Fatih Terim, Schalke Maçı Sonrası Açıklamalarda Bulundu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Schalke Maçı Sonrası Açıklamalarda Bulundu!

1540458205881.png

Fatih Terim: "1 puan bizim için şans. Düşüncemiz tabii ki bu değildi ama istemediğimiz şeyler gelişti sahanın içinde. Belli bir müddet sonra eşleşmeyi doğru yapabildik, oyunda ufak değişiklik yaptık ama bu sefer de çok top kaybı yaptık. Böyle seviyelerde bunu cezalandırıyorlar."

Terim: "Direndik açıkçası. Maça iyi başladık ama 2. yarı kaybedebilirdik. Muslera muhteşem oynadı tabii, ona teşekkür etmek lazım ama en büyük teşekkürü 18 yaşındaki Ozan aldı."

Terim: "1 puan bizi yarışın içinde tuttu. Üst sıralar matematiksel olarak hala bize açık. Bugün taraftarımız yanımızda durdu, boşuna cephanelik dememişiz. Biz de direndik."

Terim: "Eğer sizi 1 puan yarışın içinde tutuyorsa, bu seyirciyle bu direnci sağlayabiliyorsanız bu takım 3 puanları da kazanacaktır. Meslektaşıma da övgüler göndermek istiyorum. İyi maç oynadılar, kendisini tebrik ediyorum. İnşallah ileride çok daha iyi bir antrenör olur."

Terim: "3 puanı alsak bugün sıralama çok enteresan olurdu, bazı kredileri de alırdık ama açıkçası hak etmedik. Hatta golü yesek belki fark da olabilirdi, bunu da söylemek lazım."

Terim: "Galatasaraylılar şunu bilmeli: Birdenbire değişemiyoruz, yavaş yavaş değişeceğiz, değiştireceğiz. Burada birçok maçı Galatasaray rakibe baskı yaparak, alan daraltarak, rakip sahada oynayarak kazandı. Onun için biraz zamana ihtiyacımız var."

Terim: "Hayal kırıklığı dersem, sezon başından beri hayal kırıklığına uğradığımız oyuncular var. Oluyor bunlar. Bana her sorulduğunda 'Yavaş yavaş değişeceğiz' diyorum. Ocak ayında, temmuz ayında, öbür ocak ayında değişeceğiz diyorum."

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gerçekçi açıklamalar yapmış.

Ama değişimi mutlaka transferde aramak da doğru değil. Tamam kadro çok daraldı ama takımın genel oyun anlayışı da kötüye gitti.

Öncelikle bu alanda değişim yapmalı hoca.

hoca bugunku rezil oyunun aciklamasi olamaz!!! 2inci yari rakip kaleye sutumuz yok !! bu omer bayram denen herif bizim buradaki amator takiminda bile oynayamaz ... takim fizik ve kondisyon olarak cok yetersiz.. kusura bakma hoca bu takimi bu maca hic iyi hazirlayamamissin

Hoca olmuyorsa altyapıdan topçu koy.

İlla sakatlık, ceza olacak zorunlu olacak sonrayı bekleme Ozan çıkmasaydı Ahmet olsaydı 5 yerdik bu maçta.

Sinan yerine Yunus oynasın zaten kazanamıyoruz en kötü ne olacak.

Hamit de çok iyi ve doğru analiz etti.
. Zaten asıl mesleğini bulmuş hamit altıntop. Çok doğru yorumlar yapıyor bence

İstenmeyen seyler gerceklesti saha icinde derken hadi bursa macina erken degisiklik bahanesini anladik da bu ne hocam

hoca bugunku rezil oyunun aciklamasi olamaz!!! 2inci yari rakip kaleye sutumuz yok !! bu omer bayram denen herif bizim buradaki amator takiminda bile oynayamaz ... takim fizik ve kondisyon olarak cok yetersiz.. kusura bakma hoca bu takimi bu maca hic iyi hazirlayamamissin
Hoca bu kadar sabote edilmişken takımın başında durmasi bile mucize.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Degisim cümleleri herseyi açıklıyor. Eldeki malzemeye göre cok iyi yerdeyiz. Kendi istediği kadroyu kurunca daha iyi olacagimizdan suphem yok.

Fatih Terim: "Ocak ayı ve yazın yapabileceğimiz kadar eksiklerimizi tamamlayacağız. Yönetim, ben ve scout grubu çalışıyoruz. Eksiklerimiz var diye düşünüyoruz ve bu eksikleri kapatmaya çalışacağız"

Fatih Terim: Bir oyuncu sürekli sakatlanıyorsa, profesyonellik anlayışını sorgulayacaksın.

fernando ya mi laf atiyor simdi

Üst Alt