Fatih Terim'in Gözleri Doldu ve Atkı Açtı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Gözleri Doldu ve Atkı Açtı!

Tudor 4 maglubiyet 2 beraberlik ile gitti , terimin 3 maglubiyet 1 beraberligi var su an

Fakat tudorun yenildigi 3 mac ts , basaksehir ve bjk deplasmanlari

Ortalama olarak benzer performanslari var . Ben burada tudor guzellemesi yapmiyorum , zaten gelisi esnasinda "neye kanip da bu kadar istiyorsunuz" diyen adamdim

Mesele tudor degil , ayni durumlara gosterilen ap ayri tepkiler

Ahmet in yazdiklari agir ama tudor veya riko hangi kaybettigi mactan sonra boyle karsilandi

Miras veya gecmisle degil bugunle degerlendirmek lazim olaylari

Ben zidane 2 CL kupasi aldi ama hayali olarak soyleyim , bir levante macindan maglup donunce madrid barajas hava limaninda pankartlarla karsilanacagini zannetmiyorum , gozleri dolacagi vesaireyi de

Ne sacma alaturka isler bunlar

Tudor Bruma ve Sneijderi yollasin, Ostersunds faciasini yasatsin ondan sonra boyle karsilanmayi mi beklesin? Dayak yemedigi icin sukur namazi kilsin

hagi ile sneijderr ın yeri sizde aynı mı :D (örnek olarak veriyorum)

tabi ki tepkiler daha farklı olacak. kaldı ki su an tamamen bitmiş birşey yok. taraftar tudorda bir ısık göremediği için tepki koydu.

Fatih Terim'i tartışmaya gerek yok. tartışanlar, kötüleyenler ya beşiktaşlı ya da fenerlidir takımı bilerek karıştırmak için. Fatih terim ile mayıstaki başkanlık seçiminden sonra 3 yıllık sözleşme imzalanmalı ve kadro mühendisliğini gidecekleri gelecekleri u21'den gelecek gençleri gelecek uzun süreç adına fatih terime yaptırılmalı

Tudor Bruma ve Sneijderi yollasin, Ostersunds faciasini yasatsin ondan sonra boyle karsilanmayi mi beklesin? Dayak yemedigi icin sukur namazi kilsin

Boyle karsilanmasin elbette , onu diyen kim ? Tudor gonderilmeyi sonuna kadar haketti

Ama terim gosterdigi hangi performans olcutune gore boyle bir muamele goruyor onu anlamiyorum ve riyakarca geliyor

O zaman "selcuk 2011-2012 de 2012-2013 te bu klube neler kazandirdi" diyen biri cikarsa kizmayalim . Cunku terimin de son basarisi o donemdeydi

Adil olunsun baska dedigim bir sey yok

Üst Alt