# Fatih Terim | Teknik Direktör Adayı | Prensip Anlaşma Sağlandı - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fatih Terim | Teknik Direktör Adayı | Prensip Anlaşma Sağlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fatih Terim'in ilk raporu

Sevgili Galatasaraylılar,herzaman yorumları okumayı tercih ederim ama dayanamadım.nedir renkdaşlar Fatih Terim ile alıp veremediğiniz.hangi hoca daha iyi Fatih hocadan.martin jolmü, geretsmi veya başkasımı.Renkdaşlar kolay değil herşey.avrupada olmamak herşeyi berbat ediyor.bence *****li basının gazına gelipte lütfen İmparatorumuzu ve yeni yönetimimizi ve takımımızı yıpratmayalım.

Saygılarımla...

Malum nedenlerden dolayı Fatih Terim'le olmaz bu iş hiçkimse ile polemiğe girmeyeceğim bu benim şahsi fikrim.

Cevap: # Fatih Terim | Teknik Direktör Adayı | Prensip Anlaşma Sağlandı

Yılmaz Özdil aynı zamanda spor hakkında da yazar.

Kendi anlatım tarzını katmış,doğruluğunu veya yanlışlığını zaman gösterecek.

Pirlo :eek:

c94f90d6.jpg

Bence Fatih Terim Galatasaraydaki 2. döneminde yaptığı hatalardan büyük ders çıkarmıştır.Tamam adamın egosu falan sevmediğimiz yönleri var kabul ediyorum, ama şunuda kaabullenelim Fatih Terim sıradan vasat birisi değil, kendisini yenileyen akıllı bir insan.Milli takımdaki Avrupa 3.lüğü bunun kanıtı,Adnan Polatın teklifine evet dememe bunun kanıtı.

Ve bu gelişinde bence üzerinde şüpheler olsada, daha Profosyonel çalışacaktır ve bizi toparlayacaktır.Burada en büyük sorun bizim sabırsızlığımız olur.

eger baltalar servetler kalacaksa fatih terim gelmesine gerek yok

artik gecti o gazli,hagili dönemler

Fatih Terim konusunda tek çekindiğim nokta, bu futbolcuları adam ederim deyip Balta'yla, Servet'le, Gökhan'la, Ayhan'la ve diğerleriyle yola devam edecek olmasıdır. Büyük ihtimal böyle olacak ve bence Fatih Terim yine başarılı olamayacak.

Saçmalık zaten, çocuk oyuncağı mı gönder getir gönder getir. Fatih Terim yerine Tolunay Kafkas'ı bin kez tercih ederim. Tüm yetkiyi ver, futbolculara da göz dağını ver, başarısızlıkta hocanın değil kendilerinin kellesinin gideceğini hissettirir. Servet, Hakan gibi takım içinde gruplaşma çıkarabilecek tüm oyuncuları gönder. Mustafa, Ayhan, Barış, Gökhan, Aydın, Stancu, Zapata, Aykut, Ufuk gibi yetersiz futbolcuları gönder, sürekli sakatlanan futbolculardan takımı arındır, taş gibi bir kadro kur. Genç, hırslı Tolunay'ı da getirirsen tam destekle takımın başına herşey çok güzel olur.

Hiç olmadı Van Gaal'i getirin lan. Hepsinden iyidir.

[video=youtube;yXKngd7IQ3k]https://www.youtube.com/watch?v=yXKngd7IQ3k[/video]

Terim bu yerlilere iyi futbolcu diyorsa gitsin tenisle ilgilensin yada bir akaryakıt istasyonunda gaz doldurma görevlisi olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt