Fatih Terim, Restoran Krizi Sonrası Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Restoran Krizi Sonrası Basın Toplantısı Düzenledi

memleket nere bilmiyorum ama Türkiyede 1 telefonda arkan varsa işini çözersin.Türkiyede hukuk kuralları gecerli sanıyorsan çizgi film izliyorsun sanırım biraz haberleri izle.FT dediğin adam Türkiyedeki derin devletin 1 numaralı adamı jitem kurucusu Mehmet ağarın en yakın arkadaşı.bu kadar arkası güçlü bir FT min kimseyi araya sokmaması büyük iş.senin FT düşmanlıgın siyasi nedenler değil mi.memleket neresi?
Yaw he he
Delikanlı gibi kendi isini çözmeye gitmismis. İstese 1 telefonla cozermismis. Dunya uzerinde hukuk diye birşey icat edilmis heralde senin kulagina hiç gelmedi. Kavga ettigi adamla aynı bok işte bu adam. 2si de insanlik barbarligi yasarken avladigi hayvani çaldıran insan gibi hareket ediyor. 21.yyda bunu savunmak boktan birsey

Gotu sıkışınca vatan millet aile diyen adamların yaptıklarını burda matah birseymis gibi anlatmayin.

Dönüp dolaşıp Galatasaray'a geleceğim aksiyonları gibi geliyor. İhale bize kalacak yine. Sportif başarı ve maddi çöküntü ile 6546545. Terim dönemini kapatırız gibi geliyor.

Tokatı yiyip kaçmışken ve karşısındaki harzo bunu imayla filan değil, mikrofonlara karşı direkt söylemişken!:confused:...

Çok sönük bir cevap, Terimsever olsam tatmin edici bulmazdım...Terimciler üzgün, Terimciler mahzun...Allah sabır versin de çabucak unutulur, biliyorsun, bizde böyle!;)...
Ya sen Türkiye gerçeklerini bilmiyorsun muhtemelen adamın aklını alırlar dediysek almislardir emin olabilirsin.

Dönüp dolaşıp Galatasaray'a geleceğim aksiyonları gibi geliyor. İhale bize kalacak yine. Sportif başarı ve maddi çöküntü ile 6546545. Terim dönemini kapatırız gibi geliyor.
O sportif başarı için 2 yıldır bir vermediğimiz kalmış geçmişteki başarıları küçümsemek boşuna kardes. Defalarca yazdık formandaki 4 yıldızdan 1 ı kebapçı dediginiz adamın sayesinde unutmayın.

Ortada aile meselesi var.Yapması gerekeni yapmış adam.

Ciddi mi söylüyorsun, ironi mi yapıyorsun anlayamadım?:confused:...

''Aile meselesi'';

1. Ticari rakibini sindirmek anlamında olabilir, adamın söyledikleri o minval üzerine. Bunu hiçbir aklı başında insan tasvip etmemeli...

2. O kadına yönelik ciddi bir taciz eylemi varsa, Terim haklıdır elbette...

3. Ticari rakibi olan kadınla bir ihtilaf nedeniyle tartışmış olabilirler; sırf kadın olması haklı yapmaz kimseyi. Belki karşı taraftan taciz olmamıştır da kadın edepsizlik etmiştir, aksini kim iddia edebilir?, Terim bile bilmiyor olabilir hatta...

Olayın içindeymiş gibi hakemlik taslamak doğru olmaz ki ticaret hayatında kadınların edepsizliklerine şaşıp kaldığım çok olay hatırlıyorum. Şahsen bir kadınla ticari konuda karşı karşıya olmak istemem, söylemeden edemedim...

memleket nere bilmiyorum ama Türkiyede 1 telefonda arkan varsa işini çözersin.Türkiyede hukuk kuralları gecerli sanıyorsan çizgi film izliyorsun sanırım biraz haberleri izle.FT dediğin adam Türkiyedeki derin devletin 1 numaralı adamı jitem kurucusu Mehmet ağarın en yakın arkadaşı.bu kadar arkası güçlü bir FT min kimseyi araya sokmaması büyük iş.senin FT düşmanlıgın siyasi nedenler değil mi.memleket neresi?

Memleket uruguay. wtf memleketle bu mevzu arasindaki korelasyonu cozemedim bu 1

2.si turkiyede hukuk bu haldeyse agarin heralde payı bunda büyüktür.ve böyle bir adamın kankasiysan sen de suclusundur.

3.su hukuk bu halde ve güçlüysen hesabı böyle sorabiliyorsun. Peki memlekette hergun yüzlerce kadın taciz ve tecavüze uğruyor. Bu hukuk sistemi karsisinda sessiz kalmak zorunda kalıyorlar. Onlar ne yapacak?

4. senin savundugun şeye göre birşey yapamayacak. Benim savundugum şeye göre yönetenlerin de taciz ve tecavüze uğrayan kadinlara vermesi gereken hesap var

5. Adami suclulari araya sokmadigi icin ovuyorsun bu nasil kafa

Not: ftnin soyledigi dogruysa taciz var varsayimiyla bunlar yazildi. FT yalan söylüyor olabilir

Son düzenleme:
Ciddi mi söylüyorsun, ironi mi yapıyorsun anlayamadım?:confused:...

''Aile meselesi'';

1. Ticari rakibini sindirmek anlamında olabilir, adamın söyledikleri o minval üzerine. Bunu hiçbir aklı başında insan tasvip etmemeli...

2. O kadına yönelik ciddi bir taciz eylemi varsa, Terim haklıdır elbette...

3. Ticari rakibi olan kadınla bir ihtilaf nedeniyle tartışmış olabilirler; sırf kadın olması haklı yapmaz kimseyi. Belki karşı taraftan taciz olmamıştır da kadın edepsizlik etmiştir, aksini kim iddia edebilir?, Terim bile bilmiyor olabilir hatta...

Olayın içindeymiş gibi hakemlik taslamak doğru olmaz ki ticaret hayatında kadınların edepsizliklerine şaşıp kaldığım çok olay hatırlıyorum. Şahsen bir kadınla ticari konuda karşı karşıya olmak istemem, söylemeden edemedim...
2. şıkkın için yorumumu yaptım. Tabii ki doğru ise.

Ya sen Türkiye gerçeklerini bilmiyorsun muhtemelen adamın aklını alırlar dediysek almislardir emin olabilirsin.

Anladığım manada ''Türkiye gerçekleri'' yerin dibine batsın o zaman!...Para-şöhret-siyasi destek vs vs ile ihtilafa düştüğün adamı ezmek adamlık filan değildir, düpedüz ''Orman Kanunu'' dur. Bunu mu savunuyorsun, anlamadım ki?!:confused::mad:...

O sportif başarı için 2 yıldır bir vermediğimiz kalmış geçmişteki başarıları küçümsemek boşuna kardes. Defalarca yazdık formandaki 4 yıldızdan 1 ı kebapçı dediginiz adamın sayesinde unutmayın.

Sportif başarı küçümsemek değil. Fatih Terim her geldiğinde takım oyuncu çöplüğüne dönüyor. Gittiğinde ise maddi sıkıntı baş gösteriyor. Sportif başarı için vermediğimiz kalmış diyorsun ama maddi durumun nasıl bu hale geldiğini sportif başarı ile unutmuş gözüküyorsun.

evet araya kimseyi sokmadıgı için övuyorum.bu ulkede herkes araya dayısını amcasını sokuyor.bakan babasını arayıp karakolda polisleri sıraya dizip ifade alıyorlar.bu memlekette araya birini sokarsan işe giriyor ihale alıyorsun.FT mi kimseyi araya sokmadığı için övüyorum..hangi ara taciz tecavüze geldin anlamadım.iyi gunler yolun açık olsun
Memleket uruguay. wtf memleketle bu mevzu arasindaki korelasyonu cozemedim bu 1

2.si turkiyede hukuk bu haldeyse agarin heralde payı bunda büyüktür.ve böyle bir adamın kankasiysan sen de suclusundur.

3.su hukuk bu halde ve güçlüysen hesabı böyle sorabiliyorsun. Peki memlekette hergun yüzlerce kadın taciz ve tecavüze uğruyor. Bu hukuk sistemi karsisinda sessiz kalmak zorunda kalıyorlar. Onlar ne yapacak?

4. senin savundugun şeye göre birşey yapamayacak. Benim savundugum şeye göre yönetenlerin de taciz ve tecavüze uğrayan kadinlara vermesi gereken hesap var

5. Adami suclulari araya sokmadigi icin ovuyorsun bu nasil kafa

Not: ftnin soyledigi dogruysa taciz var varsayimiyla bunlar yazildi. FT yalan söylüyor olabilir

FT m, kovan adama soracaksın candan ercetinlerle klub yonetene.hajroviç ontivero tarık camdal salih dursun ve nicelerini ona soracaksın.FT den sonra kaçanı kastediyorum.sportif basarı varsa geliratta vardır.FT min son gelişinde tarihimizin en buyuk kazancını elde etiik.prandelli mancini derken çarçur oldu gitti..
Sportif başarı küçümsemek değil. Fatih Terim her geldiğinde takım oyuncu çöplüğüne dönüyor. Gittiğinde ise maddi sıkıntı baş gösteriyor. Sportif başarı için vermediğimiz kalmış diyorsun ama maddi durumun nasıl bu hale geldiğini sportif başarı ile unutmuş gözüküyorsun.

