Fatih Terim Hocamızın İlk Yanlışı: Tarık Çamdal - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Hocamızın İlk Yanlışı: Tarık Çamdal

Merhaba kıymetli arkadaşlar.
Ryan Donk, Hakan Balta hatta De Jong'tan dahi faydalanmayı düşünen Fatih Terim Hocanın, Tarık Çamdal'ı bu kadar çabuk silmesi zat-i alimde rahatsızılık oluşturmuştur.
Oysa elde tutulup, yeniden parlatılması gereken ilk oyuncu Tarık olmalıydı. Çünkü bu çocuk bir sol bek. Üstelik yaşı küçük, gelişime açık.

Ayrıca Tarık'ı Milli Takım'a ilk davet eden kişi Fatih Terim Hocadır. Hatta Milli Takım'da Tarık'ın Galatasaray'a yönlendirmiş olması kuvvetle ihtimal. Bugün ise Tarık'ı kadroya almaması yüreğimde bir sızıya sebep olmuş, ızdırap dolu geceler geçirmeme yol açmıştır.

Kınıyorum.

ATATÜRK topigi bir bu iki.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tarık Çamdal'ı eleştireceğim derken bayanlara 2. sınıf insan muamelesi yapmak size doğru bir davranş mı, hele hele yaşınıza bakacak olursak ?

Futbol olarak seviyesini belirterek niye bayanlara 2. Sinif insan muamelesi yapmis oluyorum ben onu anlamadim??

Hee evet. Erkeklerin kadinlardan daha ustun futbol oynadigi bir gercek. Bu fiziksel ustunlugun de bariz oldugu bircok spor dalinda asikar. Ama bu yaradilis gercegi kadini 2. Sinif insan yapmaz.

Sadece Tarigi 5. Sinif futbolcu yapar !!

Son düzenleme:
Bu tip bir mesajı kim yazarsa yazsın benim kanaatim bu şekilde oluşuyor. İsterseniz size bir tavsiyem var istediğiniz bir sosyal medya platformunda bu mesajı ankete sunabilirsiniz ve oylama sonucu sizin dediğiniz şekilde çıkarsa sizden özür dileyeceğim, bunun harici durumlarda maalesef düşüncem aynıdır.

Kolay Gelsin.

Futbol olarak seviyesini belirterek niye bayanlara 2. Sinif insan muamelesi yapmis oluyorum ben onu anlamadim??

Hee evet. Erkeklerin kadinlardan daha ustun futbol oynadigi bir gercek. Bu fiziksel ustunlugun de bariz oldugu bircok spor dainda asikar. Ama bu yaradilis gercegi kadini 2. Sinif insan yapmaz.

Sadece Tarigi 5. Sinif futbolcu yapar !!

Aynı kişinin birden fazla üyelik yapmaması için, mesela bunun bir diğer yolu da Cep telefonu ile SMS onayı, bu yöntemlerin hepsi bir den fazla üyeliği zorlaştırsa da tamamen önüne geçemez adam gidip bir yakının kardeşi, amca oğlu v.s. TC kimlik no su veya cebi ile işlem yapsa yine engeli aşar.

Yoneticilerin dahi gozle gormesine gerek yok kimlik numaralarini . Istense yapilir .

bahsedilen dogru , arkadas kardes vb uzerinden alinan ile tekrar uye olunabilir ama kim ihrac edildikce kac kez birilerinden kimlik no isteyerek o forumu tekrardan sifir mesajdan troller ?

kesin bir cozum olur , forumdaki kisi sayisini azaltir gibi gorunse de aslinda safralar atilmis olur

Evet, E-ticaret sitelerinde nasıl kredi kartı numarası satış yapan sitenin veritabanı na kayıt edilmiyorsa aynı mantık T.C. Kimlik numarası da aynı mantıkla doğrulama amaçlı veritabanı üzerinde saklanmadan olabilir, zaten cep telefonu ile SMS onayı olayı da aşağı yukarı aynı işi görür.

Daha önceki mesajımda belirttiğim gibi %100 olmasa da %60 ile %90 arası büyük ölçüde engeller.

Birde az önce öneriler bölümünü okuyordum tam orada yazacakken konu kitlenmiş buradan yazayım.

Bu tip bir sistem özellikle küfür, hakaret ve trollüğe karşı mutlaka farklı yöntemler ile de desteklenmeli.

Mesela aklıma ilk gelen Regular Expression (Düzenli İfadeler) RegExr: Learn, Build, & Test RegEx gibi bir yöntem ile filtre ve bu şekilde bir çok uygunsuz mesajın daha sisteme düşmeden önüne geçilebileceği gibi mesajı raparlamaya ile gerek kalmadan direk yöneticiye haber de gider ve bu tip bir kaç uygulama ile sistem çok daha sağlıklı hale gelebilir.

Fakat sonuç olarak bizim söylediklerimiz fikir, uygulama tercihi ise yönetimin düşüncesi.

Kolay Gelsin

Yoneticilerin dahi gozle gormesine gerek yok kimlik numaralarini . Istense yapilir .

bahsedilen dogru , arkadas kardes vb uzerinden alinan ile tekrar uye olunabilir ama kim ihrac edildikce kac kez birilerinden kimlik no isteyerek o forumu tekrardan sifir mesajdan troller ?

kesin bir cozum olur , forumdaki kisi sayisini azaltir gibi gorunse de aslinda safralar atilmis olur

Bu tip bir mesajı kim yazarsa yazsın benim kanaatim bu şekilde oluşuyor. İsterseniz size bir tavsiyem var istediğiniz bir sosyal medya platformunda bu mesajı ankete sunabilirsiniz ve oylama sonucu sizin dediğiniz şekilde çıkarsa sizden özür dileyeceğim, bunun harici durumlarda maalesef düşüncem aynıdır.

Kolay Gelsin.

Tamam.

Senin dedigine gore kadinlarin erkekler kadar iyi futbol oynayamaz demek kadina 2. Sinif insan muamelesi yapmaktir. Cunku sadece iyi futbol oynayanlar 1.sinif insandir!!!!

Yolun acik olsun.

Bir tavsiyem var eğer ankete henüz başlamadı isen devamına benim mesajımı da koyarak oylamaya sun acaba sonuç hangisini sıkıntılı gösterecek.

Kolay Gelsin.

Tamam.

Senin dedigine gore kadinlarin erkekler kadar iyi futbol oynayamaz demek kadina 2. Sinif insan muamelesi yapmaktir. Cunku sadece iyi futbol oynayanlar 1.sinif insandir!!!!

Yolun acik olsun.

Adını hatırlamadığım ikinci lig takımıyla oynadığımız kupa maçında bile açık ara en kötü oyuncuydu sahadaki.adam futbolu kafada bitirmiş 1-2 yıl oynar sonra bırakır zaten bunu parlatmayla uğraşacak vakti yok hocanın..donk ile ilgili kararına da yüzde 100 katılıyorum. Fizik ve tekniği oldukça iyi olan donk mental olarak hazırlanırsa en iyi 12.adamı olur takımın.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt