Fatih Terim resmen Galatasaray'da ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim resmen Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fatih Terim resmen Galatasaray'da !

ikinci gelişine göre daha rahat edecekdir.artık hiç kimse fatih terim var kesin şampiyonuz demiyor.bu baskı azaltacak ve tabiki birde en dipteki galatasarayı almak var yani birdahaki sene 3.bile olsan eskiden kelle koltukda gidecekken bugünkü durumdan dolayı sabredelim takım seneye şampiyon olur durumu ortaya çıkacak.

bakıldığı zaman ikinci gelişinde bile kadro kalitesi çok iyi olmamasına rağmen takımı son haftalara kadar şampiyonluk yarışında iddalı şekilde tutmuş,fakat özellikle malum kulubün 100.yılı dolayısıyla bir bakıma elimizden şampiyonluk çalınmış,ve bir sonraki sene rahmetli başkanın yanlış kararları ile ASY terkedilip zulumpiyata gidilmiş ve ortalama 1000 seyirciye oynanmışdır.buda hocamızın sonu olmuşdur.

umarım hem kendisine hemde galatasarayımıza hayırlı olur....

Your Nightmare is Back Again...

[video=youtube;yXKngd7IQ3k]https://www.youtube.com/watch?v=yXKngd7IQ3k[/video]

ben 2.terim döneminin hem terim hemde canaydın için çok talihsiz bir dönem olduğuna inanıyorum.O dönemde yanlışlıklar zaten başdan aşşağıya idi,başkan kararları kendine göre veriyor,mali yapı bozulmuş terim duygusal düşünülerek getirilmiş ama 2000deki florya ortamı sağlanamadığı gibi transferlerde mali sıkıntılar yüzünden terimin tekeline bırakılmamış,canaydının ağırlığı nedeni ile 30 oyuncu alınıp yollanmışdı.Terim geldiğinde ilk rui costayı istedi,2.hagi olacak dedi ama alınamadı,aynı şekilde milandan değişk isimleri istedi aşınmadı,terimde gitti eski tüfekleri topladı günü kurtarmak için ama bu seferde florya dağıldı,gruplaşmalar oldu,birde bunun üstüne staddan ayrılışımız vs tuz biber ekdi.Kısaca 2. terim dönemi herkez için talihsiz bir dönemdi,şartlar bozukdu,kafalar karışıkdı nitekim başarı gelmedi.elbetteki o dönem canaydından çok terim suçlu oldu ancak bu sezonki gibi kötü olmadı takım.

Ben inanıyorumki terim eski heyecanı ile geri döndü,artık yapı o günler gibi değil,yeni sıfır bir stadımız,mali olarak hazır bir altyapımız ve istekli ,heyecenlı bir yönetimimiz var.Yani kısaca tuzu hamuru vs hazır böreği yapacak ahçı gerekliydi,aysalda işi uzatmadan terim ve bir oyuncuyu hemen açıklayıverdi.Şimdi işler daha hızlı ilerleyecek zira transferler vs kısa zamanda bitip kampa girilecekdir.terimde gerekli dersleri artık almışdır,artık öyle tek adamlık olmayacağını,o şekilde başarılı olamayacağınında farkında dolayısı ile Galatasaray için çalışılacak o 2000 ruhunun altyapısını kurup önümüzdeki yıllara yepyeni bir takım ortaya çıkaracak,işin gerçeği terimin işi zorda değil,sıfır bir takım ve sadece türkie ligi ile türkiye kupasında mücadele verilecek,avrupa dengeleri bozardı sezon boyunca terim bunun sıkıntısınıda yaşamayacak böylelikle yeni yıldızları v eyetenekleri görebileceğiz.Geç olacak ama güç olamayacak arkadaşlar ve biz yeni yönetime yeni stadımıza ve yeni terime alışacağız bütün bir sezon boyunca,bence herşey güzel olacak,şartlar gerçekten çok olumlu bana göre..

Farketmez istersen yine başarısız ol 1000 kere gel yine başarısız ol ben yine sevicem seni imparator.

Umarım 15 sene önceyle şimdiki arasında çok fark olduğunun farkındadır. Rahmetli Özhan Başkanın Fatih Hoca 2. döneminde ayrıldıktan sonra bir sözü vardı hiç unutmam.

Muhabir : Fatih Hoca neden başarısız oldu ?

Özhan Başkan : İtalya da Türk, Türkiye de İtalyan gibi hocalık yaptı.

"Alınacak dersleri aldık"

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın, teknik direktörlük görevi için anlaşıldığını açıkladığı Fatih Terim, geçmişten gerekli dersleri aldıklarını ifade ederek, ''İnşallah onları güzel tarafa çevireceğiz'' dedi.

Habertürk Televizyonu'ndaki ''Teke Tek'' programına telefonla bağlanan Terim, sarı-kırmızılı kulüple anlaştığını doğrulayarak, ''Kazanılan başarılardan, kazanılmayan başarılardan, başarısızlıklardan dersleri alarak, yapabileceğimizin en maksimumunu yapmayı istiyoruz. Hedef Galatasaray'da en yüksekler olmuştur. Alınacak dersleri aldık, inşallah onları daha güzel tarafa çevireceğiz'' diye konuştu.

Galatasaray'ın en kısa sürede yeniden yarışmaya ihtiyacının olduğunu vurgulayan Fatih Terim, ''Ancak, bir yandan yarışmayı en iyi yerde bitirmek isterken, altyapıdan yeni Arda'ları bulmaya çalışmak, en önemli meziyetimiz bizim. Orası Galatasaray'ın geleceği. Bir takım şeyleri beraber götürmek zorundayız'' ifadesini kullandı.

Fatih Terim, yeni seçilen yönetimin 3 senesinin olduğunu hatırlatarak, ''Biz de 3 senelik anlaşma yaptık. Ama her sene oturarak tekrar analiz yapmayı planladık. Uzun vadeli düşünmekte yarar var'' dedi.

''BİZİM HAYATIMIZ HEP RİSK ALMAKTIR''

İlk yıl sonunda başarılı olunmaması halinde eleştirilerin gelebileceğinin belirtilmesi üzerine Terim, ''Eleştiriler gelirse gelsin. En çok eleştirilerden birisiyim. Bunlara alışkınım. Doğru, düzgün, güzel, öğretici eleştirilerden her şeyi alırız. Ama ileride ben başarısız olursam ne olur kaygısıyla yola çıkılmaz. Bizim hayatımız hep risk almaktır'' diye konuştu.

Terim, ''Galatasaray'ı özlediniz mi?'' sorusun da ''Galatasaray özlenmez mi özlenir tabii. Galatasaray da bizi özlemiştir. Hatamızla sevabımızla bizi affederler. Bizim her zaman kredimiz vardır. O yüzden olacak, ileride muhtemel başarısızlıklarda da korkmadan, her zaman gibi olduğu çıkıp neyse doğruyu söyleriz'' diye yanıtladı.

Fatih Terim, ''İleride Fatih Terim ekolünü devam ettirebilecek bir antrenör ortaya çıkarmayı hedefliyor musunuz?'' sorusu üzerine, ''Muhakkak ki bunu istiyorum. Bunu Galatasaray'ın içinden gelmiş, efsanevi kadrosunda hizmet etmiş arkadaşlarımızla çalışmak istiyorum'' dedi.

Galatasaray'da başkanlık görevine gelen Ünal Aysal, futboldaki en önemli hamlelerinden birini yaparak teknik direktörlük görevine Fatih Terim'i getirirken, tecrübeli teknik adam 3. kez bu pozisyonda yer almış oldu.

Sanırım terim ile alakalı akıllarında soru işareti olanlar için aydınlatıcı olmuşdur..

teknik kadro nasıl? yardımcıları kim olacak? belli mi? tugay falan ne olacak şimdi? bülent ünder yine terim'in yardımcısı mı olacak?

Cevap: Son Dakika | Fatih Terim resmen Galatasaray'da

Sabah Lig Radyo 'ya biri bağlandı (adı Tarık 'tı) ve Terim hakkında endişelerini dile getirdi. Mehmet Ayan görüşlerin çoğuna katılmıyorum demekle birlikte adamı bize uzun süre dinletti. (Sayesinde sinir stres sahibi olduk.)

Adam Terim 'i FB 'nin başına geçmişte tekrar dönen Daum 'la bir tuttu, Milli takım performansını eleştirdi, o olduğu için Milli Takımı desteklemiyordum (karşıyaka mantığı), artık Galatasaray 'lı değilim bile dedi. Yok medeniyet beşiği İsviçre maçında olan olaylar onun suçuymuş vs.

Birileri Terim ve Galatasaray arasındaki bağın zayıflamasına çalışıyor olabilir. Bu arkadaşlara;

"Alın ömrümden 14 seneyi, verin bana o 4 seneyi"

deyişini hatılatmak gerekiyor. Ayrıca bilinmelidir ki, Terim 'in kredisi kimse de yoktur.

Benim bir sorum olacak arkadaşlar

Fatih Terim 2008'de milli takımın başında iken çalıştığı amerikalı kondisyonerlerle tekrar çalışacak mı

O zaman Milli Takımın kondisyonu çok üst düzeydi umarım o adamlarla çalışır...

bu konuda bilgisi olan var mı?

Başkan beni çok üzdü git kendi kanalında kedi resmi sitende açıkla Terim'i gidip Nontv'de niye açıklıyorsun ?

Başkan beni çok üzdü git kendi kanalında kedi resmi sitende açıkla Terim'i gidip Nontv'de niye açıklıyorsun ?

Bunun karşılığında Doğuş grubu ile bir sponsorluk anlaşması yapılmadığını

ve bu transfer haberini paraya çevirmediğini nerden biliyorsun

bence bu tarz düşünceler bize zarar verir

başkan çok aklı başında ve düzgün bir adam

kesintisiz destek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt