Fatih Terim, Arda Turan'ı Kamptan Gönderdi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Arda Turan'ı Kamptan Gönderdi!

arda haluk ulusoyun tff başkanlığına dönmesi için elinden geleni yapıyor. kutsal ve güzel bi görev tabii bizim açımızdan.
umarım bunu yaparken fırsatı bulan rıdvan başa gelmez.

Yanlış karar , Fatih Terim'in istifa etmesi gerekirdi.

Bence zaten Arda'yı kadroya çağırmadığı ilk dönem aldığı reaksiyonlardan sonra madem öyle gidiyorum deyip bırakması lazımdı.

Hocayı biraz tanıyorsak Arda hocayı göndertti demesinler diye devam etti diyebiliriz. En azından ben böyle düşünüyorum. Ama bu şekilde daha çok zarar görüyor ismi.

Burada hamlesini yaptı ama gelecek milli takım döneminde tekrar çağırmak zorunda kalırsa daha da fena olacak. Arda tekrar milli takıma gelirse Fatih Terim bütün oyuncuların gözünde saygınlığını kaybeder. Bir hoca için en zor durum budur. Ya bu duruma düşmeyeceksin ya da bırakıp gideceksin.

arda haluk ulusoyun tff başkanlığına dönmesi için elinden geleni yapıyor. kutsal ve güzel bi görev tabii bizim açımızdan.
umarım bunu yaparken fırsatı bulan rıdvan başa gelmez.

Arda hangisini istiyor bilmiyorum ama sanırım hükümet desteği Rıdvan'dan yana. Arda da Rıdvan abisinin has adamı olduğu için rahat hareket ediyor.

Son düzenleme:
Bize gelmesin de ne bok yerse yesin umurumda değil. Bu ülkenin layığı bu milli takım işte. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

Arda ana avrat giydirmiş,Terim uçakta pısıp kalmış.Yok arkadaydı cart curt geçin bu işleri.O olaylar uçak da yaşanacak ve Terim'in haberi olmayacak öyle mi?Beter olun.Yiyin birbirinizi.Aysal başkanım ne de güzel tekmeyi koymuştu.

Bilal Meşe: "Uçağa bindik, kemerimi henüz bağlamıştım ki birden yanımda 'Bilal Meşeee' diye bağıran Arda'yı gördüm. Şaka yapıyor zannettim."
Meşe: "Bağıran, yüzünde garip bir ifade gördüğüm milli takım kaptanıyla karşı karşıyaydım. Ana avrat, din iman küfürlere devam ediyordu."
Meşe: "Yanımıza foto muhabirimiz Vedat Danacı geldi. O sırada Arda'nın salladığı yumruk boşa gitti. Aslında Vedat tuttuğu için boşa gitti."

Kendi egoları için EURO 2016yi rezil etmişlerdi. Şimdi yine önemli maçlar öncesi ego savaşları başladı.

Arda Turan milli takıma çağırılmamalı artık.

Üst Alt