FB Acıbadem Finalde! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FB Acıbadem Finalde!

Cevap: FB Acıbadem Finalde!

fenerbahçe acıbadem'in başarısı çok büyük başarı.türkiye'de tek görülen spor futbol olduğu için geri plana atıldı.

inşallah kupayıda alırız.sanırım voleybol şampiyonlar ligini kazanan ilk türk takımı olucaz.

Her Türk takımının Avrupa'da başarılı isterim.

Fakat Fenerbahçe gibi istisnalar olabiliyor.

Ne kadar denesemde olmuyor be kardşim. Gelmiyor içimden onları desteklemek.

İnşallah elenirler.

Biz Avrupa kupalarında ilk başarıları sağladığımızda onlardan bazıları bize destek verirdi.yirmi sene içinde bütün taraftar anketlerinde Galatasaray açık ara önde çıkmaya başlayınca biz ne yapmışız neyi desteklemişizde farketmemişiz diye pişman oldular.Aynı pişmanlğa düşmek isteyen varsa buyursun desteklesin.Neyini destekleyeceğim kardeşim. Sevmiyorum bu takımı zorlamı Allah Allah.Ne alakası var milli davayla.Milli dava milli takımla olur.Takımların yüzde 90 ı yabancı sporculardan oluşur olmuş.Klüp rekabeti bu milli davayla ilgisi yok.

fenerbahçe acıbadem'in başarısı çok büyük başarı.türkiye'de tek görülen spor futbol olduğu için geri plana atıldı.

inşallah kupayıda alırız.sanırım voleybol şampiyonlar ligini kazanan ilk türk takımı olucaz.

Bizim Futbol,Basket,Tekerlekli Sandalye olmak üzere 5 kupamız var.Voleybol'un UEFA Kupası'nda da 3.olduk.Çok fazla sorun değil bizim için.Alırsanız ben şahsen üzülmem.

Ben kimi destekleyeceğim konusunda kararsızım.

Hamburg'a elendiğimiz maçtan sonra resmi sitelerinin giriş sayfasıyla sevinçlerini paylaşanları destekleyeceksen sen bilirsin...

giriss.jpg

novara cıkarsa bizim icin daha sanslı olur,aslında 2side çok güçlüde volley bergamo feci hızlı oynayan bir takım

Üst Alt