hoca sezon sonuna kadar kalmasini istedigi icin kaldi, sezon sonu 9m kazandirip gidecek ve hala saygisizlik yapiyorsun, bir degil iki degil, yazik.

Üst Alt