Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adam gelebilmek için, TFF ve medyanın operasyonuyla, liderin 1 puan gerisindeki, 2-3 maç dışında da çok güzel top oynatan bir hocayı kovdurdu
18. hafta - liderin 21 puan gerisindeyiz - 12. sıradayız - küme düşmeyle fark 7 puan
Ve zerre utanması yok hala daha kuklasını çıkarmış transfer gerekiyor dedirtiyor
Daha ne rezillik yaşatacaksın Galatasaray’a
Averaj takımına çevirdin takımı
Çek git artık
İstifa ulan İSTİFA

TERİM’İ KOVAMAYAN YÖNETİM İSTİFA

fb ve jknin şampiyon olamaması bir bahane olmamalı, tam tersine bu kadar kötülürken nasıl biz olmuyoruz diye kafa patlatılmalı, her sene komple değişikliğe giden Anadolu ekiplerinin çoğu nasıl oluyor da önümüzde diye sorgulanmalı. Biz malum yeni oluşum, genç kadro kaliteli oyuncu eksikliği cart curtla da avutuyoruz ya kendimizi ondan ister istemez daha çok sorguluyorum yapılan planlamayı. Hoca farkları ya da etkisi olduğu da açık. Değişim yapmayan yok yoksa. Tek hatada ısrar edenler var. O da biz gibi duruyoruz. Büyük takımda da buna yer yok işte; hatada istikrara yani.

18. hafta itibarıyla ekranı kaydırmadan puan durumunda takım görünmüyor ama beyzadeler pişkince hala görevde. Galatasaray'da bu halde olup görevde kalmak... İlklerin adamısın hoca.

Geldikleri günden befi iyi futbol için zaman istediler, verildi.
Benim transferlerim değil dedi, o oyuncuların performansı şampiyon yaptı.
Özellikle bu yaz transfer döneminde yapılan transferlerin hepsi kendi isteği ve sonuç ortada. Elinde Falcao gibi golcü var; gol atmayı bırak, pozisyona giremiyorsun.
Ortasahada Nzonzi, Seri, Lemina var üstünlük kuramıyorsun.
İstifa edip gitmeleri gerekiyor. Hiç bir şey Galatasaray menfaatlerinden üstün değildir.

:falcao::falcao:

Terim eleştirisi yapacağız diye Tudor davarını övmek zorunda değilsiniz. Vasıfsızın tekiydi , Terim kovdurmuş vs. osurup osurup ipe dizmeyin böyle uyduruk şeyleri. Bizden gidip de ne başarmış Tudor ? Adama 3-5 kağıtlık sözleşmeler vere vere takım kuruldu bir de. Bokladığınız FT 3 sene doğru düzgün transfer yapamadı o dönemin cezasını çekerken. Millet kininden hafızasını kaybetmiş.

İstifa ! İstifa ! İstifa !
Galatasaray’ın maçı kaybetmesini istemiyorsan ben de adam değilim. Bu tip psikolojik rahatsızlıkları olan nefret kusucuların forumda barındırılmamasını öneriyorum.
@Keramettin TANRIVERDİ

Bir fikrin vardır söylersin, her fırsatta leş kargası gibi damlıyorsan niyetten şüphe edilir. Utanmasan ne zaman gol yesek mesaj atacaksın. Zaten herkes sinirli. Sal…..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt