Fatih Altaylı: "Hiçbir Galatasaray başkanında böyle palavra görmedim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Altaylı: "Hiçbir Galatasaray başkanında böyle palavra görmedim"

Dursun hakkında söylediklerinde sonuna kadar haklı. Riva ve Florya bizim takımın sigortasıydı onu kullanmasına rağmen borçlarda bir azalma yoksa ortada bir sorun var demek. Eğer bu takım olurda sene sonunda şampiyon olamazsa o zaman bu dursun ve ekibini oraya gömmek lazım.

Galatasaraylı kimliği altında anılması istemediğim iki rezilden biri budur. Diğeri için (Bkz : Rasim). Gerçi o belasını buldu diliyorum bu da bulur. Ha bozuk saat misali dursun hakkında söyledikleri doğru o ayrı konu. Riva ve Florya arazileri konusunda hakkımız olanı aldığımıza veya alabileceğimize zerre inanmıyorum. Bir tarafta bizim başkan ve yönetime diğer tarafta ise mevcut siyasi iktidar ve kurumlarına bakıyorum ve bu çiftleşmeden sağlam bir çocuk çıkamayacağına kani oluyorum.

Devlet bize 48 dönüm arazisini niye versin arkadaş devlet 50 yıllığına kiralar değerini verirsin sonra satın alırsın tabi orayı almak için 200 milyon tl kredi çekecen sonra onh faiziyle 300 milyon tl ödüyecen kar bunun neresinde kalıyor fatih eleştirmek için eleştirme

Üst Alt