Fatih Terim, Emre Çolak'ı İstiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Emre Çolak'ı İstiyor!

Prensi selçuk olan.
Gelir gelmez gakan baltayi kadroya alan insandan da ancak bu beklenir.
Daha deniz,emre,arda gibi anadolu yıldızlarını da aldıracak.

2971.jpg

Arda'yla, onun ekibiyle selamı olanı bile yanında barındırmaması gerekir. Yeniçerilere bu kadar güvenirsen bir gün yine kazan kaldırırlar, gerek yok.

Başka yerli olmayacağı için Emre'ye tamam derim. Zaten ortalığı karıştıran bir tip değil. Görev verildiğinde yapmaya çalışıyor. Eminim Deportivo'da kendini az çok geliştirmiştir. Gelecek yıllarda yüksek ihtimal yabancı olayı geri getirileceği için Emre güzel olur ama Semih falan aman hocam uçma o kadar.

Sen zaten sovmeye veya takimi kotulemeye yer ariyorsun senin icin normal bi durum kardesim

Di mi,bu kadar ızdırap veriyorsa veya kendi düşüncelerine bu kadar uzak hissediyorsan bu takımı tutma diyoruz,git Almanya'dan bir takım tut veya vizyon da vizyon diyorsan hiç geri adım atmıyorsan Real'i tut Barça'yı tut ne bileyim Chelsea PSG City falan diyoruz ama onu da istemiyor anlamadım ben.

Bos bogazliga ne kadar bayiliyorsunuz.

Nedir yani hakli degil miyim burada, ne diye bokunu cikariyorsunuz. Bedava yolladigimiz adama bonservis verip geri mi alacagiz bir de.

Bos bogazliga ne kadar bayiliyorsunuz.

Nedir yani hakli degil miyim burada, ne diye bokunu cikariyorsunuz. Bedava yolladigimiz adama bonservis verip geri mi alacagiz bir de.

Bu meseleyle alakalı değil ki dediğimiz,genel konuşuyoruz.O olmazsa söverim bu olmazsa takip etmem.İyi de milyonlarca taraftar var,herkes farklı farklı bir şey diyor herkesin isteğine göre yönetilemez ki kulüp.Kendinden bu kadar uzak,hiçbir düşüncene uymadığını düşünüyorsan bırak abi zorla değil ya.

Bu meseleyle alakalı değil ki dediğimiz,genel konuşuyoruz.O olmazsa söverim bu olmazsa takip etmem.İyi de milyonlarca taraftar var,herkes farklı farklı bir şey diyor herkesin isteğine göre yönetilemez ki kulüp.Kendinden bu kadar uzak,hiçbir düşüncene uymadığını düşünüyorsan bırak abi zorla değil ya.

Benim sorunum beni baglar bu. Koyun gibi herseye tepkisiz mi kalacagim.

Senin Dursun baskanin secilirse takip etmem, sözüm sözdür ne yapayim niye katlanayim bile bile göre göre yine ayni iskencelere gerizekali miyim ben.

Tepki vermek protesto etmek en dogal hakkimdir, buna da kimse karisamaz. Kimse de Galatasarayliligimi sorgulayamaz. Nokta.

Benim sorunum beni baglar bu. Koyun gibi herseye tepkisiz mi kalacagim.

Senin Dursun baskanin secilirse takip etmem, sözüm sözdür ne yapayim niye katlanayim bile bile göre göre yine ayni iskencelere gerizekali miyim ben.

Tepki vermek protesto etmek en dogal hakkimdir, buna da kimse karisamaz. Kimse de Galatasarayliligimi sorgulayamaz. Nokta.

İyi de sen her şeye tepki gösteriyorsun sorun orada.Kulüp herkesin her dediğini yapamaz ki.

Su konuya girmisim normal yorum yapmisim geliyorsunuz konulari baska yere cekip beni cileden cikariyorsunuz. Bikkinlik geldi artik.

Ilk de degil, özellikle sen yorumlarimi alintilayip hep konu disinda yerlere cekiyorsun. Yok Aysal di yok vizyondu.

Aysal mı dedim şimdi?

Çileden çıkman için biri gerekmiyor işte.Sürekli bu moddasın zaten.O olmazsa bırakırım söverim falan.Benim tepkilerim seni rahatsız ediyorsa bu tutumun da beni rahatsız ediyor.Rahatsız olan tek kişi olmadığıma da eminim.

Aysal mı dedim şimdi?

Çileden çıkman için biri gerekmiyor işte.Sürekli bu moddasın zaten.O olmazsa bırakırım söverim falan.Benim tepkilerim seni rahatsız ediyorsa bu tutumun da beni rahatsız ediyor.Rahatsız olan tek kişi olmadığıma da eminim.

Sürekli o modda degilim yalan söyleme. Gecen ilk ve tek defa Dursun secilirse birakirim dedim. Bunun neresi sürekli oluyor?

Simdi Aysal demedin belki ama vizyon mizyon dedin o da ayni kapiya cikiyor. Ne zaman alinti yapsan ya Aysal ya vizyon ya Mancini ya bilmem ne gibi konuyla alakasi olmayan yerlere cekiyorsun yorumlarimi.

Üst Alt