Fatih Terim'den Arda Turan Açıklaması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Arda Turan Açıklaması

Oyuncuya kampı terketmesini söyledim.

arda-turan-izlanda-maci-bittikten-sonra-agladi-7775273_3310_m.jpg

o_a_Barahir_atletico_de_madrid_19785_20130929214535.gif

Simdi söyle böyle diyorsunuz ama rüzgar cok cabuk terse teper bu gibi konularda. Bu gibi degerlendirmeler oyuncunun anlik performansi büyük rol oynuyor. Arda sezon basinda iyi oynuyorken Barca´da herkes Terim´e yüklendi. Hem medyada, hatta forumda bile. Muhtemel acidan da Arda´nin oynayabilecegi en iyi pozisyon sol yada sag acikti Barca´da, ama bu teknik olarak imkansiz ki, dünyanin en iyi aciklari var Barcelona´da.

Ve merkezin önünde Arda acikcasi hic bir zaman verimli olamadi. Bizde zamaninda Feldkamp´da koydugunda alamiyordu. Oynasa bile Performansini ciddi derecede düsüren bir mevki ve bu Barca icin yeterli olamaz. Sonra yine sakatlandi ve tamamen gözden düstü...

Yani dünyanin maddi anlamda en güclü ve cazibesi sinirsiz olan bir takimda oynuyorsan, 40 miylonda olsan, tahammül etmezler inis cikislara. Ki zaten 6 ay oynayamayarak gittigi icin büyük risk almisti. Cok da genc de degildi artik.

uzun lafin kisasi. Dünyanin gelmis gecmis en iyi takimindan bir tanesinde oynadim, demek icin, herseye ragmen yapti bu transferi. Ve bu riski alip, basarili olsaydi, harbiden cok büyük efsane hale gelebilirdi.

Oysaki, belki Arsenal, Manchester United gibi farkli takimlara gitseydi, sonuc degisik olabilirdi.

Ve sonuca baglamak adina... Eger iyi bir takima gider, ve performansi yeniden cikarsa, o vakit terim hedef hale gelir. ;)

Terim'in samimiyetine inanıyorum ama geçen sene çıkıp neden konuşmadı; şimdi konuşuyor.

Bir gazeteci mümkünse yarın bu soruyu sorabilir mi!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt