# Fatih Terim - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fatih Terim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: LigTV: "Terim'e teklif yapıldı"

Çok güzel şeyler oluyor sonunda. galatasaray tekrar ayağa kalkacak inşallah. Terim+HakanŞükür süper olur süper...

Yanlız bildiğim kadarı ile Fatih Terim ile Hakan Ş. pek araları yok.En son Ntvspor da uefa alma yıldönümünde çoğu futbolcuları toplamıştı.Tabi Hakan ve Fatih Hoca da vardı.Tek laf etmediler.Küsler galiba.

Cevap: # Fatih Terim

Fatih Terim kesinlikle gelmesin.

Antipatik düşünmeyi bırakalım artık,fatih terim Galatasarayda.Bu saaten sonrada terim geldi diye takımı yanlız bırakacak değiliz,dolayısı ile pozitif katkı yapılması adına eskileri unutmak gerekir.Terim 2. döneminde şampiyon olmuş,süper kupa kazanıp ş.liginde çeyrek final oynamış bir takımı almıyor,tam bir enkaz devir alıyor.Herşey bir yana teknik direktör olarak düşünülen hikmet karaman,hagi-hakan gibi isimler bu enkazı almaya çekindi biraz dolayısı ile tecrübesi ve bilgi birikimi ile terim bu enkazı kaldıracak tek isim olduğunu düşündüğü için geliyor.

Herkez 2.döneme takılıp kalmış,sanki reijkaard sütten çıkmış ak kaşık,diğerleri tukaka görüyoruz oysaki büyük kulüpler özüne dönmeye başladı ve aldıkları sonuçlar ortada,en azından gelecek adına bir umutları var ama bizim yok reijkaard ile diğer takımlar arasından farkımız bu.Hiç kimse oyunulr şöyleydi böyleydi demesin,türk futbolu zaten dibe vurdu.

Cevap: LigTV: "Terim'e teklif yapıldı"

Yanlız bildiğim kadarı ile Fatih Terim ile Hakan Ş. pek araları yok.En son Ntvspor da uefa alma yıldönümünde çoğu futbolcuları toplamıştı.Tabi Hakan ve Fatih Hoca da vardı.Tek laf etmediler.Küsler galiba.

Yeni stad açılış törenlerinde falan Efsane kadro ( Uefa'yı kazandığımız kadro,teknik yönetim vs.) bir araya gelince zaten küslük falan kalmaz.Küslük varsa tabi. Ki zaten küs falanda olmasınlar. Güzel günler bizi bekliyor.Yeni stad , tekrar fatih terim.. Umutluyum.

Cevap: İmparator Antremana Çıkıyor..

Şükür "yokum" dedi!

Her dakika yeni bir gelişme yaşanıyor!

Hakan Şükür Galatasaray'ın teklifini kabul etmedi!

Daha önce Sportif Direktörlük teklif edilen Hakan Şükür, Fatih Terim'in gelişinden sonra teklif Yardımcı Antrenörlük olarak değiştirilince "hayır" yanıtını verdi.

Şükür, hem G.Saray'ı hem de Terim'i çok sevdiğini ancak teklifi kabul edemeyeceğini söyledi.

Ligtv.com.tr'den ayrılmayın!

Cevap: # Fatih Terim

Fatih Terim e karşı olan arkadaşlar için söylüyorum, başka bi alternatif önerebilirmisiniz, yabancı antrenörlerin takımdaki bazı kedini bilmezler yüzünden manipüle edildiği açık, yerli hoca alternatifi zaten terim haricinde yok, yoksa bizde isterdik getirelim felix magath ı felan ama takımdaki bu futbolcu hegemonyası sürdükçe zor. geçen tv de hasan şaş lincoln den bahsederken getirmeyin bu adamı bu adam şöle böleymiş felan dedik o zaman diyo. YAVV sana mı düştü hangi futbolcunun getirileceğine karar vermek, adam kendini oynadığı takıma futbolcu seçecek kadar iktidar sahibi görüyo.

Şükür "yokum" dedi!

Daha önce Sportif Direktörlük teklif edilen Hakan Şükür, Fatih Terim'in gelişinden sonra teklif Yardımcı Antrenörlük olarak değiştirilince "hayır" yanıtını verdi.

Şükür, hem G.Saray'ı hem de Terim'i çok sevdiğini ancak teklifi kabul edemeyeceğini söyledi.

Bunun olacağını tahmin etmiştim. Bir an sevindim Hakan+Terim olacak diye ama sanırım olmayacak. HakanŞükür asla terimin yardımcılığını kabul etmez. sportif direktörlük teklififnden neden vazgeçildi acaba?

Şükür "yokum" dedi!

iste bu guzel

adamsin kral adam

Bunun olacağını tahmin etmiştim. Bir an sevindim Hakan+Terim olacak diye ama sanırım olmayacak. HakanŞükür asla terimin yardımcılığını kabul etmez. sportif direktörlük teklififnden neden vazgeçildi acaba?

H.ŞÜkür Terim in yardımcılığını kabul ederdi de, ilk önce sportif direktör lük teklifi yapıp sonra yardımcı antrenör ol denilindiği için kabul etmemiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt