Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..." - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Cevap: Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Yok öyle bi dünya.Tinercileri o stada sokarlarsa taraftar şampiyonluk falan dinlemez yıkar orayı.

Boşverin.Hoca başka mison da biz keyfimizi bozmıyalım:coffee:Gitsinler fenerin stadına, beşitaşlılık duruşu davete icabet etmeyi gerektirir:p.Tabi fener herzaman ki gibi ya biz öyle demedik cemmatin uydurması demesse.:asd:

Yönetim ya net bir şekilde seneye Beşiktaş fln oynayamaz bizim stadımız da diye açıklama yapmalı ya da biz bu işi beceremiyoruz istifa ediyoruz demelidir.

ya deseler ki GSGM ile hükümet ile sorunlarımız var onlar istiyorlar tamam yönetime ya da İmparatora hiçbir şey demez bu taraftar ama bir açıklama yapmalı acilen

sarı kırmızı koltuklarda siyah beyaz formalar görmek istemiyoruz orası bizim evimiz herkes kendi evinde ötsün kartal gitsin aslanın yuvası burda oh ne güzel beleş .. baldan tatlıdır hesabı

Istersen beşiktaşlılar içinde özel kampanya yapalim? Veya Galatasaray amblemlerin yanina bjkninkinide koyalım?

Fatih Terim’e bu konuda “Galatasaray’ın daha önce Ali Sami Yen yıkılırken, maçlarını İnönü Stadı’nda oynamak istediğini ancak, o dönem ki Beşiktaş Yönetimi’nden destek görmediğini hatırlattık”

Terim bu hatırlatmaya ise şu cevabı verdi. “O dönemde şartlar oluşmamış olabilir. Başka sıkıntılar olabilir. Şimdi el ele verme zamanı. Onlar yapmasa da biz yapalım.”

en sevmediğim kısımda bu adamlar bize yamuk yaptı hala olsun biz el ele verelim diyor sayın hocam bu kadar ultraslan bas bas bağırırken istemiyoruz diye bunun üstüne kimse yorum yapmamalı

Yönetim ya net bir şekilde seneye Beşiktaş fln oynayamaz bizim stadımız da diye açıklama yapmalı ya da biz bu işi beceremiyoruz istifa ediyoruz demelidir.

aynı benim kafa işte :) ya tam konuş ya hiç konuşma. kullanım hakkı bizimse daha ne?? hakkımı niye başkası ile paylaşayım yahu bu kadar net. para gelecekmişte falanda. aman ne önemli verecekleri sanki 10 milyon euro.

aynı benim kafa işte :) ya tam konuş ya hiç konuşma. kullanım hakkı bizimse daha ne?? hakkımı niye başkası ile paylaşayım yahu bu kadar net. para gelecekmişte falanda. aman ne önemli verecekleri sanki 10 milyon euro.

para çok sorun değil bize vericeği psikolojik zarar + koltukları kırıp hor kullancaklar hiç mantıklı değil hemde en verilmicek taraftara stad vericez :(

İLK HAFTALAR

Yeni takım kurdular

Bizim takım bu sene oturur

Onlar yine nal toplar ya

İLK YARI BİTER

Çift forvet oynamamız lazım

Adamlar çift forvet oynuyor seri yaptılar

Ah şunları evimizde yenicektik(0-0 lık maç)

Galatasaray`a sus payı şampiyonluk

Hakemler çalışıyor

SEZON BİTER

Ah o ilk yarıdakıi maç yok mu

O maçta yenecektik onları

Ayarlamışlar ligi

Tiyatro izlettiler bize

Bu laf gideceği forumu bilir

Ağlaya ağlaya İstanbulu sel bastı

Bu şekilde hakaret ederek tatmin olamazsınız

Ağlayın devam bence

Hocanın gerçek düşüncelerinin bunlar olduğuna inanmıyorum. Eğer bu konuşma gerçek ise ya hoca yakın zamanda tam tersi açıklama yapıp ondan sonra medyaya geçirecek ( çünkü maçlar bittikten sonra konuşucam demişti) yada yukardan çok büyük bir baskı var yönetimde bunu taraftarın en sevdiği adamla bizlere alıştırmaya çalışıyor. İlk söylediğim çok saçma gelebilir ama ben mantıklı bir açıklama bulamıyorum dostluk falan hikaye fb den bile dost olur bjk den olmaz.

Aynen Emre sana katılıyorum. Bu basit bir olay değil ya oynatmıyoruz dicekler yada istifa edicekler. Bu basit bir transfer yada kötü sonuç meselesi değil!

Ultraslan'nın açıklamalarından sonra hocanın yaptığı , taraftara saygısızlıkdır.Ulan biz hakkımız olan kupamızı alamadık, bunlar taraftarla dalgamı geçiyor.

Ulan 3 yıl bekledik her gün girdim, forumlara stadın fotolarını takip için.Neden ,BJK orada oynasın diyemi ?

Başka bir forumdan Gökhan Alkan isimli bir renktaşımızın görüşü,altına imza.Umarım alıntılamam sorun yaratmaz.

Beşiktaş Varsa Biz Yokuz!

Bizler diğer takım taraftarlarına benzemeyiz.

Bazıları gibi kişilere değil doğrulara inanırız. Şahısları putlaştırıp (Metris'te yatana tapanlar gibi) her dediklerini âyet kabul etmeyiz.

Bugün Fatih Hocamızın yapmış olduğu açıklamalar (eğer gerçekten yaptıysa) Galatasaray taraftarının asla kabul etmediği ve etmeyeceği bir düşüncenin yansımalarıdır. Hocamızın kişisel düşünceleridir. Saygı duyarız ama sadece o kadar.

Galatasaray taraftarını diğerlerinden ayıran birçok özellik vardır. Hepsini sayıp dökmeye lüzum yok. İki özelliği belirtmem bu konu için yeterli olacaktır.

1- Galatasaray taraftarı gururludur.

Diğerleri gibi maddi menfaatler uğruna armayı yere düşürtmez. Menfaatleri uğruna kendisine yapılan yanlışları asla görmezden gelmez. Bakınız: 15 Ocak 2011, Aslantepe açılış töreni.

Maddi menfaatler uğruna armayı yere düşürenleri de affetmez. Bakınız: Dönemin taraftarını egemen güce jurnalleyen kulüp başkanı Adnan Polat.

2- Galatasaray taraftarı asla unutmaz!

Vakt-i zamanında İnönü Stadyumunun ortak kullanımı söz konusu olduğunda BJK yönetiminin ve camiasının takındığı tavrı;

İnönü Stadyumunda merhum Ali Sami Yen ve Metin Oktay'a edilen küfürleri;

Son 1 yıllık süreçte mâlum kulüple kurulan mel'ûn ittifâkı unutmadık unutmayacağız!

Ey Galatasaray Spor Kulübü yöneticileri şunu iyi bilin ki;

BJK ile önümüzdeki sezon stadımızı paylaşmak gibi bir hezeyâna düşerseniz; hezeyânınıza Galatasaray taraftarı ortak olmayacaktır.

Localarınızda BJK yöneticileri ile yan yana oturup maç mı izlersiniz; Store'ları Çarşı'nın saçma sapan ürünleri ile mi doldurursunuz orasını bilemem. Ama şunu çok iyi biliyorum ki Galatasaray taraftarı bunu hazmedemez.

Hülâsa-i kelâm Beşiktaş varsa biz yokuz! Karar sizin...

Eğer fatih terim bu açıklamada samimi ise ki samimiye benziyor cümleten geçmiş olsun

Verilecek tepkiyi düşünelim derim

Üst Alt