Fatih Terim Yuvasına Dönmelidir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Yuvasına Dönmelidir

Gören de Terim sadece 4-4-2 oynatıyor sanır. Adam Milli Takımda son 8 senede 4-4-2 bir elin parmak sayısından az oynatmıştır.

Şampiyonlar Ligi'nde kaç defa tek Burak ile çıktı. Drogba geldikten sonra daha diamond tarzına döndük mecburen. Bburak hayvan gibi formda idi ondan oynadık.

2012 kadrosu da 4-4-2 den başka pozisyona bile giremezdi, ki giremedi zaten ilk 5-6 hafta.

Laf atmadın da ne yaptın? Tanımadığın insana çoluk çocuk diyorsun, ben almancı diyince ırkçı oluyorum. Sorunlusun galiba.
Yahu sana değil anti terimci leri laf atım yahu. Galiba yanlış anladın yazdığımı. Forumun geneli hocaya kebapçı tarator gibi isimler yakıştırdiği için onlara çocuk dedim de sen üstüne niye alındın onu anlamadım.

Sonra yine milli takımdan teklif alsın ve bırakıp gitsin

Mümkünse artık Fatih Terim konusu Galatasarayda açılmasın

Kişisel problemleri yüzünden mücadele edeceğim dediği bize her türlü pisliği yapan adamların yanına gitti

Bu ateş üfleyerek sönmez

Gören de Terim sadece 4-4-2 oynatıyor sanır. Adam Milli Takımda son 8 senede 4-4-2 bir elin parmak sayısından az oynatmıştır.

Şampiyonlar Ligi'nde kaç defa tek Burak ile çıktı. Drogba geldikten sonra daha diamond tarzına döndük mecburen. Bburak hayvan gibi formda idi ondan oynadık.

2012 kadrosu da 4-4-2 den başka pozisyona bile giremezdi, ki giremedi zaten ilk 5-6 hafta.
abi onu seven kadına hep kötü davranan ama sonradan ona asık oldugunu anlayan bi adamın hikayesini anlatan film var mı

Rikeringe ayıp ediyoruz arkadaşlar. 3.cü olması için bir fırsat tanımalıyız kendisine. Terim hocam herzaman gelebilir.

Üst Alt