Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hocanın düşmanı falan değilim, yaşattıklarından dolayı saygı duyarım. bu ligde sadece şampiyon olmak istiyorsak sonuna kadar kalsın avrupa istiyorsan daha fazlasına ihtiyaç var

FMciliğe mi başladık yani yine? Yav ülkede dolar olmuş 6 tl. Ülken prestij kaybetmiş. 3. sınıf gözüyle bakılıyorsun.

Sen neyinle yarışacaksın bu saatten sonra avrupa devleri ile?

Hiç demeyin gençleri dolduralım, 40-50'ye satalım. Gülerler

FMciliğe mi başladık yani yine? Yav ülkede dolar olmuş 6 tl. Ülken prestij kaybetmiş. 3. sınıf gözüyle bakılıyorsun.

Gençler için altyapı sistemi lazımdı. o iş 4 5 senelik iş yüksek derecede yatırım yapman gerekiyor bu durumda dediğin şey ön plana çıkıyor maddi durum bunlara eyvallah ama avrupadaki başarı isteyen çoğu takım 5 6m€ transfer yaparak yükselebiliyorsa 2 3 senede sende başarabilirsin benim yorumum her zaman hoca olmayacak sonrası düşünülmüyor

Avrupayı geç.Çok çok şanslı bir kura çekmiyorsan cl gruplarından çıkmak artık hayal.Sadece bizim için de değil 5 buyuk lig dışında kalan tum takımlar için.Avrupa ligi desen bir halta yaradığı yok. Şampiyon olsan bile aldığın para az.

ayrıca yetenekli oyuncu bulup satma atalanta satmadı şlde yaptıkları ortada o oyuncular kendini kanıtladıgı sürece diğer kulüpler için favori hale gelecek

Gençler için altyapı sistemi lazımdı. o iş 4 5 senelik iş yüksek derecede yatırım yapman gerekiyor bu durumda dediğin şey ön plana çıkıyor maddi durum bunlara eyvallah ama avrupadaki başarı isteyen çoğu takım 5 6m€ transfer yaparak yükselebiliyorsa 2 3 senede sende başarabilirsin benim yorumum her zaman hoca olmayacak sonrası düşünülmüyor
Kim 5 6 milyona transfer yapıp yükselmiş ya :D

Geldikleri günden befi iyi futbol için zaman istediler, verildi.
Benim transferlerim değil dedi, o oyuncuların performansı şampiyon yaptı.
Özellikle bu yaz transfer döneminde yapılan transferlerin hepsi kendi isteği ve sonuç ortada. Elinde Falcao gibi golcü var; gol atmayı bırak, pozisyona giremiyorsun.
Ortasahada Nzonzi, Seri, Lemina var üstünlük kuramıyorsun.
İstifa edip gitmeleri gerekiyor. Hiç bir şey Galatasaray menfaatlerinden üstün değildir.
Üstat sen de 2 lig 1 Türkiye 1 de Süper Kupa getir öyle konuşalım ;)

Ha bu arada önceki dönemleri saymıyorum ki antidepresana başlama diye 😘

Hala anlatamadık ahde vefayı yok sayıyorsanız yüzmeye başlayın zira sarının yanındaki kırmızı değil laciverttir gönül verdiğiniz

Sıktınız hep aynı terane... siZin nefsiniz için Galatasaray değişmeyecek...

Ya siz 5.5 asırlık teamüllere uyacaksınız ya da ciğerlere kuvvet üstat...

Bu da benim görüşüm 🤗

Geldikleri günden befi iyi futbol için zaman istediler, verildi.
Benim transferlerim değil dedi, o oyuncuların performansı şampiyon yaptı.
Özellikle bu yaz transfer döneminde yapılan transferlerin hepsi kendi isteği ve sonuç ortada. Elinde Falcao gibi golcü var; gol atmayı bırak, pozisyona giremiyorsun.
Ortasahada Nzonzi, Seri, Lemina var üstünlük kuramıyorsun.
İstifa edip gitmeleri gerekiyor. Hiç bir şey Galatasaray menfaatlerinden üstün değildir.
Kes lan turşu.

Ne olursa olsun Fatih Hoca'nın o koltukta olması ligin çoğu , hatta bütün takımlarına gözdağı demektir.
fenerliler bjkliler vs hepsi çekiniyorlar resmen. Bu tanıdık çevremden ve tabi sosyal medyadan aldığım izlenim.
Gel gelelim göğsümüzdeki 4 yıldızdan neredeyse 2 si Fatih Hoca'nın emekleriyle takılmıştır hal böyleyken eleştirmeyi bir kenara koyalım farklı üsluplarla hocanın gitmesini belirtenlere anlam veremiyorum.Elbette hocayı Galatasaray'dan daha çok seviyoruz diye bir şey yok.Ve yeri geldiğinde tabi ki ben de eleştiriyorum. Ama yaşadığımız çoğu güzel anının hocamız sayesinde olduğunu unutmayalım. Gitmesini isteyebilirsiniz bir şey diyemem ama bazı kişilerin sanki nefret edercesine yazdığı yorumlar bazen gerçekten çok abes geliyor. Yani Galatasaraylı olup da hocayı sevenlere anlam verememek ya da derhal gitmesi yönünde fikir belirtmek bana büyük bir paradoks gibi geliyor.

Hala anlatamadık ahde vefayı yok sayıyorsanız yüzmeye başlayın zira sarının yanındaki kırmızı değil laciverttir gönül verdiğiniz

Bu da benim görüşüm 🤗
ok.

O oyuncular ile kötü futbol istesende oynayamazsın ne demek ya.

Elmander öyle aşırı iyi bi futbolcu değildi. Düz bir oyuncuydu maç/gol ortalaması çok kötü birisiysi. Melo ise yılın bidonu seçilmiş geldiğinde çok laf edilen futbolcuydu. Selçuk her ne kadar parlasada istatistikleri iyi diye göze batmadı çünki orta saha futbolcusuna göre aşırı temposuz ve 2li mücadelesi kötü birisiydi en önemli özelliği pasör ve frikikleri bunları ise ilk 3 senesinden sonra göremedik
Bahsettiğin adamlara bak

Elmander
Melo
Engin Baytar
Eboue

BU Adamları bağlasan durmaz mücadele güçlerei hırsları belli düzeyde bu adamların ben kötü oynadığını gördüm
Ama dün akşamki gibi sahada yürüdüklerini hayatta görmedim.Bahsettiğim bu böyle adamlar takımında oldumu
O takımın üç oyuncusu koşmasa bu adamlar onu zorla koşturur Şimdi Seri Denen bir adam var halı saha oyuncusu

Bu da benim görüşüm 🤗

😉😘🤗

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt