Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dünkü penaltı gole dönüşseydi, her şey güllük gülistanlık olurdu zannedenler, çok matah fikir belirtir gibi buna ikna olmayanlara çemkiriyorlar birde...Evet sevinirdik elbette ama biraz daha şansla kazanmış olsaydık bile, takımın futbol adına hiçbir şey üretemediğini ve ümit vaad etmediğini yine söylerdik; tıpkı Konyaspora tarihte ilk kez ezildiğimiz maçta olduğu gibi!...

Berbat oynayıp şansla kazandığımız maçta; 'önemli olan sonuç'...

Berbat oynayıp, aslında epey de şanslı olduğumuz maç kaybedilince; 'o penaltı gol olsaydı vs'...

Hem skor, hem de oyun olarak hiçbir varlık gösteremediğimiz, ligin vasat takımlarından Kayserispor maçından sonra; 'falanca ile filanca olsa böyle olmazdı'...Sanki rakip takım, tam kadro sahaya çıkmış B. Munchen!..

Saymaya gerek yok, Lig-Avrupa maçları uzar gider...

Peki, oynadığımız rakipler de ortada; bu takımın hem iyi futbol oynadığı, hem de skoru rahat aldığı bir tek maç söyleyebilen var mı? Ya da ne zaman kime karşı olacağını düşünüyorsunuz bu Doğa üstü(!) muazzam olayın?!..

Dün bir ara maçın ilk dakikalarında dışarıdaydım. Etraf da BJK'liler tek kale oynuyoruz diye maharet kendilerinde sanıp, bunu bir tek kendileri yapıyormuş gibi etrafa hava atıyordu.

Ama nedense neymiş efendim yok penaltı gol olsaymış her şey farklı olurmuşmuş.

Dünkü penaltı gole dönüşseydi, her şey güllük gülistanlık olurdu zannedenler, çok matah fikir belirtir gibi buna ikna olmayanlara çemkiriyorlar birde...Evet sevinirdik elbette ama biraz daha şansla kazanmış olsaydık bile, takımın futbol adına hiçbir şey üretemediğini ve ümit vaad etmediğini yine söylerdik; tıpkı Konyaspora tarihte ilk kez ezildiğimiz maçta olduğu gibi!...

Berbat oynayıp şansla kazandığımız maçta; 'önemli olan sonuç'...

Berbat oynayıp, aslında epey de şanslı olduğumuz maç kaybedilince; 'o penaltı gol olsaydı vs'...

Hem skor, hem de oyun olarak hiçbir varlık gösteremediğimiz, ligin vasat takımlarından Kayserispor maçından sonra; 'falanca ile filanca olsa böyle olmazdı'...Sanki rakip takım, tam kadro sahaya çıkmış B. Munchen!..

Saymaya gerek yok, Lig-Avrupa maçları uzar gider...

Peki, oynadığımız rakipler de ortada; bu takımın hem iyi futbol oynadığı, hem de skoru rahat aldığı bir tek maç söyleyebilen var mı? Ya da ne zaman kime karşı olacağını düşünüyorsunuz bu Doğa üstü(!) muazzam olayın?!..
Lazio maçını çok iyi oynadığımızı sanan arkadaşlar var 😁 aldığımız son 5 maçın 4.5ğunu bala aldık haberleri yok

başlık açılalı 2 yıl 1 ay olmuş.
hortlatılsa o zaman diyebiliriz .

20 senedir cl kupası alamıyoruz ,artık yeni bir nefes gerekiyor bu takıma :D

realiteye donmesi gerek bu forumun acilen

conte , pep falan sirada bekliyor , Skibbe , Tudor,riekerink alayına teneke bağlandı

Rijkaard emekli oldu bizden sonra resmen

gelen cocuklara yetersiz , bilmem ne , gundelik yorumlar yapıyoruz

sonrada hoca bekliyoruz da bizi uçursun

Dünkü penaltı açıklamasına takıldım ben hoca kendi ağzıyla takımda agirligim yok oyuncular beni iplemiyor dedi resmen
Takımın penaltıci cicaldao ama mustafa topu almış diyor ve bunu normal birşey gibi anlatıyor
Şimdi cezayı Muhammed'e kesecek muhtemelen ama esas hatalı Muhammed değil herkes biliyor artik

Keşke Lazio-Lokomotif maçları gibi iyi günde açılsa bu başlıklar da okusak. O zaman katılırdım.
çok şükür 4 yılda bir avrupa galibiyeti alıyoruz onda da istifaya mı davet edelim? ne saçma bir kafa yapısı.

ben bu kadar aciz oynayan bir gs takımı hatırlamıyorum. mustafa sarp ve barış özbekli ortasaha bile bu kadar ezilmiyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt