Fatih Terim'den Sert Açıklamalar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Sert Açıklamalar

Cevap: Fatih Terim'den Sert Açıklamalar

Hocam haklı kol kırılır yen içinde kalırda sen neden ifşa ediyorsun bunları reis. Zaten F7 medyası ağızlarından salyalar akıtarak kıskançlık ve hasetle izliyorlar bizde ekmeklerine yağ sürelim olmadı hocam. Bir diğer lafımda konunun muhatabı olan kişilere gerçekten bazıları gazeteci gibi çalışıp ne var ne yok medyaya servis ediyor. Biz İrlanda takımı değilizki içimizde İrlandalı olsun biz Galatasarayız herkes akıllı olsun.Uzun zaman sonra Floryaya huzur arkadaşlık dostluk geldi diye sevinirken yine kaybolması yakındır bu gidişle. Anlaşılan oki yine tek rakibimiz Galatasaray. Aman diyeyim yıllar sonra ilk defa keyifle maç izliyoruz onuda almayın elimizden. Please.

Renkdaş, Fatih hoca o kadar özel konuları konuşuyor toplantı yapıyor ama birileri arkasını döndüğü an basına herşeyi aktarıyorsa. Fatih hoca da haklı olarak bunları ortaya döktü. Sanki GS mize kazık atılıyormuş gibi şişirilen transfer ücretlerinin de yalan oldunuğnu öğrendik. Demek ki Yönetim içinde akıllanmayacka adamlar var. Bu nedenle FAtih hoca gerken ayarı sezon başından verdi. Bizim yapmamız gereken ona destek olmak. Umarım bu açıklamalardan sonra Bu şahıslar kimse çenelerini ve heryerlerini tutar sadece görevlerini yaparlar.

Ücretler çok etkileyici gerçekten az paraya çok iş yapmışız.

Haklısın Nesli ben sadece medyanın ağzına sakız olmaktan hoşlanmıyorum. Her evde her aile içinde kavga olur ama bunun dışarıya ifşa edilmeden aile içinde çözülmesi doğrudur. Medyanın halini biliyorsun. Ama yinede Fatih hocayı bukadar doldurdularsa seninde değin gibi baştan ayar vermesi iyi oldu. Çürük yumurtaları baştan ayıralımki sepetimiz kokmasın ;)

Renkdaş, Fatih hoca o kadar özel konuları konuşuyor toplantı yapıyor ama birileri arkasını döndüğü an basına herşeyi aktarıyorsa. Fatih hoca da haklı olarak bunları ortaya döktü. Sanki GS mize kazık atılıyormuş gibi şişirilen transfer ücretlerinin de yalan oldunuğnu öğrendik. Demek ki Yönetim içinde akıllanmayacka adamlar var. Bu nedenle FAtih hoca gerken ayarı sezon başından verdi. Bizim yapmamız gereken ona destek olmak. Umarım bu açıklamalardan sonra Bu şahıslar kimse çenelerini ve heryerlerini tutar sadece görevlerini yaparlar.

Ücretler çok etkileyici gerçekten az paraya çok iş yapmışız.

Dibine kadar hakli hocamiz bazi yoneticiler durmadan arkadan is ceviriyor durmadan medyaya haberler servis ediliyor transferlere bakiyoruz hepsi medyaya siziyor aninda ayip ayip

Yönetimde FT yi istemeyen bir kısım grup var bu grup her haltta FT nin üzerine gelmeye yer arıyor ama FT bunlara pabuç bırakmaz..

Fatih Terim gece demiyor gündüz demiyor canını dişine katıp galatasarayı bi noktaya taşımaya çalışıyor bazı kendini çok bilmişler taş koymaya çalışıyor. biz taraftar olarak şuana kadar yeni yönetimin yaptıklarının arkasındayız ve olacağız. Bu taraftar FT yi kimseye yedirmez takım küllerinde doğmaya başladığı şu dönemde.

Iyi de Adnan Öztürk'ün bir sey yaptıgı ne malum,ihale ona kalıyor,aradan baskaları sıyrılıyor gibi geliyor bence.

Zaten gerekli acıklamayı yapmış, Adnan Öztürk'ü sever misin derseniz o kadar bayıldığım bir insan değil ama insanları yargılamadan önce bir olan biteni görelim.

Benim sevdiklerim arasında önce başkan gelir ki bugüne kadar yaptığı her hamle ile tam not aldı,sonrada Fatih Terim gelir,diğerleri işlerini iyi yaptıkları sürece benim için iyidir.

Bence Fatih Terim'in de bu kadar sert bir açıklama yapmasına gerek yoktu.

Ayarı basın aracılığıyla değil vericekse bile kapalı kapılar ardında vermeliydi.

Ne oldu kol kırılır yen içinde kalıra?

Basın bunu ileride sık sık malzeme edecektir.

Adnan Öztürk, Fatih Terim gerginliği haberleri süsleyecektir sezon içinde sayfaları.

Çıkıp diyecekti ki Fatih Hoca. Takım iyi gitmeyegörsün. Hemen böyle haberler çıkar. Çok umursamıyor ve yolumuza bakıyoruz.

Sonra kimle isterse münakaşasını yapardı.

Bu takımın başkanı var, yönetimi var. Medya mıdır şikayetlerin dile getirileceği araç.

Kötüye kötü diyebilmeliyiz.

Fatih Terim'e desteğim sonsuz ama bence dün hata yapmıştır.

Söylediklerinde ve şerzenişinde haklıdır fakat dile getirdiği yer son derece yanlıştır.

Yönetimde FT yi istemeyen bir kısım grup var bu grup her haltta FT nin üzerine gelmeye yer arıyor ama FT bunlara pabuç bırakmaz..

Yok boyle birsey, kendi kendine dusman yaratmadan rahat duramiyoruz. Hatta yonetim Terim'in Florya'daki etkisinden cok memnun ve ondan baska birinin eski kaotik ortami duzene sokamayacagini soyluyor.

Bol keseden sallamayalim.

Ego patlamasi yasamis Terim bir anlik, ama Terim'dir olur boyle arada.

[video=youtube;9DHU163wKWo]https://www.youtube.com/watch?v=9DHU163wKWo&feature=feedu[/video]

Fatih Terim haklı, dedikleri doğru fakat;

Olası yaşanacak olaylara (eskiden olduğu gibi ) Bukadar tepkisel yaklaşıp fevri davranır, etkilendiğini gösterip açığını medyaya yakalatırsa çok sorun olur bu bizim için.

Fatih Terim bu konuda değişmiş ehlileşmiş konuma gelmiş olmasını beklerdim, bir kurt hocaya tepkiyi medyaya karşı " iç karışıklık" malzemesi vererek değil toplantı yada Ünal Aysal ile çözmesini dilerdim.

Yok boyle birsey, kendi kendine dusman yaratmadan rahat duramiyoruz. Hatta yonetim Terim'in Florya'daki etkisinden cok memnun ve ondan baska birinin eski kaotik ortami duzene sokamayacagini soyluyor.

Bol keseden sallamayalim.

Ego patlamasi yasamis Terim bir anlik, ama Terim'dir olur boyle arada.

sen kanguru kesesinden çıktın galiba bu kese işini iyi biliyosun. yönetimde çatlaklar olduğu açık ve ortada önemli olan bu çatlakları iyi onarmak galatasaray'a zarar vermiyecek şekilde düzeltmek fatih hoca durduk yere patlama filan yapmaz abuk sabuk fikirlerinizi gelip burda yazmayın..

Fatih Terim haklı, dedikleri doğru fakat;

Olası yaşanacak olaylara (eskiden olduğu gibi ) Bukadar tepkisel yaklaşıp fevri davranır, etkilendiğini gösterip açığını medyaya yakalatırsa çok sorun olur bu bizim için.

Fatih Terim bu konuda değişmiş ehlileşmiş konuma gelmiş olmasını beklerdim, bir kurt hocaya tepkiyi medyaya karşı " iç karışıklık" malzemesi vererek değil toplantı yada Ünal Aysal ile çözmesini dilerdim.

İyi yakalamışsın.. Fatih Terim bu konuda çok fazla agresif olarak medyaya koz verdi.. Medya bunun üzerine gider... Hatta TRT3 de sabah yayınlanan spormanşet programında yorumcular korkarak da olsa Fatih Terim'i çok elştirdiler..Osman Tamburacı da fırsttan istifade hemen yazmış..

Sorun 2-3 yöneticiyse bunlar medyaya yansımadan kulüpten uzaklaşmalı veya uzaklaştırılmalı.

Fatih Terim 2-3 yöneticiyle başa çıkabilir ama medya ile başa çıkamaz.. Bu nedenle hareketlerine dikkat etmeli...

Galatasarayın şaşalı transferler yaptığını gören ve dahada yapacağını anlayan medyanın bizi durdurma çabaları bunlar. hemende sonuçlarını vermiş, Terimin açıklamalarından anladığım.. Bundan sonra Diarra- Arshavin tarzı 10-15 milyonluk yıldızlar beklemeyin derim. Alınacak adamlar brezilyadan falan ucuz adamlar olur. Terim kendine laf söyletmez.

başkan aysal gider diarra ve arshavinle ebuoeyi alırsa terime güveninin tam olduğunu gösterir.Terim zaten açıklmaasında şunuda dile getirdi,ben gidince 20-30 lar harcanır laf olmaz ben gelirim 5-6 milyon harcarım laf olur dedi,haklıda ,biz terime 2. döneminden çok vurduk 30 oyuncu geldi gitti diye,ama o zamanki konjektür farklıydı ortdam farklıydı,o dönemden sonra harcanan paralara bir bakın,tam rezillik dolayısı ile terim çok güzel gidiyor,adam gibi çalışıyor,klübün hakkını yedirtmiyor geriside hikaye.

ben bu camianın evladıyım,ben bu klüp için kötü düşünmem diyip bunuda gösteren insanlara arkamızı dönersek daha çok kaosa sürükleniriz.

o şunu demiş bu bunu demiş,terim egosunu konuşturmuş demekle bir yere gelemeyiz,şunu iyi biliyoruzki bizim takıma terim lazımdı,geldi ve takımın durumu ortada,hiç kimse beklemiyordu çünki terim kendine güveniyor,istekli arzulu çalışıyor ve bizede destek vermek düşer unutmayın..

Yaw terim gibi bir adam bu ülkeye kaç senede bir gelir, adamın başarısına ulaşan başka türk hoca yok, birileri aklını başına alsın.Hocanın keyfini kaçırmasın.

ya sedat doğan transfer bütçemiz 4milyon$ diyen adamdı galiba. günümüzde basket takımı bu paraya şampiyon olamıyor hangi devirde yaşıyo .huzur kaçırıyor.ama yönetimde herkes ayrı şeyler konuşuyor birlik olup takıma destek versinler. geldikleri gün ne demişlerse arkasında dursunlar adamı hasta etmesinler

Üst Alt