Fatura Neden Selçuk'a Kesiliyor? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatura Neden Selçuk'a Kesiliyor?

Tamam, Selçuk berbat oynuyor ama tüm faturanın ona kesilmesi bence çok yanlış. Kadro dışı kalma sebebi dün Cavanda'nın oyuna girmesine tepki göstermesi. Bence tamamen haklı, Cavanda ne akla hizmet oyuna girdi anlayamadım.

Yönetim kadro dışı bırakmayı çocuk oyuncağına çevirdi. Yasin'i de kadro dışı bırakmışlardı, 1 hafta sonra affedildi. Aynısı Selçuk'a da olacak. Kadro dışı bırakıyorsun madem Sneijder'i falan da bırak. Onların da Selçuk'tan farkları yok. Yönetim her başarısızlıkta birisini öne atıyor, bu ne zamana kadar sürecek merak ediyorum. Eninde sonunda kendileri gidecekler zaten.

Kadro dışı da kadro dışı olsa bizde 1 hafta sonra 11'de başlıyor kadro dışı kalan adam.Kadro dışı bırakacağına alabileceğin en iyi verimi alıp en yakın zamanda postalamak daha mantıklı.

Arkasında durulacak hatta Sneijder falan da yanına eklenecekse güzel hamle. Ama Yasin gibi 1 hafta sonra geri alınıp göz boyanmaya çalışılacaksa felaket.

Eren' in yerine kendisi değil de Cavanda' nın alınmasına tepki göstermese, ben asıl o zaman kızardım, ruhsuz diye!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Performansindan dolayi oldugunu sanmiyorum.

Bunun üzerine disiplinsiz tavirlari eklenince, kadro disi kalmasi normal. Türkiye'de normal olmaz sadece.

Adam yedek takimla idman yapiyor, bir sonraki gün halsizim diyip idmana katilmiyor. Bir mac yedek kaliyor, yine kavga cikariyor. Üstüne bir halt oynadigi yok.

Yasin kadro dışı kaldığında bu başlığı açsaydın samimi olabilirdir

Ayrıca gerekirse Sneijderi de bıraksınlar

Ama böyle kalmasın.Bu oyuncular kaldıkça birşey çözülmüyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

her ruhsuzu kadro dışı bıraksalar oynayacak adam kalmaz da ondan

kötünün içinde en kötüyü seçelim rezil olmayalım diye ,neden olacak

tamam cavanda yanlis oyuncu secimiydi ama selcukun buna tepki verme gibi bir hakki yok, sonucta basinda bir td var ister saygi göster istersen gösterme adam seni oynatmiyorsa susup oturacaksin, kac yildan beri ahim sahim bir futbolda oynamiyorsun, senin yüzünden yedek kalan arkadaslar ozaman ayni tepkiyi verdimi acaba?

Başarı halinde nasil kupa kaldirmasini biliyorsa basarisizlikta da fatura elbet ona kesilecek.Galatasaray'ın kaptani bu kadar rezil olamaz.Ayrıca iyi ya da kotu Galatasaray'da ne zaman hocanin oyuncu kararini eleştirmek futbolcuya kalmis ? Hamit bi kere yapti taviz verildi arkasindan yasin sonrada bu vasifsiz devam ettirdi bu geleneği.Eger agir cezalara carptirmazsan daha sezon sonuna kadar kac futbolcu hadsizlik yapacak kim bilir ?

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt