Fatih Terim ve 3 Teknik Adam Lig TV'ye Konuk Oldu - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve 3 Teknik Adam Lig TV'ye Konuk Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fatih Terim ve 3 Teknik Adam LigTV'ye Konuk Oluyor

Renktaş ne diyon? Terim'in saflığı dedin nerelere getirdin konuyu.

Play offu ortaya atan kim? Lig tv

Fatih terimin ne işi var orda.

9 puan fark atıp bu organizasyonda şlampiyonluğu şikecilere kaybedersek ne olacak?

Galatasaray yönetimi son dönemde çok sessiz kaldı. Meydanı boş bulan şikeciler Başbakanın desteğini de alarak her türlü hukuksuzluğu yapmaya başladı.

Galatasaray 30 milyon taraftara sahip bir kulüp. Ne başbakanı takarız ne de yayıncı kuruluşu. Bu kabullenmişliği doğru bulmuyorum. Play oflara puan puana girilecek dense bizim yönetim ve teknik heyet gene ses çıkartmaz.

48gwk.jpg

imparatorun bakışa dikkat :D ne diyor bu ... liselisi bakışı bu :asd:

şenol hoca şekerleme yapıyor gibi yayılmış iyice.

Baskanimiz diger baskanlara ve yoneticilere ders niteligna konusma ve tavsiye veriyor teknik direktormuz diger 3 buyuk kulbun teknik direktolrerine dersler nasihetler veriyor ne kadar sanli bir takimin taraftari oldumuzun farkindamisiniz arkadaslar ?

angutun yoruma bakın: bi terıme bı senol hocaya bakıyorum bıde aykuta bısey dıyecegım ama:(

koptum

:hang:
Play offu ortaya atan kim? Lig tv

Fatih terimin ne işi var orda.

9 puan fark atıp bu organizasyonda şlampiyonluğu şikecilere kaybedersek ne olacak?

Galatasaray yönetimi son dönemde çok sessiz kaldı. Meydanı boş bulan şikeciler Başbakanın desteğini de alarak her türlü hukuksuzluğu yapmaya başladı.

Galatasaray 30 milyon taraftara sahip bir kulüp. Ne başbakanı takarız ne de yayıncı kuruluşu. Bu kabullenmişliği doğru bulmuyorum. Play oflara puan puana girilecek dense bizim yönetim ve teknik heyet gene ses çıkartmaz.
:akansular:

Aykut yabancı sınırlaması hakkında konuşuyor . TFF'ye giydiriyor inceden inceye .

Aferin Aykut iyi konustun yabancı sınırı hakkında. Tayfur yaşıyo musun olm ses ver :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt