Fatih Terim Kimleri Göndermeli? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Kimleri Göndermeli?

Cevap: Fatih Terim Kimleri Göndermeli?

Ufuk, Mustafa Sarp, Aydın, Mehmet Batdal, Musa (Kiralık), Serkan Kurtuluş (Kiralık), Anıl Dilaver (Kiralık)

Aykut - Stancu - Aydın - Cluio - Ayhan ( son senesi diye göndemrezler)

İlk gitmesi gereken Kazım.Bu adamı bir türlü o formada görmeye alışamadım.Aydın artık yeter.Yetenekli olsa ne olur olmazsa ne olur sahada göstermedikten sonra.Aykut ve Ufuk birlikte gönderilsin.Galatasarayın Türk kalecilerde şansı uzun zamandır tutmuyor.Ben görmedim ama Turgay Şeren iyiymiş.Ayhan artık son dönemi ya jübile yapsın yada başka takıma jübilesini gelecek sene yapmak kaydıyla gönderilsin.Stancu iyi futbolcu ama şimdilik Galatasarayda oynayacak kapasitede değil,kiralık verilebilir.Hakan Balta ve çağlar ikisi birden verilsin,sağbek değil sol bek alınsın.Sağbek sabri var Urfaluji var bir şekilde dolar orası ama solbek büyük problem.

Anıl, Semih ve Emre Çolak (30 maç üstü oynama şartıyla kiralık)

Çağlar, Aydın, Baros, Stancu satılık.

Size Ayhan Aydın stancu diyorum .... Bunlar gitsin seneye vaaabbbboooooowwwww mükemmel oluruz

Öncelikle her sezon hazırlık döneminde varını yoğunu ortaya koyup takımda kalmayı garantiledikten sonra yatışa geçen Aydın'a yol verilmeli. Kendine has bir gol yeme stili olup bunu tüm dünyaya duyuran Aykut, adını bile ağzımıza almak istemediğimiz Mustafa Sarp ile (her ne kadar gideceğine hiç inanmasam da) Ayhan postalanmalı. Gelecek yabancı transferlere göre Stancu'da gönderilebilir ama Culio giderse harbi üzülürüm, canını dişine takarak oynadı adam geçen sezon.

a'dan başlarsak ayhan aydın aykut

stancu

gönül isterki hakan baltada gitsin ama pek mümkün değil gibi.

Bence Istanbulda biraklinlar l haric , Ufuk (Kiralik) , Battal (Kiralik)Aydin , Çağlarin gonderilmeleri lazim...

Kadro : Muslera ,Aykut ,Sabri,Ujfalusi,Semih,Zan,Servet,Balta,Ceyhun,Melo,Yekta,Ayhan,Culio,Emre,Kazim,Arda,Stancu,Baros,Elmander,Anil : 20 Kisi Eder

SOL BEK SART BU TAKIMA !!

SAG YADA SOL ACIK DA SART !!

stancu kiralık gitsin

h.balta temmelli gitsin dicem sol bek almıcaz galiba

ayhan

genç yıldız aydın :D

Üst Alt