Fatih Terim Harekete Geçti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Harekete Geçti

Cevap: Fatih Terim Harekete Geçti

Biz Gökhan Töre'yi alalım Hazard Fener'in olsun (alamayacaklarına göre). Ama haber direk taraftar aklıyla yazılmıs bir senaryo.

Mehmet Ekici

Serdar Aziz

Kemal Tokak

Yiğit Gökoğlan

Hepsi iyi oyuncu ama ALPER POTUK hepsinden çok daha iyi

Alper ne tarz bir orta saha çok gözüme batmadı da izleyenler ne diyor acaba?

Defansif gücü mü yüksek, hücum yönü mü, öne çıkan özellikleri neler?

Alper ne tarz bir orta saha çok gözüme batmadı da izleyenler ne diyor acaba?

Defansif gücü mü yüksek, hücum yönü mü, öne çıkan özellikleri neler?

Box-to-box dedikleri yani oyunun iki yönünü de oynayan tarzda bir oyuncu. Benim en beğendiğim özellikleri ise bileklerine hakim olması, topu kaptığında daima ileri oynaması ve şok baskıyı iyi uygulayan yani rakip takım hızlı çıkarken önde basıp top kapabilen bir oyuncu. Daha 1991 doğumlu olması da çok önemli bir diğer özelliği.

Hazard'ın gelmesinin tek sebebi Belçikalı olması olabilir. O da Ünal Aysal'ın Belçika'da Prensten çok itibar görüyor olmasıyla alakalı olabilir.

Yok abicim öyle bir sebepten adam kariyerini çöpe atar mı:) Yani sorunun cevabı basit aslında kendini o adamın yerine koy Türkiye'ye niye gidesin?Daha da önemlisi biz nasıl alalım diyorum ya daha 5 milyon çıkarıp veremiyoruz peşin.

Yok abicim öyle bir sebepten adam kariyerini çöpe atar mı:) Yani sorunun cevabı basit aslında kendini o adamın yerine koy Türkiye'ye niye gidesin?Daha da önemlisi biz nasıl alalım diyorum ya daha 5 milyon çıkarıp veremiyoruz peşin.

Haklısın abim :) Geleceğini ümit bile etmiyorum. Ama umarım o 5 milyon vermeme sevdamız bu transfer sezonunda sürmez de ileriye daha da emin adımlarla ilerleriz.

Bu Alper Potuk muhabbeti bana birini çağırştırıyor.Musa Çağıran gibi olmasın sakın.Malum O da yeni Gerard'ı.

Üst Alt