Fatih Terim ve Arda Turan'ı Sevmeyen Galatasaraylı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Arda Turan'ı Sevmeyen Galatasaraylı

Hatta o kadar aşıktır ki Galatasaraya, son zamanların en büyük Galatasaray düşmanı olduğu tescilli olan (ki bunu bizzat Terimin kendisi canlı yayında söylemiştir), şampiyonluğumuzda kupayı vermekten imtina eden tüpçü ve avenesiyle kol kola kahkahalar atıp kader birliği bile yapmıştır.

Böyle bi düşünceye itiraz etmem. Ben de benzeri şeyler düşündüm bi dönem. Bunu muhtemelen hiç bi zaman kesin olarak bilemeyeceğiz ama bence tüpçüyle işbirliği yukarının talimatıyla oldu diye düşünüyorum.

Fatih Terim, yaşlı bir kurttur ve iyi bir Galatasaraylıdır. Demirören dışında fener ve bjk ile asla sıkı fıkı olmamıştır. Galatasaray taraftarının rahatsız olacağı şeylerden olabildiğince kaçınmıştır..

Arda Turan ise popüler kültür aşığı olmuş biridir. Fener yada Beşiktaşlı da olsa ayırt etmeden rahatça takılabilir. Beni kimse sorgulayamaz kafasındadır ki Galatasaray taraftarının neyden rahatsız olacağını da önemsemez.

Tabi bunlar Galatasaray taraftarı olarak benim gözlemlerim. Ama ikisi de sadece futbola odaklansaydı ve futbol dışında konuşmasalardı ve birazda kavga, gürültü işlerinden uzak dursaydılar o zaman ikisini de severdik..

Ben Fatih hocayı tek bir nedenden ötürü severim o da bir işi yaparken, Galatasaray taraftarının acaba kızar mı değerlendirip empati yapmasıdır.

Böyle bi düşünceye itiraz etmem. Ben de benzeri şeyler düşündüm bi dönem. Bunu muhtemelen hiç bi zaman kesin olarak bilemeyeceğiz ama bence tüpçüyle işbirliği yukarının talimatıyla oldu diye düşünüyorum.

Valla renktaşım ben o zaman olanları kabullenemiyorum hala, hatırlarsın o zaman tüpçüyü yolda görsek boğacak durumdaydık ve Terim de taraftarın tüpçüye bu yaklaşımını gayet iyi biliyordu. Buna rağmen ekranlarda o pozları vermesi biz taraftarı hiç ama hiç önemsememek hatta çatlatmaktan başka bişey değildi. Yani bizim taraftara kasten bişey yapıp çatır çatır çatlatmak istesen anca terim ile tüpçünün yaptığını yapardın.

Valla renktaşım ben o zaman olanları kabullenemiyorum hala, hatırlarsın o zaman tüpçüyü yolda görsek boğacak durumdaydık ve Terim de taraftarın tüpçüye bu yaklaşımını gayet iyi biliyordu. Buna rağmen ekranlarda o pozları vermesi biz taraftarı hiç ama hiç önemsememek hatta çatlatmaktan başka bişey değildi. Yani bizim taraftara kasten bişey yapıp çatır çatır çatlatmak istesen anca terim ile tüpçünün yaptığını yapardın.

Terim'i o pozisyona biraz da Aysal'ın tavırları itmemişmiydi ama. Ben o dönem için Terim'e de Aysal'a da ayrı ayrı kızıyorum. Aptalca bi ego savaşı yüzünden uzun yıllara damga vurabilecek bi Galatasaray'ı mahvettiler.

Terim'i o pozisyona biraz da Aysal'ın tavırları itmemişmiydi ama. Ben o dönem için Terim'e de Aysal'a da ayrı ayrı kızıyorum. Aptalca bi ego savaşı yüzünden uzun yıllara damga vurabilecek bi Galatasaray'ı mahvettiler.

Ben Aysalı beğenen biri olarak söylüyorum haklı olabilirsin Aysalın tavırları da itmiş olabilir ama yine de yapmamalıydı çünkü yaptığı az buz bi olay değildi ve bizi çatlattı Aysalı değil.

Fatih Terim Arda Turan Rıdvan Dilmen acun ılıcalı Volkan demirel emre belözoğlu abdullah avcı yıldırım demirören aziz yıldırım..Gibi geniş bi liste verebilirim bu bağlamda

Arda Turanı severdim gençti, toydu iyisiyle kötüsüyle bizim çocuktu. Lakin Büyüdü, o büyüdükçe dünya değişti ve kirlendi. O da değişti. Sempatiden çok antipatim var kendisine. Terim'e gelince Milli takım olayında Fikret Orman'ın Şenol Güneş için gösterdiği tutumu keşke vakti zamanında Aysal Terim için gösterseydi. Ne şiş yansın ne kebap dedi önden Medyaya ve Demirörene Terim hem milli takımı hem de Galatasarayı yönetebilir dedi arkadan hocaya baskı yaptı. Velhasıl kelam başarılarını kabul edip saygı duymakla beraber hoca gelsin diye kendimi yırtmam, gelirsede ağlamam.

sevmek zorunda degiliz. su ortamda gelebilir, cünkü igor veya baska bir yabancı ile gidecek gibi görünmüyor (luce haric)

Üst Alt