Fatmagül'ün Suçu Ne? | Perşembe | 20.00 | Kanal D - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatmagül'ün Suçu Ne? | Perşembe | 20.00 | Kanal D

Cevap: Fatmagül'ün suçu ne?

İnsanları tuzaga düşüren dizilerden biri. Ahlak yapısı mahvolmuş örf ve adet ne demek oldugunu bilmeyen bir dizi..

Suc Kerim'in ustune kalicak, yani eskiden bir kanun varmis tecavuz edilen kisi tecavuz edenle evlenirse dava dusuyormuymus neymis; hatta Erdogan'nin sordugu oydu buyuk ihtimalle. Zengin p*cleri pacayi siyiricak olan Kerim'e olucak ki buyuk ihtimalle o hic bisi yapmadi.

Dizi babacım bu dizi.

Ahlakmış falan öeeh yani.

Mad Men diye bir dizi var, dizinin her bölümü Allah'ın emri misali sevişiliyor. Ama hayatımda seyrettiğim en güzel 2-3 diziden birisi.

Veya bak Nip Tuck var, onu seyret yemin ediyorum bir daha TV'yi açmayabilirsin.

Önemli değil yani cinsellik varmış yokmuş,

Bunu izleyen çocuk örnek alacaksa gidip dizi yapsın, niye tecavüz ediyor. Gerizekalıysa beni ilgilendirmez. Babası proteinini eksik koymuş.

asdob.jpg

Agalar, çok manidar lan.

Dizi babacım bu dizi.

Ahlakmış falan öeeh yani.

Mad Men diye bir dizi var, dizinin her bölümü Allah'ın emri misali sevişiliyor. Ama hayatımda seyrettiğim en güzel 2-3 diziden birisi.

Veya bak Nip Tuck var, onu seyret yemin ediyorum bir daha TV'yi açmayabilirsin.

Önemli değil yani cinsellik varmış yokmuş,

Bunu izleyen çocuk örnek alacaksa gidip dizi yapsın, niye tecavüz ediyor. Gerizekalıysa beni ilgilendirmez. Babası proteinini eksik koymuş.

Sizin izlemeniz sakıncalı değilse de akıl bali olmayan çocukların izlemesi sakıncalı.

diziyi izlemedim ama kanal d'de yayınlandığını bilmek bile benim için yeterlidir, bu kanalda yayınlanan dizilerde kim kime kayıyor, kim kimle beraber oluyor belli değil,merak ediyorum acaba ailece oturup bu dizileri izleyenler varmıdır, bir keresinde yakın bi akrabamıza misafirliğe gitmiştik,aşkı memnumudur ne zıkkımdır onu açtılar,biraz baktım ben utandım.

Üst Alt