Fatih Terim vasatlığın, kabadayılığın, çomarlığın ve gereksiz şişirilmiş egonun kebapçı dayağı yemiş halidir.

Şimdi Fatih Terim dayak yemiş mi,yememiş mi?Bu konu tam aydınlığa kavuşmadı.
Tarafsız gözle bunu açıklayabilecek,konuya vakıf bir arkadaş var mı?

FT m, kovan adama soracaksın candan ercetinlerle klub yonetene.hajroviç ontivero tarık camdal salih dursun ve nicelerini ona soracaksın.FT den sonra kaçanı kastediyorum.sportif basarı varsa geliratta vardır.FT min son gelişinde tarihimizin en buyuk kazancını elde etiik.prandelli mancini derken çarçur oldu gitti..

Takımın oyuncu çöplüğüne dönmesinde Fatih Terim'in hiç suçu yok yani. Yönetim al sana 645545 tane çöp oyuncu oynat bunları diyor demekki.

Yönetimsel olarak kötüyüz bunu kimse inkar edemez. Ama sportif başarı için klübü çıkmazlara sokan durumları da başarı var diyerek gözardı ediyorsanız da birşey diyemem.

Fatih Terim tarihimizde saygı duyulacak birisi. Kimsenin yapamayacağı şeyler yaptı. İnanılmaz başarılar kazandı ama takımın başına her geldiğinde kusursuz yapıyor gibi düşünmeyide bırakmalısınız bence.

Fatih Terim artık magazinsel bir kişilik.

Türkiye kurallarini bilmem (aslinda bilirim, neyse), ama bu adam Kürt-Arap asiretlerindendir deniliyor ki, bu Aydogdu ismi de tanidik gelmiyor degil. Bunlar genelde türklestirilmis soyadalari oluyor, Türkiye disinda ise arap tarzi soyadlari kullaniyorlar.
Bu tip insanlar ile hukuk yolu ile mücadele edemezsin. Almanya´da bile imkansiz. Hukuk yolu ile sindiremezsin, sen sindikce de, onlar üzerine gelirler. Bunlarin avrupa versiyonlari Almanya´da her gün haberlerde. Yeri geliyor, görüntü alan gazetecilerin kameralar önünde ailelerini tehdit ediyorlar. Senin kücük kizin var, su bu okula gidiyor degil mi, gibisinden. Piskolojik olarak bunlara karsi burada sinmis, ve görevini birakmis tonlarca savci ve polis var ki, cogu piskolojik vaka, paranoya ile yasiyorlar. Bir cogu da zamaninda cesur bir sekilde görevini yapmaya calisan, ama devlet destegi göremeyen, arkalari bos, memurlar.

Demek istedigim. Belirli konulari hukuk yolu ile cözemezsin. Avrupada bile cözemezsin, Türkiye yine baska bir dünya. Türkiye´de yine kendileri mafyalasmis emniyetciler var. Iyi mi kötü mü, tabiki duruma bagli. Hukuktan, legal yollardan anlamayip, siyrilan cok insan var. Bunlarin ilacini aslinda bazen kural disi hareket eden emniyetciler biliyor sadece.

Son düzenleme:
FT mali olarak ta başarılı neden diye soracak olursan 1.si şampiyon oluyoruz çok iyi para alıyoruz.

şampiyonlar ligine gidiyoruz yine çok iyi para alıyoruz.şampiyonlar ligi lig tüm maçlar da stat ful çekiyor muthiş bir tribün gelirimiz var.

daha fazla maç oynadıgımız için tv yayın geliratımız çok daha fazla.terim döneminde çok daha fazla forma satıyoruz.
2.gelişi için dediklerin doğru diyebilirim ama ilk ve son gelişinde
çok başarılıydı.mancini gibi bir sürü adam aldırıp birde üstüne başarısız olursan o zaman sıkıntı doğuyor işte.
Takımın oyuncu çöplüğüne dönmesinde Fatih Terim'in hiç suçu yok yani. Yönetim al sana 645545 tane çöp oyuncu oynat bunları diyor demekki.

Yönetimsel olarak kötüyüz bunu kimse inkar edemez. Ama sportif başarı için klübü çıkmazlara sokan durumları da başarı var diyerek gözardı ediyorsanız da birşey diyemem.

Fatih Terim tarihimizde saygı duyulacak birisi. Kimsenin yapamayacağı şeyler yaptı. İnanılmaz başarılar kazandı ama takımın başına her geldiğinde kusursuz yapıyor gibi düşünmeyide bırakmalısınız bence.

Fatih Terim artık magazinsel bir kişilik.

Üst Alt