Fast Five (Fast and the Furious 5) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fast Five (Fast and the Furious 5)

Cevap: Fast Five (Fast and the Furious 5)

Madem bu film 2006 yapımı Tokyo Drift'ten öncesini konu alıyor, biri de çıkıp demiyor ki "aga bu altınızdaki 2011 model arabalar nedir"..

Ya bu yapimcilarda b.kunu cikariyor bu filmlerin. Birakin da 1 filminin serisini 1 yapimci yapsin, farkli farkli yapimcilar yaptiginda gercekten b.ku cikiyor filmlerin. Bu serinin 4. filmine bak birde 5. , yakindan uzaktan alakasi yok yahu.

Fragmanini izledim de oyle ahim sahim bi filme benzemiyor, keske oteki yapimci yapmis olsaydi bunu. Bu japon yapimci hic beceremiyor. Yakinda izlerim ama daha net konusabilmek adina.

Çok sağlam film olmuş.Beklediğimin çok üzerinde çıktı film.Aksiyon hiç durmadı neredeyse.

Bir Aksiyon sever olarak kesinlikle tavsiye ediyorum. Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johson, Jordan Brewster bir de Tyrese Gibson var. Bütün oyuncların performansları çok üst düzey ama, Vin Diesel ve Paul Walker en başta geliyor. Özellikle Tyrese Gibson'ın canlandırdığı Roman Pearce karakteri çok komik ve eğlenceliydi. Bitirim İkili filmindeki Chris Tucker'ın canlandırdığı James Carter karakteri gibi... Belki filmin başrol oyuncuları değil ama, ben bu tür karakterleri çok seviyorum.

Üst Alt