Fatih Terim'in Teknik Direktörlük Kariyeri Bitmiştir - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Teknik Direktörlük Kariyeri Bitmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bu adam kişisel hırsları egosu yüzünden Galatasaray'ı bırakıp Demirören denen en azılı Galatasaray düşmanının kanatları altına girdi. Galatasaray Başkanlık makamına saygısızlık yaptı. Hele bir ara Milli Takım kampına gelen Rte, "Lan Fatih buraya gel" diye seslenince önünü ilikleyip harem ağası gibi el pençe divan yanına gittiği görüntüyü unutmak mümkün değil. Bunlar kalbimizde yaradır. Bunlar yaşanmamalıydı. O yüzden bu olayların sıcaklığında yazılan sert yorumlara bakıp değerlendirme yapmamak lazım. Ben de bir daha bu kulübün kapısından içeri girmesin noktasındaydım, kendisine çok öfkeliydim lakin Galatasaray'ın menfaatleri ve şartlar göz önüne alındığında Fatih Terim'in tekrar takımın başına geçmesi durumu zaruri hale geldi. Benim gibi pek sıcak bakmayanlar dahi mecburen Fatih Terim demiştir. Her halükarda Tudor veya Riekerink gibi stajerlerden iyidir. Hocalığını zaten hiçbir zaman tartışmadım, "Parator, Zımparator, Kebapçı" vs... gibi lakaplar takıp da dalga geçmedim. Öyle veya böyle Galatasaray'ın tarihine ismini yazdırmış yaşayan efsanelerimizden biridir dedim. Amma ve lakin 2013 yılından önce İmparator'um derdim lakin artık demiyorum. Şampiyon olsak da diyeceğimi sanmıyorum. Kendi imajına öyle zararlar verdi ki artık zor. Tekrardan bir 4 yıllık hegemonya veya Avrupa şampiyonluğu falan gerekebilir. Amma ve lakin bu sene şampiyonluğu alırsak eğer buzlar biraz olsun erir. Kendisine hala daha kırgın olan taraftarlar için de normalleşme süreci başlar. Hayırlısı olsun.

Velhasıl kelam hoca da artık şunu anlasın ki artık anladığını düşünüyorum; Sevmediği veya anlaşamadığı insanlar olsa da kendisinin gerçek anlamda tek dostu Galatasaray ve Galatasaray taraftarıdır.

Şu soruyu sormak zorundayım. Aysalcı mısınız Ermancığım Türker?

Hop orada dur bakalım Kaya The Alkol Bağımlısı! Galatasaraylılığı sizlerden öğrenecek değiliz. Siz önce avatarınızdaki bunağın resmini kaldırın sonra konuşuruz.

İyi forumlar.

Samimi söylüyorum bir kişiyi, zümreyi, grubu rencide etmeyecek bir avatar önerin onu koyayım. Özelden önerinizi bekliyorum. Seni kıracağıma Kerameverdi'yi kırarım. Bilendim ona; onu kırmak için bahane arıyorum!

Bitik ihtiyar Drogba nasil katki verdiyse TERiM HOCAM DA KATKI VERiR VE KARiYERiNi ÖYLE BiTiRiR.

ilk mesajda belirtilen ego faktörünü göz ardi ederse fatih terim hocam ligde herkesi öttürür.
Hic bir zaman teknik taktik bilgisi iyi seviyede degildi.

Bir ülke'nin en basarili teknik adami Fatih Terim ise, sen bu ülke'de gelisim fln bekleme bi zahmet.

Caner, Ömer, Topal, Ozan, Yasin, Volkan gibi oyunculari ilk 11 oynatan teknik direktör lisansi bir zahmet atsin cöpe.
IMPARATOR mekan basan, adam döven ve korumali gezen bir insana dönüstü.

47532_m2189.jpg

FT Galatasaraydan ayrılıp tupcuye imza attığı gun burda yazılanlardan cok daha agır, hakaretlere maruz kalmıştı..

"FT artık benim için öldü, bitti, PARAtor" lafları en basitleri ..

Bugun yine bagrımıza bastığımız, tezahuratlar yaptığımız kişi aynı kişi..

işte hayatın gerceği bu : Buyuk lokma yiyebilirsin, ama buyuk konuşmamak lazım..
bu arada tüpçüyle fotoğrafı hala akıllarda

Şampiyonluk kaybı olursa, inşallah böyle Bir şey olamaz, buralar yine şenlenir büyük ihtimalle.

Biz yine imparator hocamıza sahip çıkmaya çalışırız. Sahtekar yalancı kaçan sözde başkanlara karşı nasıl savundaysak zamanında yine savunuruz gerçek efsanemizi.

Eleştirimizi ama saygımızı kaybetmeden de yaparız tabiki o vakit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt